Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Błąd 01200 - Choinka na desce jak chwyci kontrolę trakcji abs esp ręczny i wszystko mruga miał ktoś taki problem ?


CiachoO84

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie mam choinke po tym jak pomieli troche kolami czy wlaczone czy wylaczone esp.... podpiety do koma i zczytany blad -

04B0 Napięcie elektorzawory .Za niskie.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1227815057299165&set=p.1227815057299165&type=3&theater

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w temacie mam choinke po tym jak pomieli troche kolami czy wlaczone czy wylaczone esp.... podpiety do koma i zczytany blad -

04B0 Napięcie elektorzawory .Za niskie.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1227815057299165&set=p.1227815057299165&type=3&theater

Zmień kostkę stacyjki, tylko nie kupuj najtańszej. Miałem to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co ma kostka stacyjki do błędu abs ? To włącza się jak zamieli kołami i trakcja się włącza a potem zaraz choinka na desce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś gubi zasilanie - miałem podobnie z innym błędem: https://a4-klub.pl/index.php?/topic/345378-blad-00301-abs-return-flow-pump-v39/zobacz ten temat, opisałem tam gdzie są bezpieczniki i gdzie sprawdzić połączenie przewodów nad nogami kierowcy...

01200 - ABS Valves Supply Voltage

Possible Symptoms

  • Malfunction Indicator Light (MIL) ON

Possible Causes

  • Fuse(s) faulty
  • Wiring and/or Connector(s) from/to Brake Electronics Control Module (J104) faulty
  • Brake Electronics Control Module (J104) faulty

Possible Solutions

  • Check Fuse(s)
  • Check Wiring and/or Connector(s) from/to Brake Electronics Control Module (J104)
  • Check/Replace Brake Electronics Control Module (J104)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy udało się rozwiązać problem z błędem 01200 bo mnie czasami dopada gdy ostro ruszę z poślizgiem kół skręconych w lewo lub prawo. Tyle że razem z nim wyskakuje błąd czujnika jednego z tylnych kół.Więc przeczyszczę czujnik. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć pozwoliłem sobie odkopać, otóż mam taki problem jak koledzy ale zaczęło się i od czegoś innego szukalem bezpiecznika wentylatora, zauważyłem że jest tam sporo białego proszku czyli zaśniedziałe i po wyjeciu i włożeniu bezpiecznika zaczęły sie pojawiać takie rzeczy. 

IMG_20180706_180426.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobnie tylko szczególnie w zimie jak chcę powariować albo polecieć bokiem. Wyskakuje błąd ten co wyżej oraz błąd dwóch czujników kół.Posprawdzałem większość połączeń i nie widać wad w połączeniach.Poprostu gdy system wyczuje poślizg włącza pompę abs w celu korekcji toru jazdy  następuje gdzieś jakiś spadek napięcia i wywala błąd. Po restarcie silnika błąd znika systemy dalej działają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, więc tak wczoraj naprawiłem usterkę, pomogło wyczyszczenie gniazd bezpieczników i nowe bezpieczniki no i wiadomo odłączenie aku. Potem podłączenie vag'a usunięcie błedu ABS a ten od ESP zniknął po przejechaniu ok 100m a usunąć niw nie można było. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...