Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pompa paliwa w A4 B6 2.0 ALT


Ddarecki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Prawdopodobnie padła mi pompa paliwa. Najpierw było słyszalne coraz głośniejsze buczenie z tyłu auta przy włączaniu zapłonu. Pompa była słyszalna nawet podczas jazdy na jałowym biegu. Od wczoraj nie słychać buczenia przy zapłonie i auto nie odpala. Dziś sprawdzę jeszcze VAG-iem jakie wywala błędy. Mam zatem pytanko czy taka pompka z allegro rozwiąże temat? : http://allegro.pl/pompa-paliwa-audi-a4-b6-2-0-130km-2001-2004r-i6643627880.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ddarecki miałem to samo kupiłem taka pompke i była lipa też trochę buczalala zamówiłem z allegro kompletna org z całym koszem i jest

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Ddarecki miałem to samo kupiłem taka pompke i była lipa też trochę buczalala zamówiłem z allegro kompletna org z całym koszem i jest spoko

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ddarecki miałem to samo kupiłem taka pompke i była lipa też trochę buczalala zamówiłem z allegro kompletna org z całym koszem i jest

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Ddarecki miałem to samo kupiłem taka pompke i była lipa też trochę buczalala zamówiłem z allegro kompletna org z całym koszem i jest spoko

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

A ile płaciłeś za taką pompkę? Aż boję się pytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś koło 200 zł ale nalatane 140 tys albo mniej bo nowa od 500 zł i więcej także nie ma sensu

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś koło 200 zł ale nalatane 140 tys albo mniej bo nowa od 500 zł i więcej także nie ma sensu

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Kurcze teraz znaleźć A4 i pompkę z małym przebiegiem to jak znaleźć igłę w stogu siana. Trochę ryzyko kupować używkę. Moją załatwiłem chyba jeżdżąc z małą ilością paliwa bo mam LPG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak ale jest bardzo dużo części do a4 olx allegro poszukaj na fb jest też klub a4 i widziałem mają na części dużo a4 kupisz używana to będzie chodzila 100 %

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak ale jest bardzo dużo części do a4 olx allegro poszukaj na fb jest też klub a4 i widziałem mają na części dużo a4 kupisz używana to będzie chodzila 100 %

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

A masz kolego może numer tej pompki?

Znalazłem takie coś : http://allegro.pl/audi-a4-b6-2-0-alt-03-kombi-pompka-paliwa-plywak-i6667170619.html

Edytowane przez Ddarecki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwon pytaj droga nie znaczy dobra tania nie znaczy zła

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak się upewnić, że padła pompa. Dziś podłączyłem auto do kompa i nic mi nie pokazjue. Bezpiecznik pompy jest ok. Jedyny objaw to, że przy przekręceniu kluczyka nie słychać już buczenia z tyłu auta i auto nie odpala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na bank pompa twoja szybciej szlak trafił ja miałem tak tylko że buczala a na początku nie chciał zapalić

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na bank pompa twoja szybciej szlak trafił ja miałem tak tylko że buczala a na początku nie chciał zapalić

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

No cóż mi też na 99% wygląda to na pompę, tak więc szukam używki i dzięki za cenne sugestie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa to bliżej 1000. Spróbuj tej opcji z gwarancją 12 miesięcy.

Pamiętaj, że masz dwa lata rękojmi.

Edytowane przez azrael
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja ostanio kupiłem nowy sam wkład (silniczek) za 95zł i śmiga aż miło

Edytowane przez leszek1973
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż kupiłem używkę z alledrogo.pl za 80zł.


Pompa już doszła ale nie mam pojęcia jak się do niej dostać. Jak zdemontować podłogę w bagażniku?? Myślałem że jest pod tylną kanapą ale się przeliczyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam naprawiam strona 259 ;)

www.auditeam.pl/forum/topic/3339-a4b6-zgas%C5%82-i-nie-odpala/

Edytowane przez rade
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkręcasz czarny dekiel potem czarny duża nakretke nie będzie łatwo szła czyli mały mloteczek coś płaskiego i lecisz wyciągasz uszczelke i masz pompę pomału w jedną albo w drugą stronę obkrecasz i ma wyjść na zewnątrz prosta robota tylko musisz wszystko ostrożnie robić żeby nie uszkodzić pływaka ona siedzi na swoim miejscu i włożenie jej też będziesz musiał osadzic dobrze

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 9.01.2017 at 10:19 PM, radekjez said:

Odkręcasz czarny dekiel potem czarny duża nakretke nie będzie łatwo szła czyli mały mloteczek coś płaskiego i lecisz wyciągasz uszczelke i masz pompę pomału w jedną albo w drugą stronę obkrecasz i ma wyjść na zewnątrz prosta robota tylko musisz wszystko ostrożnie robić żeby nie uszkodzić pływaka ona siedzi na swoim miejscu i włożenie jej też będziesz musiał osadzic dobrze

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Witam po krótkiej przerwie. Pompa wymieniona na używkę z allegro za 90zł. Na razie chodzi cichutko i oby tak dale. Pozdrawiam wszystkich i dzięki za pomoc.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, radekjez napisał:

Mówiłem że pójdzie i będzie chodzila :)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 

Dzięki za sugestie. Pompka za 89 zeta oryginalna. Wogóle jej nie słychać. Czasem warto zaryzykować z używanymi częściami. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze żeby się upewnić można auto awaryjnie na samym LPG odpalić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...