Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Witam czy są promocje dla członków forum na czipowanie silników


gilbert55

Rekomendowane odpowiedzi

ok dzięki , jak coś to będę pisał do ciebie na mejla żeby dokładnie się umówić na dzień i godzinę , pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, rob555 napisał:

Mysle ze juz na poczatku lutego normalnie bedzie pracowac (jeszcze ostatnie szlify i maly remoncik pomieszczenia).

czy można podlecieć w tygodniu na 10 minut pogadać ? jesteś ogólnie dostępny czy trzeba czekać na likwidacje NFZ ? podobnie jak koledze 7 luty mi pasuje :P (~13)

 

Pozwolę sobie wrócić do wątku Gregor10, na PW otrzymałem kilka wiadomości od osób na silę szukających spisku i opr od zadowolonych klientów.  Zauważyłem że moje słowa zostały różnie i zarazem źle zinterpretowane. Przyznaje źle się wyraziłem, nie przemyślałem wypowiedzi i wyszło trochę niezręcznie . Grzegorz posiada bardzo dużą wiedzę,  taki oldschool gdzie podstawą była fizyka a nie usiłująca ją oszukać elektronika,  marki i cyferki są różne ale zasady gry te same.  Bardzo proszę nie szukać igły w całym i nie nadinterpretowywać moich wypowiedzi.

 

 

 

 

Edytowane przez marcin4x4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22/01/2017 o 23:25, skotmen napisał:

Teraz jest grupowy chip w Katowicach możesz się dopisać 

Witam, z kim gadac w sprawie grupowego chipa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, shogu napisał:

Witam, z kim gadac w sprawie grupowego chipa ?

Pisz do Gibons ale chyba się spóźniłeś 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a okolice Łomży kogo polecacie? szukam kogoś kto zna się na rzeczy:) 1.8t bardzo podoba mi się Tune-up.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam jakie maja ceny w tym tune - ap,czy ktoś sie orientuje bo coś tu piszą o zniszkach dla członków forum ? , chciałbym na początek sprawdzić na hamowni ile koni ma mój samochód a potem pomyśle o czipie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylem u nich i wzięli ode mnie 200zl. Bo przyjechałem z zamiarem czipowania ale pokazało na hamowani ze moje audi już jest po czopie i nic nie da się zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

200 zł to drogo hmm, za samo sprawdzenie mocy na hamowni to chyba najwyższa cena w trójmieście i to dla członków forum hmm, to u konkurencji w Gdyni V-tech biorą 150 zł 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pomyślałem, mogłem najpierw sprawdzić na jakiś tańszej hamowani ile faktycznie ma koni to moje audi a potem ewentualnie do nich podjechac na czipa (chyba jeszcze mniej w innych biorą niż 150 zł unas na pomorzu).Chyba tak będę musiał podjechac do Tune -ap bo chciałem fakturę wziąć za tą usługę tylko że nie dostałem nawet paragonu. Ciekawe czy mi dadzą teraz fakture

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.01.2017 o 20:15, gilbert55 napisał:

Witam czy są może  promocje dla członków forum na czipowanie silnika w  jakimś  warsztacie Trójmieście(Gdynia, Gdańsk, Sopot) , bo mam  audi a4 b7 w kombi z silnikiem 1,9 tdi 116 koni i chciałem go teraz z czipować żeby zwiększyć nieco dynamikę i może zmiejszy się spalanie również. Myślałem o warsztacie w Gdańsku   TUNE-UP, słyszałem  że ma dobre opinie , albo polecacie kogoś innego z trójmiasta

bez przesady z tymi zniżkami dla członków forum... nie za dużo chcecie jak za rejestracje na ogólnodostępnym, darmowym forum?? :whistling:

Edytowane przez Falcone
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Falcone napisał:

bez przesady z tymi zniżkami dla członków forum... nie za dużo chcecie jak za rejestracje na ogólnodostępnym, darmowym forum?? :whistling:

napisał użytkownik od miesiąca... ;)

myślę, że w takich akcjach bardziej dla tunera chodzi o ilość niż kto kim jest, jakie ma auto i ile jest na forum :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dokładnie, co do ilości się zgodzę, jak jest chip grupowy to jest sprzedaż usługi "hurtowa" co jest zawsze tańsze niż "detal", może się mylę ale jak dla mnie zniżka za samą rejestrację na forum jest tak samo sensowna jak np. to żeby tune-up robił zniżki dla mieszkańców Gdańska :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję piwo i hamowanie za darmo (grilla już se ogarniemy). No bo co ? skoro ktoś bierze kredyty i wydaje setki tysi na sprzęt to niech go teraz udostępni za free. 

Solidne firmy mają co robić więc "hurt" nie jest ich targetem. Priorytetem powinna być jakość czy też fachowość wykonania usługi, nie cena a często niestety jest odwrotnie. Chcesz mieć taniej i najczęściej gorzej to jedź do konkurencji... wolny rynek, wasza decyzja, wasze auto.

W sieci jest trochę "wynalazków", można obejrzeć, poczytać opinie.. Kilka lat temu gdy zaczynałem tez miałem dylemat, Robert (wtedy się nie znaliśmy) czy firma X za 800 zł.. więc wydałem 800 (wiosna)... i potem (jesień) 1500 bo jeszcze ecu musiałem ratować a i tak miałem farta że motor nie poleciał.  Prosty motor, prosty sterownik a różnica w jeździe, kulturze i spalaniu kolosalna.

 

 

Edytowane przez marcin4x4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...