Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wiecznie zakurzony RS4 B8 Ibis White Rock Black


was002

Rekomendowane odpowiedzi

...ale czy wejdzie na zacisk z przodu ;) rotory mają mniej niż 5mm dystansu... sam muszę gdzieś przymierzyć najpierw.

Edytowane przez was002
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.08.2018 o 06:47, was002 napisał:

...ale czy wejdzie na zacisk z przodu ;) rotory mają mniej niż 5mm dystansu... sam muszę gdzieś przymierzyć najpierw.

Felga zapasówki ma 19 cali, wiec powinna wejść, nie wiem jak z ET felgi i czy ramiona nie będą blokowały. O takiej zapasówce pisze:

f286b4becc1578558dee0bc14e557133.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie w domu... uff... 16h do Krakowa i koniec. Nie będę cisnął. Za niedługo się zbiorę żeby zobaczyć jak siódemka wygląda (10 lat jej nie widziałem). Ale dzień nie bez przygód... dostałem hrvatski mandat, roz&* oponę (chyba, ale nie wróżę że będzie ok bo przejechałem ze 3km bez ciśnienia próbując znaleźć zjazd z autostrady żeby nie wymieniać koła na poboczu autostrady w HR). Jak się podniosę to poszukam jakiegoś wulkanizatora w Krakowie, zdejmę gumę i zobaczymy czy cała.

Strzelił mi wentyl (!). W tak głupi sposób straciłem 2h i (oby nie) oponę ?

image.php?di=OV4R

@Korton555, rzuć okiem - dogoniłem gościa na autostradzie i gdzieś w trakcie obiadu zobaczyłem go jak tankuje - czysty przypadek. Podszedłem, pogadałem, powiedział, że hak ma zamontowany w serwisie. Po zdjęciu dyszla nic nie wystaje i nic nie widać. A jednak trochę widać - zderzak jest podcięty minimalnie żeby to upchnąć. A gniazdko elektryczne się chowa w zderzaku. Da się ? Tylko po co, zastanawiam się...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, was002 napisał:

  Tylko po co, zastanawiam się...

Dlaczego nie ?

Gość pewnie bardzo lubi jeździć swoim RS4 , ale nie lubi spać w hotelach czy apartamentach. Woli przyczepę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, granatowy napisał:

Gość pewnie bardzo lubi jeździć swoim RS4 , ale nie lubi spać w hotelach czy apartamentach. Woli przyczepę.

i tego się trzymajmy :)

jednak opona do wyrzucenia... tyle co do chorwacji i spowrotem na niej pojechałem, wiec zaryzykuję zmienić jedną, a nie komplet - jedna fajna rzecz w Polsce w porównaniu do Dubaju... wszystkie jest dostępne i na miejscu - zamówili oponę i kierowca już w drodze do hurtowni był jak łapałem taksówkę.

image.php?dm=VGG7

zostawiłem samochód w warsztacie, poprosiłem chłopaków, żeby zmienili wszystkie wentyle (kupa roboty, bo w sumie trzeba wszystkie koła rozebrać), idę na śniadanie... może się uwiną do południa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, was002 napisał:

image.php?di=OV4R

@Korton555, rzuć okiem - dogoniłem gościa na autostradzie i gdzieś w trakcie obiadu zobaczyłem go jak tankuje - czysty przypadek. Podszedłem, pogadałem, powiedział, że hak ma zamontowany w serwisie. Po zdjęciu dyszla nic nie wystaje i nic nie widać. A jednak trochę widać - zderzak jest podcięty minimalnie żeby to upchnąć. A gniazdko elektryczne się chowa w zderzaku. Da się ? Tylko po co, zastanawiam się...

 

Aaaaale świat jest mały, spotkałeś tego samego gościa co ja go namierzyłem ok 2 tyg temu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, was002 napisał:

Prawie w domu... uff... 16h do Krakowa i koniec.

  

Jak jesteś dzisiaj jeszcze w Krakowie to daj znać. Posłuchasz jak chodzi RS z milltekiem ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, was002 napisał:

jednak opona do wyrzucenia...

