Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Akumulator firmy Audi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :)

chciałem zapytać czy ktoś z Was miał doświadczenia z akumulatorem firmy Audi? Czy warto kupić aku bezpośrednio z ASO? Czy jest on w czymś lepszy niż inny "cywilny" aku np. Centra itp. ?

Pozdrawiam :>

Opublikowano

mysle ze jest lepszy tylko w cenie i to duzej cenie :wink4:

Opublikowano

W ASO sprzedawane są akumulatory firmy MOLL i są bardzo dobre dużo lepsze od Varty czy Centry. Tylko nie musisz go kupować w ASO gdzie indziej kupisz go o połowe taniej.

Opublikowano

W ASO sprzedawane są akumulatory firmy MOLL i są bardzo dobre dużo lepsze od Varty czy Centry. Tylko nie musisz go kupować w ASO gdzie indziej kupisz go o połowe taniej.

Nie tylko. Woziłem do Centr Logistycznych Volkswagen Group akumulatory MIDAC
Opublikowano

Bardzo dziękuję za ta szybkie i rzeczowe odpowiedzi. Przekonaliście mnie Koledzy do tego aku :)

Wielki dzięki :good:

Opublikowano

Ja kupiłem Moll ten co poniżej z tej firmy.Przesyłka błyskawiczna super zabezpieczona (nie mogłem go wydobyć tak ładnie opakowali).Polecam

Akumulator działa niezawodnie.Pozdrawiam

http://www.allegro.pl/item489722367_489722367.html

Szkoda że nie kupiłeś MOLL M3 Plus jest dużo lepszy a tylko troszke droższy.

Opublikowano

w sumie co do ceny (rynek brytyjski) nie powiedzialbym ze jest tak super drozszy wycenialem w kilku miejscach i roznica jest niewielka a jak mam mozliwosc to laduje w me A4 orginalne czesci na razie reanimuje staruszka tez orginala i mam calkiem niezla zabawe co chwile bawic sie testerem.

Opublikowano

Ja kupiłem audi z oryginalnym aku z salonu - na mrozie kręci super, ogólnie jest dość mocny, a to w diesel'u się przydaje;)

Opublikowano

ja u siebie tez mialem taki aku ze znaczkami audi... ale wystarczyl tylko zeby auto przyjechalo z niemiec, i do wymiany plusem bylo to ze ladnie pasowal na ta podstawe i wszystkie uchwyty ladnie go trzymaly apo wymianie na inny musialem troszka pokombinowac..

Opublikowano

Ja mam u siebie MOLL M3 PLUS 85ah w czarnej obudowie i już ma parę latek jak na razie zero problemów.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

W swoim wymieniłem przed ostatnimi mrozami po badaniu gęstości, profilaktycznie.

Oryginalny w ASO, coś ok.560 , w tym montaż 80 (po upuście).

Wiem, że mieli jakiś problem z immo i alarmem i to trwało dłużej niż wymiana...

Przed wymianą uprzedzili mnie o możliwości wystąpienia problemów po odłączeniu aku.

Za 8 dych se posiedziałem i kawkę wypiłem :dance2:

Opublikowano

Polecam też MOLLa - najlepiej taki sam jak fabryczny (po VINie sprawdzisz wszystkie dane fabrycznego aku).

Swój mam pół roku tylko, ale ostatnio będąc w górach potwierdził swoją klasę.

Kumpel zostawił w moim samochodzie radio włączone.

W nocy było -20, w dzień -15 stopni - radio działało całą dobę i zero oznak osłabienia.

Lampki nie przygasały i odpalił od strzała przy -18 :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.