Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wiecznie zakurzony RS4 B8 Ibis White Rock Black

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam szybki jesteś jak twoja fura . Podobne pytanie zapodałem na innym forum i nnnnnnnnnniiiiiiiiiicccccccccc !

Znalazłem w GCC auta które bardzo mnie zainteresowały , niestety trudno znaleść informacje .

Na szczęście trafiłem do Ciebie !!

Daj znać na temat przeglądu i ewe. uwag diagnosty .

jaki był koszt kontenera ?

Chcę COŚ pociągnąć 

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

kiedyś się zbiorę żeby opisać proces na blogu może ;-)

Uwagi diagnosty -> wkurzony był, że obok kielicha nie było tabliczki z rozpiską masy własnej, nacisku na osie etc... ogólnie samochód wjechał na przegląd na nowych oponach, czysty jakby z fabryki wyjechał, bo jeszcze było sucho jak rejestrowałem, więc sam przegląd trwał z zegarkiem w ręku może 30 sekund. Procedura dopuszczenia do ruchu tylko na SKP z uprawnieniami "d", więc nie każda to zrobi... Diagnosta spędził za to prawie pół godziny szukając danych, bo RS4 to jakiś egzotyk, a nowy cepik nie posiada kraju pochodzenia AE ani ZEA, ani UAE... więc "kraj pochodzenia: inny; uwagi: w systemie nie ma kraju ZEA; ", tyle.

Koszt przeglądu 99PLN (!).

Dokumenty do rejestracji: potwierdzenie własności (dowód rejestracyjny z tłumaczeniem, bo nie chcieli nawet umowy, skoro auto było moje ponad rok za granicą), dokument formalności celnych (to dopiero długa lista, ale jak się ma wszystkie wymagane dokumenty i tłumaczenia, to 1 dzień i po sprawie) i stare tablice. 15 minut później i 258PLN mam już miękki dowód i nowe tablice.

Z ubezpieczeniem było trochę jazd, bo jednak rozstrzał cenowy dla takiego gościa jak ja, co nie ma żadnych udokumentowanych zniżek w ciągu ostatnich lat, jest GRUBY. I to mam na myśli "BARDZO" gruby... ale to chyba wiecie. Co ciekawe, po godzinie szukania, bardzo miła pani zajmująca się ubezpieczeniami podsunęła mi ofertę na OC za 740PLN w Axie - powiedziała od razu, że mają najlepsze oferty dla ludzi z silnikami powyżej 2L (wyszło mniej niż w Linku). Do tego AC z Warty 10x więcej... 7500.

Co ciekawe, z PZU udało się wyciągnąć moje zniżki sprzed lat 7... miałem 30%. Koszt AC - 14500... :facepalm: 

Tak to wygląda teraz...

image.php?di=AVK1

Smutno jakoś, nigdy takiego syfu nie miałem na samochodzie ;) No i się tempomat zepsuł... ale nie będę teraz tam grzebał. Wywaliło błąd, że radar się wyłączył (chociaż dotykam - widać, że ciepły bo cały zderzak mokry, a radar suchutki).

Opublikowano
  • Autor
W dniu 1/20/2018 o 13:36, Nord5 napisał:

jaki był koszt kontenera ?

standardowy - 1500Euro i 6 tygodni... auto zwiedziło więcej portów/krajów niż ja przez ostatnie 2 lata. 

Co ciekawe obyło się bez żadnych strat. Trochę syf w środku, bo jednak ludzie z błotem mi włazili na dywaniki, ale taka pogoda. No i nie mogę sobie przypomnieć czy sam wyjąłem kartę SD z kamery czy ktoś wyjął, bo nie ma... Ale kamera jest tam gdzie była. Niczego nie brakuje, nie ma żadnych śladów na aucie świadczących o tym, że gdzieś coś ktoś obił czy przetarł.

Opublikowano

Weź go odeślij. Lepsze fotki były z ZEA;)

Opublikowano
22 minuty temu, Buba napisał:

Weź go odeślij. Lepsze fotki były z ZEA;)

hehehehe :) no tak.. Ja mam foty Dubajskiego Ryśka z Arkadii jak był na spocie naszym w ost. wtorek :)

Edytowane przez Kosmita

Opublikowano

I auto będzie już tylko w Polsce?

Opublikowano
4 godziny temu, k232 napisał:

I auto będzie już tylko w Polsce?

Póki co tak.. 

Opublikowano

Pilnuj go!

Opublikowano

A gdzie Ty stacjonujesz tą furką w sensie jaki rejon Polski? Może bym podjechał kiedyś gdzieś zobaczyć kuzyna. Już jedną fote z białasem mam :)

 

 

 

rs.jpg

Opublikowano
  • Autor

ja mam blachy na W :P ale nie mówię nie...

BTW. na pierwszym baku zrobiłem 160 (!) km !! weszło 38 litrów... zatankowałem, bo bałem się, że do domu nie dojadę tak ta wskazówka szła w dół. Co jest, że tu te auta tyle palą a w dubaju byłem w stanie go w 12-13 utrzymać... ?

 

Opublikowano
12 minut temu, was002 napisał:

ja mam blachy na W :P ale nie mówię nie...

BTW. na pierwszym baku zrobiłem 160 (!) km !! weszło 38 litrów... zatankowałem, bo bałem się, że do domu nie dojadę tak ta wskazówka szła w dół. Co jest, że tu te auta tyle palą a w dubaju byłem w stanie go w 12-13 utrzymać... ?

 

zimno :) poprostu qwa zimmmo, przez pół roku zimno i nie ma słońca :) 

Opublikowano

Średnie spalanie z 26 ostatnich tankowań mam 18,4 ;)

Opublikowano
14 minut temu, l.e.s.t.e.r napisał:

BTW. na pierwszym baku zrobiłem 160 (!) km !! weszło 38 litrów...

Nie ma co porównywać paliwa w Dubaju do paliwa w Polsce : D

Opublikowano
  • Autor

przywiozłem pełny bak :P (nikt mi nie powiedział, że to zabronione, ale też nikt najwyraźniej nie sprawdził...), więc to raczej temperatury i polskie drogi (jazda od świateł do świateł). W DXB jednak gdziekolwiek się człowiek przemieszcza to jest do przejechania 50km autostradą ze stałą prędkością z radarem co 100m...

Panowie, "mały" przegląd (5kkm, oleje, filtry), bo skrzynię robiłem jak książka serwisowa przykazała przy 60k,

i... czyszczenie osadu w dolocie - bo już mnie wszyscy nękają, że muszę, że to na pewno będzie ble, że trzeba itd... gdzie się z tym zgłosić?

Opublikowano

sportmile albo corling

Opublikowano

Ja bym się bał jechać takim autem do polskich szpecjalistów : D

Opublikowano

Dokladnie, skoro rejestracja na W to do sportmile pewnie masz niedaleko :)

Tylko nie wiem jak tam u nich z kolejkami :D

Edytowane przez Kooga

Opublikowano
17 minut temu, k232 napisał:

Ja bym się bał jechać takim autem do polskich szpecjalistów : D

Też bym na serwis tylko do niemiec jeździł i szukał tego mechanika który składał ten samochód :grin:

Opublikowano

Można i taką opcję wziąć pod uwagę : D

Opublikowano

oj bez przesady już ludzie, to nie jest 4.0 tfsi a 4.2 n/a, proste w budowie v8, jak budowa cepa, wiem to rs4 ale te auto w tej chwili 200tyś nie kosztuje nawet, dobrą sztukę znajdziesz za wiele mniej w de.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.