Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wiecznie zakurzony RS4 B8 Ibis White Rock Black


was002

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, was002 napisał:

z tą przyczepą to on chyba nawet 2h na baku autostradą nie zrobi bez zatrzymywania się na dolewkę...

Na dolewkę oleju ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, k232 napisał:

Na dolewkę oleju ?

pewnie też ;)

A te RSy tak olej piją między wymianami? ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, granatowy napisał:

Może to jest jakieś TDi z body RS4 ?

Hamulce i dźwiek silnika też RS'a ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień przed wyjazdem dopadł mnie gremlin mmi (jak to mówią na zachodnich forach). Wywala mi się błąd optical bus'a i co chwilę radio się resetuje... nawet jak wyłączę albo ściszę do minimum, żeby mnie nie irytowało, to odpala się spowrotem, a po 5-10 sekundach znów kilka sekund przerwy... radio w ogóle nie łapie niczego, działa karta SD i jukebox tylko (ale w ten bardzo irytujący sposób).

Czekam na swoją kolejkę u specjalisty w Wyszogrodzie... uda mu się? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, was002 napisał:

uda mu się? :(

Udaje to się tylko lekarzowi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idzie updejt...

(od rana)

image.php?di=2INB

a radio zaczęło działać. Błędów brak... :[

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, ze wraca do życia 

tak w ogóle to Trochę zmęczony masz ten wyświetlacz... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeee.... jakoś faktycznie na tym zdjęciu wyszedł jakby był porysowany - tam kurz i paluchy tak widać pod słońce tylko...

a co do radia - przestało działać w drodze powrotnej i znów szwankowało. Opcja - usunąć moduł FM kompletnie i wrzucić "bajpas" na wtyczkę światłowodu i można jechać... ale że specjalista miał na stanie drugi, to podmiana, kopiowanie zabezpieczeń z oryginału i wszystko działa. Kryzys zażegnany, można ruszać w trasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wystąpi to będzies wiedział... moje auto skończyło właśnie 4 lata... i chyba tak mi podziękowało za niejeżdżenie od pół roku (za stanie w garażu).

Nie mniej dziś zrobiłem kawał kilometrów po Europie... jutro dalsza część. Raz pod wiedniem mi radio wysiadło - po prostu umarło, zero możliwości przełączenia czegokolwiek, tylko nawigacja działała. Reset pomógł... ale miałem stracha, że ten modół FM znów wysiadł. Na szczęście to nie to.

Dwie obserwacje:

1/ pierwszy raz (w życiu tym autem) zrobiłem 520 km na baku (weszło 53 litry), więc nie ma tragedii!

2/ auto jest o wiele bardziej pakowne niż mi się wydawło... cała rodzina spakowana razem z kołem zapasowym i pełna widoczność we wstecznym lusterku. Musiałem tylko się pozbyć jednej rolety:

image.php?di=BKNO

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roleta jest beznadziejna bo uniemożliwia pełne wykorzystanie przestrzeni ładunkowej. Na dalekie wyjazdy też ją wyciągnąłem, ale po powrocie znowu założyłem żeby nie było, że czegoś brakuje w aucie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z 2 tygodniowego urlopu w Chorwacji tak wracałem obładowany, rodzina 2 + 2 x przedszkolne dzieciaki.

20180819_073252.jpg

Edytowane przez Korton555
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, k232 napisał:

Jak cygan ?

Pojedziesz z małymi dzieciakami to zobaczysz :) 2 walizki są głębiej, ale by czymś wypchać pozostałą częśc trzeba do czegoś mniejszego sie zapakować :) Trochę zabawek na plaże, kilka par różnych butów dla dzieciaków, karlovacko itd...itp

Edytowane przez Korton555
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. Taki bagażnik to norma u mnie jak jadę do domu rodzinnego. Zawsze jak zapcham cały tył pod dach i myślę że już koniec okazuje sie, że jeszcze mam do wzięcia 2 pudła z buteleczkami z sokiem malinowym domowej roboty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

15 godzin temu, wampir napisał:

Potwierdzam. Taki bagażnik to norma u mnie jak jadę do domu rodzinnego. Zawsze jak zapcham cały tył pod dach i myślę że już koniec okazuje sie, że jeszcze mam do wzięcia 2 pudła z buteleczkami z sokiem malinowym domowej roboty...

I w efekcie Tobie jako głównemu zarządcy auta zostaje schowek pasażera a w full + 2 schowki pod fotelami :decayed: 

tak w ogóle to miałem się pytać u Ciebie w temacie ale spytam tutaj... odczułeś roznice w przestrzeni bagażowej po przesiadce z b6 ? :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Korton555 napisał:

z 2 tygodniowego urlopu w Chorwacji tak wracałem obładowany, rodzina 2 + 2 x przedszkolne dzieciaki.

20180819_073252.jpg

Jak bym widział swój bagażnik podczas wypadu na urlopy? ale przynajmniej się wszystko mieści ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Korton555 napisał:

z 2 tygodniowego urlopu w Chorwacji tak wracałem obładowany, rodzina 2 + 2 x przedszkolne dzieciaki.

20180819_073252.jpg

O i to jest ładnie spakowany avant, od tego są te samochody :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...