Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Akumulator firmy Audi


Gość Olaf :)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

chciałem zapytać czy ktoś z Was miał doświadczenia z akumulatorem firmy Audi? Czy warto kupić aku bezpośrednio z ASO? Czy jest on w czymś lepszy niż inny "cywilny" aku np. Centra itp. ?

Pozdrawiam :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ASO sprzedawane są akumulatory firmy MOLL i są bardzo dobre dużo lepsze od Varty czy Centry. Tylko nie musisz go kupować w ASO gdzie indziej kupisz go o połowe taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ASO sprzedawane są akumulatory firmy MOLL i są bardzo dobre dużo lepsze od Varty czy Centry. Tylko nie musisz go kupować w ASO gdzie indziej kupisz go o połowe taniej.

Nie tylko. Woziłem do Centr Logistycznych Volkswagen Group akumulatory MIDAC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem Moll ten co poniżej z tej firmy.Przesyłka błyskawiczna super zabezpieczona (nie mogłem go wydobyć tak ładnie opakowali).Polecam

Akumulator działa niezawodnie.Pozdrawiam

http://www.allegro.pl/item489722367_489722367.html

Szkoda że nie kupiłeś MOLL M3 Plus jest dużo lepszy a tylko troszke droższy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie co do ceny (rynek brytyjski) nie powiedzialbym ze jest tak super drozszy wycenialem w kilku miejscach i roznica jest niewielka a jak mam mozliwosc to laduje w me A4 orginalne czesci na razie reanimuje staruszka tez orginala i mam calkiem niezla zabawe co chwile bawic sie testerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem audi z oryginalnym aku z salonu - na mrozie kręci super, ogólnie jest dość mocny, a to w diesel'u się przydaje;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja u siebie tez mialem taki aku ze znaczkami audi... ale wystarczyl tylko zeby auto przyjechalo z niemiec, i do wymiany plusem bylo to ze ladnie pasowal na ta podstawe i wszystkie uchwyty ladnie go trzymaly apo wymianie na inny musialem troszka pokombinowac..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam u siebie MOLL M3 PLUS 85ah w czarnej obudowie i już ma parę latek jak na razie zero problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W swoim wymieniłem przed ostatnimi mrozami po badaniu gęstości, profilaktycznie.

Oryginalny w ASO, coś ok.560 , w tym montaż 80 (po upuście).

Wiem, że mieli jakiś problem z immo i alarmem i to trwało dłużej niż wymiana...

Przed wymianą uprzedzili mnie o możliwości wystąpienia problemów po odłączeniu aku.

Za 8 dych se posiedziałem i kawkę wypiłem :dance2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam też MOLLa - najlepiej taki sam jak fabryczny (po VINie sprawdzisz wszystkie dane fabrycznego aku).

Swój mam pół roku tylko, ale ostatnio będąc w górach potwierdził swoją klasę.

Kumpel zostawił w moim samochodzie radio włączone.

W nocy było -20, w dzień -15 stopni - radio działało całą dobę i zero oznak osłabienia.

Lampki nie przygasały i odpalił od strzała przy -18 :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...