Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wiecznie zakurzony RS4 B8 Ibis White Rock Black

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

podobno na zlot Włoszczyzny (forza italia 2018) ktoś przyjechał białą Alfą Romeo RS4! na pruszkowskich blachach :D Do tej pory się nikt nie kapnął...

image.php?di=Y3FG

jest tam ktoś żeby potwierdzić?

Edytowane przez was002

Opublikowano
W dniu 15.09.2018 o 11:45, was002 napisał:

podobno na zlot Włoszczyzny (forza italia 2018) ktoś przyjechał białą Alfą Romeo RS4! na pruszkowskich blachach :D Do tej pory się nikt nie kapnął...

image.php?di=Y3FG

jest tam ktoś żeby potwierdzić?

Potwierdzam 4:26?

 

Edytowane przez krystian3769

Opublikowano
W dniu ‎2018‎-‎09‎-‎12 o 08:38, was002 napisał:

 

ostatnie foty przed snem zimowym... sezon zakończony. I to całkiem nieźle. Umyć, zaparkować, koc założyć i do 2019go...

Wyjeżdżasz z Polski czy nie chcesz jeździć RS4 zimą ? Jeżeli tak to dlaczego ?

Opublikowano
  • Autor
W dniu 18.09.2018 o 23:31, granatowy napisał:

Wyjeżdżasz z Polski czy nie chcesz jeździć RS4 zimą ? Jeżeli tak to dlaczego ?

plan był na początku roku, żeby trochę pomieszkać, ale nie wyszło i znów się szwędam po świecie bez konkretnego miejsca zaczepienia, więc auto stoi... na weekend mi bliżej do UAE niż do Polski teraz, więc nie mam jak tym pojeździć nawet.

Apropo weekendów... taki rodzynek wczoraj się pojawił:

image.php?di=ZM2P

I jak tu nie kupować... na tą cenę można teraz patrzeć 1:1 jak PLN. Ehh... dobrze, że zniknął, bo zacząłem już sobie w głowie układać plan dlaczego takiego nie kupić ;) (a bo to hamulce drogie, a że opony 21 wyjdą kolejne 20k... ).

Ale ktoś rozwiązał mój problem (całe szczęście). Takie okazje są, dość rzadko, ale są... Największe jakbyście byli fanami G55/G63, bo te auta bardzo tracą na wartości a można je dorwać w idealnym stanie z udokumentowanym przebiegiem rzędu 5kkm/rok. Za to RS6 jak na lekarstwo...

Opublikowano

Ile ta rska na PLN? ?

Opublikowano

~233.000zl

Opublikowano

To jeszcze nie tak źle ?

Opublikowano
W dniu 22.09.2018 o 09:15, was002 napisał:

plan był na początku roku, żeby trochę pomieszkać, ale nie wyszło i znów się szwędam po świecie bez konkretnego miejsca zaczepienia, więc auto stoi... na weekend mi bliżej do UAE niż do Polski teraz, więc nie mam jak tym pojeździć nawet.

Apropo weekendów... taki rodzynek wczoraj się pojawił:

image.php?di=ZM2P

I jak tu nie kupować... na tą cenę można teraz patrzeć 1:1 jak PLN. Ehh... dobrze, że zniknął, bo zacząłem już sobie w głowie układać plan dlaczego takiego nie kupić ;) (a bo to hamulce drogie, a że opony 21 wyjdą kolejne 20k... ).

Ale ktoś rozwiązał mój problem (całe szczęście). Takie okazje są, dość rzadko, ale są... Największe jakbyście byli fanami G55/G63, bo te auta bardzo tracą na wartości a można je dorwać w idealnym stanie z udokumentowanym przebiegiem rzędu 5kkm/rok. Za to RS6 jak na lekarstwo...

Nice.

  • 4 lata później...
Opublikowano
  • Autor

Panowie, wracam do korzeni... po przygodach z Mercedesami (E63 W211, S63 W221, S500 W222) trafiło się coś bardzo dziwnego... C7 z końcówki produkcji w wersji performance ! :D zamykam temat i niedługo otworzę nowy!

 

Już się nie mogę doczekać na kontener... tymbardziej, że RS6 będzie walczył o miejsce na podjeździe z MB C190. W zależności od tego, który jest fajniejszym daily - ten zostanie... Szykuje się zima pełna emocji!

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.