Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki telefon kupić do 1000zł


bintom

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze to nie wiem co wirus moze wyrządzić w telefonie(ale zapewne zawieszanie sie itp) poczytaj o tym na forach GSM www.symbianos.pl www.gsmforum.pl tam jest duzo info oraz dużo przydatnych programów na symbiana (bezpiecznych- sprawdzonych) :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak go usunąłeś? Działało wszystko ok.?

Podsumowując pierwsze kilka dni z N95 to już się do niej przywiązałem i ją polubiłem. Ma to coś w sobie :>. Faktycznie jest dość szybka i nie odczuwa sie, że jest na symbianie ( po za włączaniem ). Przyciski ( te pod wyświetlaczem ) są małe , ale działają bardzo precyzyjnie i bez problemów sobie z nimi radzę nawet w rękawiczkach. Wyświetlacz super :gwizdanie: . A z minusów to GPS dluuuuugo ustala pozycje i dość latwo ja traci ( wcześniej używałem noki 6500 i GPS-a Nokia LD-3W , łączył się szybciej i stabilniej ). I to by bylo na tyle :tongue4: . Może jeszcze bateria mogła by być lepsza, ale jak wiadomo przy takim wyświetlaczu to i tak jest OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpinam się pod temat gdyż za chwile kończy mi się umowa na dwa telefony i potrzebuje telefonu który będzie służył jak należy.... nie musi być to zabawka .... przede wszystkim ważne jest dla mnie połączenie przez BT z audi i książka na FISie do której się strasznie przyzwyczaiłem oraz na dobrej baterii....aparat mnie mniej interesuje..... chciałem wziąć N95 8G ale czytając o braku kontaktów na FISie mam dylemat :mysli:[br]Dopisany: 05 Styczeń 2009, 10:00_________________________________________________a można wgrać jakieś ulepszenie w N95 żeby to poszło na FIS :mysli:

tajemniczo odpowiem że można ... :decayed:

to co dalej? pochwaliłeś się to mów :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jest jeszcze coś co mnie denerwuje, ale to pewno dotyczy tylko mojego telefonu. Chodzi mi o to, że po zablokowaniu klawiatury muszę wpisać 5-cio cyfrowy kod. Strasznie mnie to denerwuje, ale nie potrafię tego wyłączyć. Już myślałem, że jest tu jakiś program zainstalowany i dzwoniłem do sprzedającego, ale powiedział , że on niczego takiego nie instalował. Czy one mają coś takiego w standardzie? Jak to ominąć , wyłączyć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest w standardzie

narzędzia->ustawienia->ogólne->zabezpieczenia

telefon i karta sim->czas do autobl.klawiat.->żaden :good:[br]Dopisany: 13 Styczeń 2009, 07:14_________________________________________________

podpinam się pod temat gdyż za chwile kończy mi się umowa na dwa telefony i potrzebuje telefonu który będzie służył jak należy.... nie musi być to zabawka .... przede wszystkim ważne jest dla mnie połączenie przez BT z audi i książka na FISie do której się strasznie przyzwyczaiłem oraz na dobrej baterii....aparat mnie mniej interesuje..... chciałem wziąć N95 8G ale czytając o braku kontaktów na FISie mam dylemat :mysli:[br]Dopisany: 05 Styczeń 2009, 10:00_________________________________________________a można wgrać jakieś ulepszenie w N95 żeby to poszło na FIS :mysli:

tajemniczo odpowiem że można ... :decayed:

to co dalej? pochwaliłeś się to mów :naughty:

telefonicznie tego nie idzie załatwic :confused4: musze sie przejsc w tym mrozie do kolegi te pare krokow jak sie zmobilizuje albo lody puszcza to lece do niego wszystkiego sie dowiedziec :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest w standardzie

narzędzia->ustawienia->ogólne->zabezpieczenia

telefon i karta sim->czas do autobl.klawiat.->żaden :good:[br]

To nic nie zmienia , ale poradzilem sobie , byles blisko :> . To nie chodzi o blokade klawiatury tylko o blokade telefonu. CZAS DO BLOKADY TELEFONU - ZADEN . Jak to wiem to teraz sie wydaje oczywiste, a wczesniej tego nie widzialem. Dzieki :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie, albo wyjęcie pudełka spod fotela, albo podpięcie pod vaga

wersja Q to jedna z nowszych i tak pewno jej nie macie... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuleję koledze zakupu, sam też się na taki zdecydowałem.

Wcześniej miałem E65, a przed zakupem bawiłem się też E66 - może trochu lepsza jak poprzednia, ale mimo wszytsko równie powolna - co dla mnie było irytujące...

Jak bym miał porównać E66 do N95 to na korzyszść tego pierwszego przemawia wykonanie - dla mnie dużo lepsze. I na tym koniec. Cała reszta to tylko N95.

Widzę że jeszcze tu przyrównujecie N82 z N95. Czy cos jeszcze przemawia na korzyść tego pierwszego poza rewelacyjnym fleszem :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N82 szybsza ciut jest mam obie :good: A poza tym to wszystko to samo tylko (chodzi o N95 8gb bo tą zwykłą N95 to bije na łeb) i na kompie porównujac zdjecia N82 ma lepsze kolory a co do N95 jest głosniejsza na głośniku

ogólnie między tymi telefonami to tylko gust zadecyduje czy chce sie mieć rozsuwną czy normalną Nokie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...