Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ubezpieczenie telewizora


Rekomendowane odpowiedzi

Kupując telewizor w 2014 w Media Expert skusilem się by go ubezpieczyć.

Wykupiłem ubezpieczenie które trwa do 2019r.

Jest to ubezpieczenie w ERGO HESTIA.

Kilka dni temu mój syn porysował dość mocno matryce. Rysy rzucają się mocno w oczy.

Szkodę muszę zgłosić telefonicznie.

Pytanie do was czy zglaszaliscie kiedykolwiek jaką kolwiek szkodę?

czy takie uszkodzenie 1.5 rocznego syna podlega ubezpieczeniu?

Założyłem temat bo chcę się dowiedzieć na co być gotowy

Edytowane przez Kamillo5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki masz zakres tego ubezpieczenia?

Rysy mogą nie zostać uwzględnione, ale zrzucenie go przez kota na podłogę owszem. Musisz to zweryfikować.

Wysłane z mojego XT1562

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W umowie ubezpieczenia masz wyszczegolnione jakie zdarzenia są objęte ubezpieczeniem. Przeczytaj to bardzo uważnie, bo samo sformułowania przyczyny powstania rys może dezydować o uwzględnieniu lub odrzuceniu. Musisz tak to opisać, aby udowaodnić że szkoda powstała w skutek losowy, nagły, niespodziewany.

Edytowane przez kkam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie zastanawiam się co zrobić. Rys mogą nie uwzględnić a telewizor kupiłem za prawie 5tys i jakoś serce by bolało walnąć go młotkiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Tak jak Koledzy piszą: w pierwszej kolejności koniecznie zapoznaj się z warunkami ubezpieczenia!

Niestety podejrzewam, że mechaniczne uszkodzenia matrycy mogą nie zostać uwzględnione...

Powodzenia i Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to co ma mieć niby uwzględnione przy reklamacji skoro trwa do 2019 r? Muszą to uwzględnić,tak samo jak z laptopem który komuś wypadł i sie uszkodził. Po to się dodatkowo ubezpiecza takie sprzęty i biorą za to 1/3 wartości sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Niestety podejrzewam, że mechaniczne uszkodzenia matrycy mogą nie zostać uwzględnione...

To może trzeba zgłosić że kot, pies zrzucił TV i spadając porysował się o stolik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam Kamilo? Ustaliłeś coś?

Napisz co i jak, będzie dla potomnych :wink:

Wysłane z mojego XT1562

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Kilka miesięcy temu korzystałem z tego ubezpiecznia. Siostrzeciec rzucil butelka i rozlala sie matryca. Naprawili bezproblemowo jednak znajomy pracujacy w media doradzil mi abym wymyślił coś w stylu że przy zabawie jeden drugiego popchnął ten się potknął o stolik i łokciem uderzył w telewizor. Nie wiem dlaczego tak ale podzialalo. Chyba chodzi o to zeby wykluczyć celowe dzialanie. Szukałem też info w necie przed zgłoszeniem szkody i napotkałem na pewien wątek gościa który mial ubezpieczony telefon. Telefon wypadł mu z reki wyświetlacz się rozbil a ubezpieczyciel nie pokrył kosztów naprawy. Tłumaczył się tym ze to przez jego nieuwagę i inaczej sprawa by się potoczyła gdyby telefon wypadł mu z ręki przez na przykład potknięcie sie o kamien (wypadek losowy). Troche dziwne ale chyba tak się właśnie bronią...

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Romeck
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...