Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Opinie


Tezeusz30

Rekomendowane odpowiedzi

20170125_212510-1357x863.jpgPrzyszły felgi. Mają od wewnętrznej strony po kilka ognisk korodowania. Jedna była malowana na pewnym odcinku po zewnętrznej stronie. Teraz pytanie zostawiać czy zwracać.  Dodam że kosztowały mnie te 18-ki 2.500 

20170125_204638-1494x2656.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak powiedział sprzedajacy ? informował o tym czy nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety nie...dostrzegłem na jednym zdjęciu minimalną grudki..pytam więc  co to jest czy aby nie koroduje, utlenia się..oczywiście że zdjęcia sprzedażowego ciężko było to dostrzec. Zaprzeczył powiedział że to grudki lakieru..i wszystko jest  pięknie i cacy. Ideał hehehe

Nawet powiedział że idzie zerknąć i się upewnić czy jest cacy hehe...no oszukał trochę. :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym oddał, tym bardziej że mało nie kosztowały.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz moze z igły widły.....a może nie, jeśli Robert się pytał a ten wcisnał mu kit to nie do końca w porządku.....druga sprawa to jak to zostało zrobione i pomalowane, jak zrobili dobrze i nic sie nie będzie działo to ok, a jak zorbili na szybko pod sprzedaż i zacznie cos wyłazic to beda dodatkowe koszty i tyle:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój wpis tyczył się autora tematu (dokładnie 3 postu), a nie Twojego.:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinno się oddać nawet dla zasady że mnie okłamał..tylko za te pieniądze w tym rozmiarze mimo wszystko ciężko kupić fajny wzór a ten mi się podobał.. mam nadzieję, że chociaż nie spawane tego już nie sprawdzę na szybko.  Cena jest niska coś ala prezent tak naprawde..dlatego rozmawiałem szczerze i się dopytywałem sprzedającego co jest nie tak z tymi felgami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak, wprowadzil Cie w blad. Jesli tolerujesz to, ze ktos Cie robi w h*** to je zostaw i tyle. Ale zawsze mozesz zadzwonic (o ile juz nie dzwoniles) i poprosic o zwrot jakiejs "czesci" sumy, ze wzgledu na ukrycie skaz felg.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, dakine0007 napisał:

i poprosic o zwrot jakiejs "czesci" sumy, ze wzgledu na ukrycie skaz felg.

na bank ktoś cos odda. nie te czasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie szukal dziury w calym i zostawiłbym, wazne ze nie spawane. Chociaz z drugiej strony na pewno bym goscia o tym poinformowal i moze jakas kaske by zwrocil na flache

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego się Was pytam..raczej jestem normalny i wiem, że za nowe trzeba swoje zapłacić a używka to używka chodz czasem mozna trafić tzw rodzynka...cena nie jest wygórowana więc pewnie zostaną..jeszcze nie dzwoniłem ktoś ma mi "tam" jeszcze jedną rzecz sprawdzić i jutro będę wiedział na czym stoję. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuj

Chociaz z drugiej strony na pewno bym goscia o tym poinformowal i moze jakas kaske by zwrocil na flache

Na Bank, na pewno już tę kasę odłożył na flaszke... ;)

Panowie w Polsce żyjemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...