Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Jaki alarm ?


Wlogan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Wszystkiego dobrego w nowym 2009 roku.

A teraz pytanie - Czy ten alarm można zastosować w Audi A4 B6 Avant z września 2002 roku.

http://www.allegro.pl/item519450086_autoalarm_maxicar_682_up_bezpilotowy_najlepszy.html

Jestem laikiem w sprawach elektroniki samochodu, wiem tylko tyle że autko nie ma alarmu, ma elektrykę szyb przód, ksenony (chyba dołożone bo nie ma spryskiwaczy reflektorów) oraz pakiet oświetleniowy.

Alarm chcę zakupić sam ponieważ w Łodzi byłem w kilku punktach usługowych i wszędzie proponowali z dodatkowymi pilotami, a ja wolę na fabrycznym scyzoryku.

A może ktoś da namiar na serwis w Łodzi.

Proszę o pomoc w wyborze.

Pozdrawiam i dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w serwisie Auto-Alarmy , zaproponowali mi alarm (ponoć montowany fabrycznie w Audi) za 900 PLN, ale nie jest to SEO PERFECT

:shocked: :shocked: :shocked:

Ja zapłacilem za alarm w kluczyk nie pamietam nazwy ale specialny po CANie 580 pln z montazem :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm... jak ja przerabialem temat alarmu to tylko dwa alarmy obsluguja CAN SEO i Ampio. Ceny bardzo porównywalne ... od 700 do 900.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za alarm sterowany oryginalnym kluczykiem zapłacisz w Łodzi ok 900-1000zł, za alarm z dodatkowym pilotem ok 500zł. Ogólnie mnie wszyscy informowali że alarm z dodatkowym pilotem jest lepszym zabezpieczeniem samochodu niż podpięcie pod standardowy pilot, no chyba, że w B6 jest już zastosowany fabrycznie zmienny kod sygnału otwierającego centralny zamek, ale to już w zakładzie się dowiesz szczegółów od speca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zamontował zwykłą pilotówkę:

http://www.allegro.pl/item517583671_magicar_pelna_opcja_caly_zestaw_piloty_scyzoryk.html

Potem tylko wyrezać grot(10-20pln) przełozyć pastylkę immo i będzie wyglądał jak oryginał.

Do pełni szczęścia osobne ukryte odcięcie i woala.

Nie ma sensu sie bawić w alarmy za 1000pln.Alarm za 200-300pln działa tak samo jak za 1000.Do odstraszenia nie potrzeba nic więcej.

Nie ma nic lepszego od ukrytego wyłącznika.

Odcięcia z alarmu, immobilisery to dobre na smarkaczy.

Jak złodziej bedzie uparty to auto na lawecie odjedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w serwisie Auto-Alarmy , zaproponowali mi alarm (ponoć montowany fabrycznie w Audi) za 900 PLN, ale nie jest to SEO PERFECT

:shocked: :shocked: :shocked:

Ja zapłacilem za alarm w kluczyk nie pamietam nazwy ale specialny po CANie 580 pln z montazem :gwizdanie:

Dałbyś namiary na ten lokal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma nic lepszego od ukrytego wyłącznika.

Odcięcia z alarmu, immobilisery to dobre na smarkaczy.

Jak złodziej bedzie uparty to auto na lawecie odjedzie.

i tu sie zgodze-nic nie zastapi niekonwencjonalnego rozwiazania-wszystko inne juz znaja zlodzieje aut...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zamontował zwykłą pilotówkę:

http://www.allegro.pl/item517583671_magicar_pelna_opcja_caly_zestaw_piloty_scyzoryk.html

Potem tylko wyrezać grot(10-20pln) przełozyć pastylkę immo i będzie wyglądał jak oryginał.

Do pełni szczęścia osobne ukryte odcięcie i woala.

Nie ma sensu sie bawić w alarmy za 1000pln.Alarm za 200-300pln działa tak samo jak za 1000.Do odstraszenia nie potrzeba nic więcej.

Nie ma nic lepszego od ukrytego wyłącznika.

Odcięcia z alarmu, immobilisery to dobre na smarkaczy.

Jak złodziej bedzie uparty to auto na lawecie odjedzie.

A ja się z kolegą nie do końca zgadzam. Własne inwencje zabezpieczenia jak najbardziej, ale jeżeli chodzi o tańsze wyroby alarmopodobne to mówię stanowcze NIE. Faktycznie tańszy czy droższy zasada działania taka sama, ale jak kolega woli co 5 min. biegać do okna i wyłączac alarm bo znowu się sam włączył to prosze bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe. Kwestia regulacji udarówek.Zasada działania jest taka sama zarówno w alarmach za 100 jak i za 1000.

No i trzeba mieć jeszcze wiedzę na temat tego w co jest wyposażone auto. Ultradźwięki bądź mikrofale z alarmu potrafią się gryźć z fabrycznym dozorem montowanym w aucie.

Stąd potem to bieganie po nocach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja wsadziłem alarm Remotronix z domykaniem szyb udarem itp + scyzoryk koszt ok 250 do tego blokade sensorową i w ciagu roku miałem dwa podejścia po autko i klops furka została warunek jeden nie dawać do dziwnych mechaniorów tylko zakładać samemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko zakładać samemu

no tak,ale nie kazdy to potrafi,jesli zakladales alarm sam -opisz,jak a wtedy poprosimy zarzad i podwiesimy efekt pracy w dziale ''zrob to sam''-przemysl,moze komus sie to przyda,jakies fotki,opis co i jak po kolei-mysle,ze to bylby dobry pomysl... :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo jeśli to komu sie przyda to muszę chyba wyjąć mój i wsadzić jeszcze raz. Jak tylko dzieciak zacznie ferie zabieram sie do roboty wtedy dam ci znać jak to uczynić :decayed:

nie chodzi o mnie,bo ja alarm juz mam,ale jesli forum ma sie rozwijac,trzeba pomyslec o takich sprawach :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego domjenick kolega chyba nie prosi o to aby kolega sardo opisał w którym miejscu zrobił w swojej niuni odcięcie zapłonu??:)

pewnie,ze nie-tylko opisac krok po kroku,jak montuje sie alarm w aucie-moze sie komus przydac,a odciecie zaplonu mozna umiejscowic wszedzie,ba,nawet bez alarmu-wiec nawet jesli ma cos takiego,nie musi pisac,bo rzeczy tak oczywistych na forum nie trzeba tlumaczyc :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...