Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki telefon kupić do 1000zł


bintom

Rekomendowane odpowiedzi

n96 za tysiac zlotych ?? chyba w abonamencie 200-300zł , nomralnie kosztuje ponad 2 tys zł... miałem nokie n95 (sprzedalem pare dni temu na allegro i wlasnie czekam na pieniazki :) ) i świetny telefonik , zero problemów i bateria po 14 miesiacach uzytkowania trzyma do 3 dni...ale bateria to tak na prawde zaden problem ,wystarczy podpiac ladowareczke w domku, czy w samochodzie bo sa bardzo latwo i ogolno dostepne i do przodu....godzinka ladowania i full... funkcji tez wiele posiadal, gps na prawde super dzialal , testowalem nie raz i nigdy mi sie satelitynie gubily... wifi rowniez dzialalo bez problemu... telefon nosilem w kieszeni praktycznie caly czas i nie mialem pozdzieranych klawiszy... co do iphona, nie uwazam zeby to byl badziew...wez, pobaw sie troche to sie przekonasz... oczywiscie wszystko ma swoje plusy i minusy i apple daje sie we znaki, ale jak juz sie wszystko poustawia to jest :good:

jak sie zdecydujesz na n95 8gb to uwazaj na te made in china bo jest tego duzo badziewia na allegro i nie mam tu na mysli NOKLE ale identycznie wygladajaca nokie ktora rozni sie kilkoma nieazuwazalnymi roznicami.. miedzy innymi inny soft, inny aparat (na pierwszy rzut oko nie zauwazalne) i RM na najlejce jest charakterystyczne.. poprzegladaj fora gsm najlepiej to dowiesz sie wiecej

co do samsungow to lepiej uwazaj bo sie sypia strasznie szczegolnie te slimy rozsuwane...ja mialem swego czasu d840 kosztowal mnie 1500zl... po 2-3miesiacach sie zepsul i bylem w plecy spora kase, mimo tego ze byla gwaranacja to nie obejmowala ona uszkodzen mechanicznych...kumpel z tego forum tez mial samsunga nowego g800 bodajze ale mial szczescie bo oddali mu nowego na gwarancji wiec lepiej zostac przy nokii..ktora tez nie jest doskonala ale pewniejsza :)

z htc nie mialem nigdy nic wspólnego ale strasznie mi sie nie podobaja te telefony wiec z gory odpadają, moze kiedys jak wymyślą coś fajnego...w tym momencie :thumbdown:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego najpewniejszy jest zakup telefonu pochodzącego od polskiego operatora... niektórzy niestety łapią "okazję" i potem różnie się to kończy .... z tego co mi wiadomo, to w podróbie n95 ikonki troche inaczej są ułożone, telefon o wiele szybciej startuje niż powinien no i jest problem z wgraniem najnowszego oprogramowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego bintom. Z tych noki które koledzy wcześniej wymieniali jak najbardziej :good:. Ja jednak bym proponował rozejrzeć się za SE np. W960: WiFI,Aparat 3,2 Mpix, pamięć 8GB,Wyświetlacz 240 x 320 (dotykowy). Telefonik miodzio (miałem do czynienia). Ale jak nie to nokia E66, N82 też polecam bo N95 to jak dla mnie przereklamowana (co nie znaczy że zła :naughty:)

Pozdrawiam :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W960 słabiej wychodzi na tle Nokii

http://www.phonegg.com/compare/19/Sony-Ericsson-W960-vs-Nokia-N82.html

Ja bym naprawde rozważał kupno którejs z tych:

N82(era ale trudno dostępna ja swojej 2tyg szukałem niedawno bo w wawie nie mieli)

N95(tą miałbym odręki w Erze)

N79 z tą jest problem :kwasny: tylko ze sklepu Nokii :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie SE C905 ma 8mpix ale nie wiem jak działa :no:

