Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jak fajnie zroić A4 1,6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kupiłem niedawno A4 i się w niej zakochałem ,jestem trochę laikiem jeżeli chodzi o samochody . Chciałbym poprawić wygląd A4 od czego powinienem zaczać jakie są najlepsze sposoby , moe jakieś linki do takich stron pozdrawiam , zgóry dzięki

pozdrawiam

Opublikowano

Na poczatek ładna fela...najlepiej 17'' potem soczewki do przodu od modelu 99-00 na tyl lampy po II lifcie rowniez model 99-00 gril od S-ki albo od modelu po II lifcie...na sam poczatek starczy...potem jeszcze np. przedni zderzak od S-ki itd. :wink:

Opublikowano

kazdy ma swoj gust, wg mnie ladna fela (16" wzwyz), mocno obnizony zawias, swiatla po lifcie, ciemne szyby, zderzaki od S4.

Opublikowano

fela 17" ale jakaś leciutka żeby Ci auto z miejsca ruszyło :Plampki przód

lampki tył

ramki na zegary i po tych przeróbkach auto sie odmlodzi o jakieś 4 lata, ale wizualnie to o 12 :smile:

Opublikowano
Alr czy takie lampy z rocznika 99 będą pasowac? nie lapiej cos takiego?:

http://www.tuningbaja.pl/product/2986.html

http://moto.allegro.pl/it...angel_eyes.html

http://moto.allegro.pl/it...angel_eyes.html

Które śa typowo do tego rocznika.

Beda pasowac, po malym rezaniu blotniczkow ( bardzo malym ) a wyglad jest duzo lepszy gdy sa ori soczewki Valeo niz ringi, ale kazdy co innego lubi :rolleyes:

A z lexusami daj sobie spokoj , nie te czasy, nie to auto !! :bicz: Tylko i wylacznie 1 i 2 lift

Opublikowano

Przód:

- mała wycinka blotnika(naprawde znikome ilosci)

- reflektory Valeo z rocznika 99-00

= Miodzio

Tył:

- lampy tylne po 1 lifcie

- lampy tylne po 2 lifcie (mala przeróbka kostki)

= efekt o niebo ładniejszy niz z lampami po 1 lifcie

:wink:

Opublikowano

zalezy jaki masz gust ... jesli podobaja Ci sie angel eyes to sobie takie kupisz .. jesli oryginalne lampy valeo z II liftu to takie sobie kupisz .. wybor jest Twoj ;) ...

lampy na tyl to juz szerszy wybor ;) .. wpisz w allegro"a4 lampy" i wyjda Ci m.in lampy tylne .. mnie np. podobaja sie lampy bialo czerowne LED ... no lae nie mam kasy :))

oczywiscie fele rozmiar to juz sam zadecydujesz ;) ..

szybe sciemnic tez mozna ;)

sportowa koncowka tlumika badz jakis tlumik sportowy dedykowany do A4 ..

jesli masz dywaniki to wymien na gumowe ..praktyczniejsze sa ;)

mozna pomyslec o sprzecie audi .. radio glosniki ...

i najwazniejsze ( choc na koncu) .... jak masz klime to ja NABIJ .. ==> lato idzie :rotfl:

Opublikowano

ja bym do czarnego wzial opcje nr2 :lol: ... jakos malo szlowe wydaja mi sie czarne .. ale to tylko moje zdanie :twisted:

Opublikowano

Wlasnie jakbym decydoweal to pwenie na te-odznaczalyby sie i kontrastowaly

Opublikowano

ja do czarnego mam czarne :wink:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

do czarnego czarne...... rzuc fotka bo chetnie bym to zobaczyl. Jak naprazie jestem przekonany do jasnych zeby sie odznaczaly i kontrastowaly. Jednak bardzo chetnie zobaczylbym foto...:)

Opublikowano
ja do czarnego mam czarne

no wlasnie zapodaj focie jakas...sam chetnie zopbacze...

czarne do czarnego nadadza takiego pazurka i agresywnosci(widzialem coprawda passata czarngo na czarnych soczewkach ...calkiem przyjemnie)..ale ciekaw jestem A4 jak wyglada..

z koleji chromy moga nadac blasku i elegancji ...

wester

zalezy ktora opcje wybieerasz :twisted:

Opublikowano

obawiam sie ze ciemna karoseria zleje sie z czarnymi soczewkami ale nie chce nic mowic poki nie zobacze.

Opublikowano

260646_max.jpg

Bajer :D

Fajna stronka, tylko większość to taki tuuning ala wieś, nie do codziennego użytku ;)

Opublikowano

Hincó ten obrazek mnie rozbawił :eek:

Opublikowano
Hincó ten obrazek mnie rozbawił :eek:

To ze stronki podanej post wyzej ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.