Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wiecznie zakurzony RS4 B8 Ibis White Rock Black


was002

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, ArkadiuS napisał:

Co to za gąbka? Z czego ona jest wykonana? Masz do niej jakus link?

na forum znalazłem :P teraz nie mogę :facepalm:

generalnie była dyskusja czy warto za taką kasę... - big red sponge

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, was002 napisał:

tja... dwa dni czyste. Już obydwa zakurzone.

gąbka z amazona, już umyta po myciu - zrobiłem błąd, że tą samą gąbką myłem felgi na koniec a jednak powinna być osobna gąbka tylko do tego. Na ali pewnie też jest ;) Generalnie mogę nagrać wideo - przecierasz mokrą gąbką i na szybie nie zostaje kompletnie nic - sucha... Nie ma żadnej piany czy "bąbelków", woda z tym szamponem strasznie się "ciągnie" i nie zostawia żadnych zacieków, a na aucie zostaje warstwa takiej jakby gumy - przecieranie tego suchą mikro fibrą jest problematyczne (trzeba użyć siły), ale zostawia idealnie czystą powłokę!

ten film gdzieś na forum był: gościu mnie przekonał (chociaż ta gadka o polimerach wiążących brud jest przesiąknięta grubym marketingiem), ale jednak robi robotę niesamowitą:

 

U mnie :decayed: używam i jestem mega zadowolony jak przyjemnie myje się teraz auto. Kup jeszcze Opti-Seal i na mokry element przed wytarciem psiknij w jedno lub dwa miejsca (zależy od wielkości elementu). Wytrzyj mokry element, rozcierając ten środek ręcznikiem po całej powierzchni. Zobaczysz jeszcze lepszy efekt i hydrofobowość. :thumbup1: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Ali tej gąbki nie kupisz, szukałem prawie wszędzie żeby taniej kupić i nie znalazłem. Znajomy co mi to polecił próbował mycia z inną gąbką, którą sam ponacinał ale nie było takiego efektu jak z ori. Cena gąbki w PL to 160zl, szampon można kupić na showcarshine.pl

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W grudniu kontener z Audi jedzie/płynie do Polski. Powinienem się na jakimś około-noworocznym spocie pojawić (jeśli jakieś będą).

...

O ile oczywiście ktoś nie zaproponuje mi lepszej ceny niż 167k ;) (bo takie oferty 3 do tej pory mam).

Edytowane przez was002
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.09.2017 o 09:01, was002 napisał:

O ile oczywiście ktoś nie zaproponuje mi lepszej ceny niż 167k ;) (bo takie oferty 3 do tej pory mam).

że jak? 167k to chyba pół auta sprzedajesz :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@st4yKool, już nie sprzedaje ;) piernicze...  auto płynie do Polski pod koniec roku.

 

Tymczasem Jebel Jais raz jeszcze - o wschodzie słońca tym razem: Znajomi przyjechali, jednym z punktów było zobaczenie "gór pustyni" - czemu nie - pobudka o 4 nad ranem i 200km na północ. Pusto, aż miło... zjazd z samej góry bez użycia hamulca też robi wrażenie ;-) Hamulce w końcu porządnie dotarte. Teraz na nowe opony się czaję...

image.php?di=SU7T

image.php?dm=JL16 image.php?dm=Q257 image.php?dm=BDMV

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, D4NTE napisał:

czego chcieć więce

Tego, żeby auto jeździło a nie tylko wyglądało :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, k232 napisał:

Tego, żeby auto jeździło a nie tylko wyglądało :D

prowokacyjnie ;) Do jazdy będzie inny projekt... chociaż wierz mi, że po tych górkach też się grubo jedzie...

BTW. Jebel Hafeet (ten mniejszy górski szlak, o którym pisałem wcześniej), jest w Forza 7 ! Tutaj szybki przejazd:

(dla mnie hafeet nie umywa się do Jais, ale... marketing robi swoje).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, was002 napisał:

@st4yKool, już nie sprzedaje ;) piernicze...  auto płynie do Polski pod koniec roku.

 

Tymczasem Jebel Jais raz jeszcze - o wschodzie słońca tym razem: Znajomi przyjechali, jednym z punktów było zobaczenie "gór pustyni" - czemu nie - pobudka o 4 nad ranem i 200km na północ. Pusto, aż miło... zjazd z samej góry bez użycia hamulca też robi wrażenie ;-) Hamulce w końcu porządnie dotarte. Teraz na nowe opony się czaję...

image.php?di=SU7T

image.php?dm=JL16 image.php?dm=Q257 image.php?dm=BDMV

 

 

 

Nie mam pytań.
Człowiek jeździ i szuka miejsc do fotek., a tu..... Co fotka to strzał w 10 !
Zajafajne zdjęcia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10/3/2017 o 15:12, simon__75 napisał:

Nie mam pytań.
Człowiek jeździ i szuka miejsc do fotek., a tu..... Co fotka to strzał w 10 !
Zajafajne zdjęcia !

dzięki!

zrobiłem jeszcze ze znajomymi kilka tras (Jais, Abu Dhabi), to się chyba wziął i popsuł (spalanie :P)

cwzLAmzYsGHDhg1b1LAswIYNGzZs2LBFDcsCbNiw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, was002 napisał:

dzięki!

zrobiłem jeszcze ze znajomymi kilka tras (Jais, Abu Dhabi), to się chyba wziął i popsuł (spalanie :P)

cwzLAmzYsGHDhg1b1LAswIYNGzZs2LBFDcsCbNiw

 

Hahah ja rzadko mam poniżej 20/100 xD Chyba tam macie jakieś super rzadkie powietrze i są małe opory ;)

A miejscówki na foty kozackie. Dobra sprawa takie przejażdżki, pozazdrościć!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Kooga napisał:

Czyli taki bak starcza na 400km? :D

A czasami na 200km :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cudowny samochód ! Kamień z serca, że zostaje dalej u Ciebie. Tak jak inni pisali z przyjemnością przeczytałem cały wątek i czekam na więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...