Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dobry zestaw? 163KM z Multitronikiem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Mam Avanta 1,8T 163KM z Multitronikiem. Nie zamierzam go kręcić bo taka moc zupełnie mi wystarczy. Zamierzam w najbliższym czasie założyć instalację LPG dlatego proszę Was o opinie na temat zaproponowanego przez gazownika zestawu. Oto on:

Sterownik STAG 4 QBOX BASIC

Reduktor ACR01 150HP

Wtryski AC W03

Za całość 2700 zł.

Proszę o jakieś opinie i uwagi.

Dziękuję

Opublikowano

tanio, gdzie Ci tyle zaproponowali ? reduktor za mały

Opublikowano

Jesteś z Lublina przecież kolega z forum wstawia Lpg soul87, mi wstawił do Bex-a i śmiga dobrze.

Opublikowano

sory źle spojrzałem, Ty masz 1,8t a mi się coś pomyliło ze 2.4 i się dziwiłem że tak tanio :)


a ten reduktor co podałeś to masz do 150 km, ja bym wstawił większy do 200 i zawsze masz zapas jakbyś podnosił moc auta

Opublikowano
  • Autor

sory źle spojrzałem, Ty masz 1,8t a mi się coś pomyliło ze 2.4 i się dziwiłem że tak tanio :)

a ten reduktor co podałeś to masz do 150 km, ja bym wstawił większy do 200 i zawsze masz zapas jakbyś podnosił moc auta

Czy to oznacza że 163KM nie ogarnie ten reduktor?

A wtryski są ok?

Opublikowano

Zakładaj taki co na spokojnie ogarnie doładowane 200KM.

Opublikowano

Ten reduktor ogarnie seryjna moc silnika BFB bez problemu!

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Założone i działa. Zrobione już ok 10 tys km i nie zauważyłem straty mocy. Pojawia się tylko problem z mieszanką. Ustawi się na chwilę i zaraz to samo.

Spalanie na poziomie ok 13,5 l w mieście i ok 10 w trasie.

Opublikowano
13 godzin temu, Sycram29 napisał:

Pojawia się tylko problem z mieszanką.

Czyli nie działa jak powinno...w multi-troniku aby skład mieszanki był zawsze prawidłowy regulację praktycznie robi się po "obrotach" bo w zakładce mnożnik to wychodzi on praktycznie jako linia prosta.

Opublikowano
  • Autor

Czy jeżeli powiem w zakładzie że powinni zrobić strojenie "po obrotach" to powinni wiedzieć o co chodzi?

Opublikowano

Powinni aczkolwiek ja też mam Multi i robię po czasach wtrysku. Po mnożniku też mi nigdy nie wyszła linia prosta. Warto stroić w trybie manualnym. Wtedy silnik i skrzynia zachowują się prawie jak w manualu czy w zwykłym tiptroniku.

Opublikowano
Godzinę temu, Makale napisał:

robię po czasach wtrysku.

Każdą instalację stroi się po czasach wtrysku. Czas wtrysku jest wynikiem korekty którą wprowadza ecu benzynowe. Czas wtrysku bardzo ciężko uchwycić w tych samych warunkach na LPG i benzynie dlatego korzysta się z korekt.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.