Nie dziwię się, że po 2km jazdy na flaku idzie do kosza...Ja kiedyś wyszedłem z pracy i patrze nie mam powietrza w jednum kole, wulkanizator był na końcu ulicy, jakieś 300m. Więc pomyślałem, taki mały kawałek to mogę podjechać powolutku, niestety z opony wysypali troty gumowe i opona w kosz. Wkurzyłem się z lekka, bo mogłem ją tam zaturlać - taki odcinek był krótki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, senk napisał:

Jak jesteś dzisiaj jeszcze w Krakowie to daj znać. Posłuchasz jak chodzi RS z milltekiem ?

 

Jakby udało wam się zgadać, to dajcie tu znać - może uda mi się podjechał posłuchać i pooglądać RS'ki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.09.2018 o 10:10, granatowy napisał:

Dlaczego nie ?

Gość pewnie bardzo lubi jeździć swoim RS4 , ale nie lubi spać w hotelach czy apartamentach. Woli przyczepę.

Ja tez bym chciał mieć u siebie hak ale niestety z DRC sie nie da :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamawiałem nadkola 3x przed wyjazdem... próbowałem allegro, próbowałem dystybutorów, nie dzwoniłem tylko do ASO, bo wiem, że cena by była absurdalna ("panie, 3500... za sztukę") - za każdym razem albo telefon, że trzeba czekać bo aktualnie out of stock na conajmniej 6 do 8 tygodni, albo email, że "żona sprzedała je wczoraj komuś innemu i nie zdjęła oferty". Co ciekawe jest w pytę ofert do RS4 B8 2010-2012... słyszeliście o takim modelu? Ale, że zupełnie inaczej wyglądają to nawet nie próbowałem...

A.... przez tych 5 tysi km po Europie moje nadkola zniknęły (dosłownie). W całości skonsumowane przez wiatr i oponę ;) Nie ma ich już w ogóle z obu stron... Została dziura pod maską, przez którą wystają opony i syf leci bezpośrednio do wnętrza...  :P

image.php?dm=YXDG

Nowy termin w słowniku motoryzacyjnym - erozja nadkoli?

 

W dniu 6.09.2018 o 12:40, senk napisał:

Jak jesteś dzisiaj jeszcze w Krakowie to daj znać. Posłuchasz jak chodzi RS z milltekiem ?

Szkoda, że nie sprawdziłem maila wcześniej - akurat o 12 kończyłem żurek gdzieś na Podwalu i zbierałem się do powrotu...

I ostatnie foty przed snem zimowym... sezon zakończony. I to całkiem nieźle. Umyć, zaparkować, koc założyć i do 2019go...

image.php?di=AO43

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było zostawić go w Krakowie, przepalało by się go raz w tygodniu ?

Dziwna sprawa z tymi nadkolami, czym jest spowodowane że tak je niszczy codzienna eksploatacja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna akcja z tymi nadkolami, które kosztują 274zl sztuka w aso :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Norbas napisał:

Dziwna akcja z tymi nadkolami, które kosztują 274zl sztuka w aso :P 

podasz numerki? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Norbas, to teraz się czuję jak debil, bo gdyby "żona komuś nie sprzedała", to bym miał używki z allegro po 320PLN/szt... DZIĘKI!

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1 godzinę temu, was002 napisał:

@Norbas, to teraz się czuję jak debil, bo gdyby "żona komuś nie sprzedała", to bym miał używki z allegro po 320PLN/szt... DZIĘKI!

Spoko ;) czasami się zdarza, ze opłaca się coś kupić w aso bo jest taniej. Ceny na allegro/olx/ebay to samowolka. Na forum tez się czasem zdarzy, ze ktoś sprzedaje uzywke z wyższa cena od aso ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, D4NTE napisał:

Dziwna sprawa z tymi nadkolami, czym jest spowodowane że tak je niszczy codzienna eksploatacja?

Tylne prawe jak coś  to mam . Cena nie jest wyższa niż w ASO. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...