Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

AVF - Brak mocy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

auto to avf 2004,wg logów turbo,przepływka,pompki wszystko ok,układ podciśnienia sprawny ,n75,n239,n118 ok,egr nowy,dolot szczelny,kat wycięty,a auto jedzie jak by miało ze 100kucy albo i nie,ręce już opadają ,może ktoś ma jakiś pomysł co to może być

Opublikowano

zaworek podcisnienia na wezyku moze padł

Opublikowano
  • Autor

jeśli ten czarno biały ,to puszcza w jedną stronę więc ok

Opublikowano

Grzesiek skoro silnikowo jest ok, to nie trzyma któregoś koła ? Swobodnie się kręcą ? Nie ocierają tarcze o klocki ?

Edytowane przez kamil-vag

Opublikowano
  • Autor

nie, koła ok, nowy kompl hebli przód -tył siedzi,wszystkie lekko się kręcą

Edytowane przez greg2505

Opublikowano

Odepnij EGR i klapkę gaszącą a podciśnienie zaślep tak dla testu. Może tu się coś blokuje.
Dziwne, silnikowo jak mówisz to chyba nic więcej nie ma wpływu na buta..

Edytowane przez Ralen

Opublikowano
  • Autor

egr był zaślepiany ,nic to nie dało ,logów nie wrzucę ,nie ja je robiłem i nie mam ich

Opublikowano

Widzę ze dokładnie ten sam problem co u mnie ... wszystko sprawne a jechac nie chce

Opublikowano
  • Autor

podpiełem kompa i były 2 błędy

17996-engine mount solenoid valves (N144/N145) open circuit P1588-35-10 intermittent

17932-fuel pump relay(j17)open or short to ground P1524-35-00

Opublikowano

Poducha silnika - to można na razie odpuścić :P

Przekaźnik pompy paliwa - tym bym się zajął ! ;)

Opublikowano
  • Autor

Kamil ,przekaźnik był zmieniony na nowy i dalej wali błędem ,czyżby coś z instalacją,dodam że w kompie suchutko

Edytowane przez greg2505

Opublikowano

Na szybko sprawdziłem i ten przekaźnik ma działać tak:

Styk 3/30 - Plus - Wejściowe 12 V - zasilanie pompy

Styk 1/86 - Plus - Wejściowe 12 V - zasilanie na cewkę

Styk 2/85 - Masa podawana ze sterownika silnika (ECU) do zadziałania cewki

Styk 5/87 - Plus - Wyjściowe 12V - na pompę po zadziałaniu cewki - po drodze do pompy jest jeszcze bezpiecznik - S228 - 20A

Także, najpierw sprawdzić czy dochodzi 12V na do przekaźnika na wejście a potem czy jest na wyjściu... Powinniście ogarnąć, to nic skomplikowanego.

Słychać w ogóle pompę po przekręceniu kluczyka ? ? ?

Opublikowano

Kamil... Gdyby jej nie było słychać to by mu raczej fura nie odpaliła :kox: . Pompka trup - fura kaput. :lol:
A gdyby były problemy z zaopatrzeniem w paliwo to w grupie 23 by to zobaczył, albo w 001, a Grześ mówi że logi są OK... ;)

Jak zarzucisz logi to coś podpatrzymy

Opublikowano

Raczej bez powodu ten błąd się nie pokazuje, więc tak czy siak mogą to sprawdzić...

Mi się wydaje, że bez tej pompy da radę i odpalić i jeździć, jest przecież tandem pompa...

Znalazłem nawet takie info:

"jezdzilem z pompka i bez pompki.

bez pompki - przy odpalaniu zadnej roznicy poza paroma wyjatkami tak jakby paliwo sie cofnelo i doslownie chwile dluzej zakrecil, z pompka nie ma tego problemu bo po pierwszym przekreceniu kluczyka slychac jak podpompuje
przy normalnej jezdzie nie odczuwasz zadnej roznicy czy jest czy nie ma, dopiero przy ostrej jezdzie czuc ze cos nie tak (poprostu nie nadaza naciagac sobie tyle paliwa ile by potrzebowal) chociaz ojciec nie zauwazyl
po zalozeniu spowrotem pompki zmienilo sie tylko to ze przy butowaniu czuc ze jest bardziej chetny do wspolpracy"


W sumie łatwo to sprawdzić :P Wyjąć bezpiecznik i spróbować odpalić i się przejechać :P

Opublikowano
  • Autor

auto dzisiaj poszło do aso ,zobaczymy co znajdą

Opublikowano

Koniecznie daj znać

Opublikowano

Podepne sie do tematu :)

Mam ten sam problem i kombinuje na wszystkie strony.

Wczoraj zdałem n18 i nie wiem czy tak powinno byc ale ida od niego 2 wężyki.

Jeden z nich który leci do egr jest jakby zatkany. Dmuchalem w n18 od gory ale powietrze wylatywalo tylko z tej 2 rurki a po jej zatkaniu nic nie lecialo. Tjb ten od egr byl zatkany. Tak powinno byc? A moze cos tam jest zjebane

Edytowane przez Janosik A4

Opublikowano
  • Autor

auto od rana w aso i nie wiedzą co jest ,kazali jutro po auto przyjechać ,powiedzieli że może coś z turbo nie tak ,jutro pojedzie po auto,to może coś więcej powiedzą,masakra jakaś

Opublikowano

Polecam wstawic do dobrego warsztatu bo Ci z ASO to wiedza tyle co nic

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.