http://www.phonegg.com/compare/22/Nokia-N82-vs-Sony-Ericsson-C905.html ogólnie fajna stronka do porównywania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy mi się już n95 znudziła zacząłem szukać innego telefonu.. a że człowiek do dobrego szybko się przyzwyczaja oczywiście szukałem czegoś podobnego z dobrym aparatem, duzym wyswietalczem itd... niestety oprócz noki n95 8gb nic innego do głowy mi nie przychodziło, niestety wbudowane 8gb , brak karty pamieci i mało pochlebnych opini na temat nowego modelu n95....troche mnie zniechecaly do zmiany i zakupu nowej n95 v2 , kiedy szukałem nowego telefonu natrafiałem często na iphona o których wszyscy negatywnie sie wypowiadali... co kogoś spotykałem to twierdził ze to szajs...że ktoś tam miał i narzekał... no ok pomyślałem...więc iphon zdecydowanie odpada i nigdy tego syfu nie kupie...któregoś dnia kumpel pokazal mi swojego iphona , widziałem pierwszy raz ten telefon na żywca, pierwszy raz miałem go w rękach, pierwszy raz sie nim bawiłem...długo nie myślałem, najwyższa pora na zmianę... kupiłem więc iphona, sprzedałem wysłużoną nokię :), jestem na prawdę zadowolony, chociaz sporo nerwów kosztuje wgranie odpowiedniego oprogramowania i aplikacji...ale jak juz się wszystko po wgrywa to okazuje się na prawdę niezłym telefonikiem....oczywiście wszystko zależy od tego do czego wam potrzebny telefon.... do zdjęć mam aparat (bodajże 2 mega w iphonie chociaz nie jestem tego pewien) okazuje sie dla mnie wystarczajace... z dzwonieniem nie ma problemow, gierki wygladaja super wiec czasami sobie gram... jest plaski, dobrze lezy w dłoni...ale jest bardzo delikatny i trzeba na niego bardzo uważać....mnie to osobiście nie przeszkadza , noszę go w kieszeni bez jakiś dodatkowych folii na ekran... oczywiście uważając żeby nie wsadzać iphona do kieszeni razem z kluczami bo szkoda ekraniku..bardzo fajnie sie go obsluguje, bardzo prosto... brak mmsów ?? no coz, wystarczy wgrac do tego odpowiednią aplikacje jesli ktos potrzebuje...ja w swoim zyciu wyslalem 2 może 3 mmsy z telefonow wiec nie jest mi to do niczego potrzebne... wiec tak na prawde najpierw trzeba okreslic czy telefon ma byc tylko do dzwonienia czy tez czasami do zabawy tak jak w moim przypadku, ja kupilem tak niepolecanego iphona i jestem na prawde zadowolny... tak jak moj kolega ktory mi go pierwszy raz pokazal, stwierdzam ze juz nie wroce telefonow z jakimis wystajacymi klawiszami :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jeszcze jak szybko ta N82 działa bo SE działają z reguły trochę szybciej tak mi się bynajmniej wydaje. A i z tego co wiem to nokie się lubią wieszać czasami (w SE się nie spotkałem z takim przypadkiem a w nokiach tak) Ale jak dla mnie to są bardzo zbliżone do siebie telefony także ja nie mam jednogłośnego faworyta. A samsungi, sagemy, LG, itp.. to odpadają jak dla mnie. Albo NOKIA albo SE :good:

Mi się nasuwa taki przykład jak Audi i BMW... I to dobre i to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

używam od miesięca Nokii N95 -2 8GB - naprawdę super telefonik, GPS działa, WI-FI super łapie zasięg, mam w domu sieć bezprzewodową, korzystam sobie na telefonie żeby zobaczyć jak to jest net przez telefon :gwizdanie:

kupiłem nówkę bezpośrednio z nokii za 1000 PLN (na początku grudnia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

n96 za tysiac zlotych ??

Jest to mozliwe, bo mam dobrego znajomego w angli. Nowka sztuka, jeden minus to brak gwarancji w polsce, ale jakby cos sie stalo to bym mu ja odeslal, bo on nie wraca do polski, ale juz mu podziekowalem za propozycje. Chociaz on juz 5 sprzedal i kazdy podobno jest zadowolony, wszystko zalezy widocznie od podejscia do telefonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety aż takiej miniaturyzacji nie ma :kox:

A ja wyjdę temu wszystkiemu na przekór i odpalę nokię.... 3310. To jest zarąbisty telefonik :tongue4:

To był moj pierwszy telefon ktory kupilem na abonament :> To byl sprzecik , trzeba im przyznac, ze byly nie do zajechania . I oczywiscie te baterie, 5-6dni to trzymala bez problemu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko N95 8GB

największym plusem jest aparat który robi lepsze fotki niż nie jedna cyfrówka :good:

Jesli chodzi o aparat to N82 jest lepszy :gwizdanie: nawet gdzieś porównanie dawałem ale niewątpliwym plusem na rzecz N95v2 jest duży wyświetlacz :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze musisz się określić czy rozmiar telefonu Ci nie przeszkadza, np. N95 do jakiś miniaturek nie należy, no ale te wszystkie bajery (że tak powiem) gdzieś trzeba upchnąć :kox:

Jesli sie chce miec duzy wyswietlacz to trzeba tez niestety miec duza obudowe. Chce zeby telefon mial gps, bo mam zamiar z niego kozystac wiec duzy wyswietlacz jest raczej atutem. Dlatego wybieram miedzy N82 lub N95 8GB , ze wskazaniem na N95 i tej narazie szukam, ale ciezko jest znalesc cos z papierami i chociaz roczna gwarancja ponizej 1000zl. Chociaz narazie nie rezygnuje. [br]Dopisany: 04 Styczeń 2009, 23:06_________________________________________________Fakt, ze N82 ma lepszy wyswietlacz , tego nie zaprzeczam, a dopowiem nawet, ze ma jeszcze lepszy flesh

Tescik n82 v n95 v2

http://www.symbianos.pl/Artyku%B3y/Testy_sprz%EAtu/N95_8GB_vs_N82_-_pojedynek_tytan%F3w/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od ponad roku mam n95 :good:i ani razu wi-fi nie stracilo zasiegu ...

Ciekawe... Nie wiedziałem, że w Polsce mamy tak rozbudowaną sieć Wi-Fi i że do każdego AP masz wejście :)

Zwracam uwagę, że telefony z Symbianem (większość nowych Nokii) mają problem z fabrycznym interfacem Bluetooth Audi.

Ze swojego doświaczenia polecam RAZR2 V9 Motoroli no i Iphona 3G :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko Nokia i tylko N-seria. Sam mam N95 :good: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...