Skocz do zawartości
IGNOROWANY

zalana maska olejem, pomocy.


Dragon7820

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Może od razu przejdę do sedna , a wiec dziś po zrobieniu mniej więcej 100km i sprawdzeniu stanu oleju okazało się ze jest minimum a reszta znajduje się na masce , na wężach odmy , kolektorze i bagnecie dodam ze od kiedy ja kupiłem to zauważyłem że na wolnych obrotach drga i czuć  jakby spalony olej , czy jest ktoś wstanie pomóc ? z góry dziękuje za każdą pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bagnet na pewno ok był , a mógł byś powiedzieć jak sprawdzić odme i od czego zacząć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź czy kolanko odmy się nie rozleciało.Ono potrafi spróchnieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki zaraz poszukam które to i idę zobaczyć

Zawartość dodana 11 minutes later

witajcie , mam do was pytanie czy w waszych autach bagnet jest tak luźny że bez oporu daje się wyciągnąć i włożyć bez problemu ?? oraz okazało się że do wymiany mam odpowietrznik skrzyni korbowej oraz kolanko , wie może ktoś jakie numery ?? i jak sobie poradzić z reszta plastiku kolanka w filtrze oleju , jak reszte wycignąc , dodaje zdjecie do zobrazowania problemu  ?? proszę o pomoc

16667943_1547807641926399_1698577109_o.jpg

Zawartość dodana 18 minutes later

Numery już mam części . Więc jeśli jest ktoś w stanie wytłumaczyć jak wyciągać resztę

Zawartość dodana 51 minutes later

Jest ktoś w stanie powiedzieć jak to wyciągnąć??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie czy ktoś może pomoc ile śrub trzyma podstawa filtra oleju bo tam mam kawałki plastiku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja użyłem odkurzacza i zwężki za którą posłużył kawałek rurki alu/pex stosowany do ogrzewania podłogowego. Wyciągnąłem wszystko co się połamało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszczelka pod pokrywą zaworów ok?
Jak tam będziesz mieć nieszczelność to ci zabryzga całą komorę silnika, tym bardziej, że czujesz spalony olej to znaczy, że kapie ci na kolektor/wydech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie , dziękuję za zainteresowanie.Próbowałem samym odkurzaczem i była lipa,ale spróbuje z jakąś rurką.

Uszczelkę sprawdzę dopiero po odpaleniu auta, włożę rękę koło skrzyni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na odpalonym zobacz dookoła czy nie sika olejem. Szczególnie przy napinaczu, tam uszczelka jest "najcieńsza".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jak sprawdzić bo miałem całego obrzyganego :-( 

Zawartość dodana 7 minutes later

I dużo oleju było na masce tak jak by bagnetem poszedł 

:-/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyczyść szmatką co możesz i sprawdź czy gdzieś nie pluje olejem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko złozone czekam bo aku rozładowany .

Zawartość dodana 2 minutes later

Witajcie . Auto sprawne obroty igła , zero błędów i Kapiącego oleju tylko jest taki problem bo wydaje mi się że turbina ma przerwy w doładowaniu, i po zdjęciu korka oleju dmucha powietrze, co może to oznaczać?

Zawartość dodana 4 minutes later

chłopaki mam problem mianowicie coś wysysa mi aku , a pali sie tylko kontrolka od os tablicy rejestracyjnej , pomocy :(

 

Zawartość dodana 44 minutes later

Z aku po ponownym naładowaniu niby jest wszystko ok  .Nie będę zakładał nowego tematu więc może tu zapytam . W audi przepaliły żarówki od oświetlenia tablicy więc kupiłem takie same i je zmieniłem a tu szok dalej brak oświetlenia i dodatkowow (a może przypadek)  brakuje oświetlenia dźwi prawych tył , czy jest ktoś w stanie wytłumaczyć co jest nie tak?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...