Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rodzaje reflektorów i lamp w Audi A4 B9

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No to powinien ogarnąć.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Jeszcze wracając do tematu czy były różne wersje jeżeli chodzi o przyciemnienie lamp tylnych? Czy jedynym słusznym wyborem dla sedana, kierownica po lewej stronie, wersja europejska, lampy LED, część wewnętrzna (zabudowa w klapę) strony lewej to 8W5945093C?

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

Czołem! od niedawna jestem posiadaczem polifta z bieda-ledami (czyli podstawowymi). Coraz bardziej nęci mnie by je wymienić na fulle lub matrixy. Wątek cały przeczytałem - takich wyzwań tu chyba nikt nie miał (było przejście z ksenonów, z full-ledów, ale z bieda-lodów nie widziałem). Czy ktoś z Was miał do czynienia z takim upgradem. To tylko lampy, czy też BCM1 albo inne bajery? 

Opublikowano

W A4 B9 przedlifcie upgrade z Xenon na LED wymagał wymiany BCM1. 

W polifcie, z tego co wiem, nie ma konieczności wymiany BCM1 przy upgrade z basic na full LED.

Odpowiednie kodowanie i podłączenie. 

Wrzuć pełny auto-scan zobaczymy jakie sterowniki tam siedzą.

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano

Dzięki za odpowiedź @Muskel1! Złapię kumpla z komputerem to wrzucę tu i pingnę! :)

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Cześć, wyjaśni ktoś różnicę miedzy tymi ledami z pomarańczowym i białym.

Audi a4 b9 led 2.webp

Audi a4 b9 led 1.webp

Opublikowano

@Kapsel90GKS to nie są ledy tylko pomarańczowe odblaski w wersji amerykańskiej

Opublikowano
1 godzinę temu, Hugo napisał(a):

@Kapsel90GKS to nie są ledy tylko pomarańczowe odblaski w wersji amerykańskiej

Zarówno odblask jak i LED do obrysówek, które występują w USA:wink:

Screenshot_20251201_150021_YouTube.jpg

Opublikowano

@Muskel1 dzięki za sprostowanie 🙌 Byłem przekonany, że tam jest sam odblask 🫣 

Opublikowano

Nie ma sprawy:wink:

W przedliftowych lampach też był tam LED, ale odblask był na zderzaku, a nie w lampach.

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano

Taka obrysówka w USA ma cały czas świecić?

Opublikowano

Świeci gdy światła są aktywne.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

@Muskel1, czy jeśli mam fizycznie reflektor Matrix i kamerę pod lusterkiem, to potrzeba dużo zachodu, żeby uruchomić tą funkcję wycinania aut? W tym momencie tylko automatycznie przełącza z długich na krótkie. Poniżej reflektor jaki mam i kamera na szybie. 

Z góry dzięki za odpowiedź.

 

image.png.d6815918a8575206fdc55516da88467b.png

image.png.ba93d7786d379e333eb641ba7a730a3c.png

 

Opublikowano

Nie masz lamp matrix. To są lampy full LED.

Opublikowano

No to wszystko tłumaczy 🙂

Dzięki!

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
W dniu 8.05.2019 o 00:32, Kosmita napisał(a):

Przecież to widać :) na handlarzy to nie patrz. Często nawet właściciele piszą, że jest matrix, a mają full led :d 

pamiętajmy też, że spryskiwacz może wystąpić jako w zwykłych ledach - jest to opcja w konfigu.

najłatwiej widać po modułach - jeżeli obok świateł minania są 3 kwadraciki tzn, że to matrix, jak nie ma nic to full led. Matrix też MUSI miec kamere z przodu, którą widać na przedniej szybie przy lusterku, więc jak nie ma kamery to na pewno led (ledy też mogą mieć kamerę, ale jak nie ma kamery to na pewno nie matrix).

Opublikowano
Teraz, bajerek napisał(a):
  W dniu 8.05.2019 o 00:32, Kosmita napisał(a):

Przecież to widać :) na handlarzy to nie patrz. Często nawet właściciele piszą, że jest matrix, a mają full led :d 

witam mam pytanie czy w matrixach bez rozklejania mozna wymienic wiatraczek od strony modolu bo mi padł

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.