Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AKE] MOJA 2.5 TDI QUATTRO :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Oto moja B6 2001 (180 PS).. Niestety jestem zmuszony sprzedać i zamienić na Sharana :wallbash:

Rok temu kupiłem od 74-letniego dziadka z Monachium. Chyba lubił wyjazdy w góry :>

Wyposażenie:

- Navi Plus z polskim softem i polską mapą

- klimatyzacja dwustrefowa

- xenony

- system nagłośnienia Bose (10 głośników)

- zmieniarka na 6 CD

- zestaw głośnomówiący CULLMAN

- fotele kubełkowe z wysówanymi podudziami, pompowane elektrycznie

- podgrzewanie foteli

- elektryczny szyberdach

- alufelgi BBS

- wielofunkcyjna kierownica

- 6 poduszek powietrznych

- elektryczne szyby (4x)

- elektryczne lusterka + podgrzewanie

- wykończenie aluminiowe

- spryskiwacze lamp

- ABS

- ESP

- ASR

- i może coś tam jeszcze o czym nie wiem.. :P

Kilka fotek zrobionych latem a kilka zimą.

P.S. Pewnie oberwie mi się za brak jednego dekielka i za wgniotkę w tylnym zderzaku ale to już nie moja wina :disgust:

1d8192838f73b5bd.jpg

a2ac0c383173a3c9.jpg

6c94c334d5e3d21c.jpg

6d56a997410376ee.jpg

a24c5379a300f6f5.jpg

dfcd4ec42b58bc07.jpg

baea7df99e677b70.jpg

b1bf520fa4cf2b2d.jpg

5fb29623bf217ebf.jpg

51d79879b9c163aa.jpg

d1ca69f1b4de529c.jpg

Opublikowano

fajna suczka[br]Dopisany: 31 Grudzień 2008, 12:30_________________________________________________ładny wypasik

Opublikowano

Kolorowy fiz byl juz w a4 w 2001??

a ja nie mam :(

ogolnie ladna furka, tylko e BBSy mi srednio pasuja tutaj :gwizdanie:

Opublikowano

Spoko furka furka :good:

Kolorowy fiz byl juz w a4 w 2001??

a ja nie mam :(

ogolnie ladna furka, tylko e BBSy mi srednio pasuja tutaj :gwizdanie:

Widzisz że chce sprzedać :naughty:

Opublikowano

kupiłem od 74-letniego dziadka z Monachium.

jak każdy w PL :kox:

Opublikowano

kupiłem od 74-letniego dziadka z Monachium.

jak każdy w PL :kox:

jeżdżony tylko w niedzielę,resztę tygodnia stał w stodole u bałera :rolleyes:

a fureczka bardzo ładna.

Opublikowano

Szary jest :kox: Furacz na fajnym wypasie. :decayed:

Opublikowano

Gdzie Wy ten wypas widzicie? :naughty:

kupiłem od 74-letniego dziadka z Monachium.

jak każdy w PL :kox:

Trzeniu, a Ty przypadkiem nie kupiles od babci? :rolleyes: Dobrze kojarze? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

kupiłem od 74-letniego dziadka z Monachium.

jak każdy w PL :kox:

jeżdżony tylko w niedzielę,resztę tygodnia stał w stodole u bałera :rolleyes:

a fureczka bardzo ładna.

Za dziadka tez wiedziałem, że mi się dostanie :decayed: :decayed:

Ale na prawdę fura nie od turasa. Byłem sam osobiście u dziaduni (śmieszny facet) :)

Opublikowano

z pozoru naprawde bardzo ładna:) i wypasiona ładnie :hi:

Opublikowano

Trzeniu, a Ty przypadkiem nie kupiles od babci? :rolleyes: Dobrze kojarze? :mysli:

nie , z ASO w DE ale właściciel miał tylko 54 lata :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Trzeniu, a Ty przypadkiem nie kupiles od babci? :rolleyes: Dobrze kojarze? :mysli:

nie , z ASO w DE ale właściciel miał tylko 54 lata :decayed: :decayed: :decayed:

Tyle co mój ojciec :decayed: to nie jest stary człowiek :cool1:
Opublikowano
  • Autor

Trzeniu, a Ty przypadkiem nie kupiles od babci? :rolleyes: Dobrze kojarze? :mysli:

nie , z ASO w DE ale właściciel miał tylko 54 lata :decayed: :decayed: :decayed:

Czasami się tak zdarza i auta są technicznie laleczki czasami dziadki troche w środku nabrudzą np u mnie jest mała dziurka po papierosie :) Szkoda, że nie zrobiłem xero Briefu bo teraz do sprzedaży by się przydało.

Opublikowano

Witam!

Oto moja B6 2001 (180 PS).. Niestety jestem zmuszony sprzedać i zamienić na Sharana :wallbash:

a ja jestem zmuszony ją kupić :decayed: odpisz proszę na moje pytanie na pw. może się dogadamy :wink4:
Opublikowano
  • Autor

Słuchaj wyslalem ci 2 wiadomosci i nie wiem dlaczego nie dochodzą... Jeszcze raz spróbuję a jak nie to masz tu mój nr gg: 1951062

Opublikowano

Czasami się tak zdarza i auta są technicznie laleczki czasami dziadki troche w środku nabrudzą np u mnie jest mała dziurka po papierosie :) Szkoda, że nie zrobiłem xero Briefu bo teraz do sprzedaży by się przydało.

Brief to ci chyba został z obciętym rogiem... :naughty:
Opublikowano
  • Autor

No niestety u mnie w urzędzie zabierają. Jeśli bym poprosił znajomą w wydziale komunikacji to może by mi odgrzebała i zrobiła xero jeśli ktoś byłby zainteresowany

Opublikowano

Szkoda że musisz sprzedać ja bym strasznie żałował ... Ogólnie super :]

Opublikowano
  • Autor

Szkoda że musisz sprzedać ja bym strasznie żałował ... Ogólnie super :]

Masz racje ja też żałuję bo autko na prawdę spisuje się znakomicie. No ale niestety siła wyższa...

Opublikowano

kolorowy fis nie był od 2003?? czy tam 2004??

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.