Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wiecznie zakurzony RS4 B8 Ibis White Rock Black

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zawsze można zamówić na allegro na adres pl a ktoś z pl puści paczkę do Ciebie. Na bank będzie taniej niż w ZEA

Opublikowano

Sprovuj sidmotorsport.pl moze ci ogarnie wysylke :) ja biore stamtad wiekszosc czesci..

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Opublikowano
  • Autor
9 godzin temu, st4yKool napisał:

Sprovuj sidmotorsport.pl moze ci ogarnie wysylke :) ja biore stamtad wiekszosc czesci..

już działam(y) ! :-)

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze coś odgrzebałem z wcześniejszej wyprawy:

jj13.jpg

A tymczasem klocki przód już dotarły. @TOM3K bardzo dziękuję za wsparcie merytoryczne, no i  @Buba bardzo dziękuję za ogarnięcie wysyłki i cierpliwość:

-"Wcale sie nie dziwie ze nikt nie chce Ci wyslac. 10 dokumentow do wypelniania recznie, odpisy nip, regon i dokumenty firmy. Masakra wysylac jako firma." ;)

jj14.jpg

Klocki tył powinny być jutro...

Tarcze - cały czas się waham czy już czy jeszcze nie... zobaczę jak wyjdzie z tym szlifem.

Opublikowano

Trzebabyło wziąć sobie dwa komplety heeh :)

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, Gibons napisał:

Trzebabyło wziąć sobie dwa komplety heeh

tzn. cztery, bo dwa to na raz idą... ;-) (dosłownie - dwa pudełka tych klocków są, łącznie 8 sztuk do 8 tłoczka... )

Opublikowano

Ile mm maja tarcze? Szkoda tych klockow jak tarcza ich je wytrzyma do konca :)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Opublikowano
  • Autor
Dnia 7/15/2017 o 17:49, st4yKool napisał:

Ile mm maja tarcze? Szkoda tych klockow jak tarcza ich je wytrzyma do konca :)

wiem... serce i rozum walczyło, rozum zwyciężył. Zamówiłem i tarcze OEM, tym razem z ju-es-and-ej...

w oczekiwaniu na paczkę zrobiłem trochę porządku pod maską. Szorowałem, pucowałem (bo tyle osób wrzuca fajne foty), później wziąłem lampę i strzeliłem kilka fot i wyszło jak przez okno... dramat. Widać dażdą ryskę, zaciek czy syf... musze - jak większość - wypsikać czymś do plastików i foty w pełnym słońcu robić jak się błyszczy ;)

r3.jpg

r4.jpg

Opublikowano

 

Oj tam te napisy nadrabiają :P

Opublikowano

Jednak w USA taniej . Fajnie że będzie cały komplecik :good:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

tt1.jpg

tt2.jpg

Tak wygląda 365mm żelaza...

Opublikowano
1 godzinę temu, was002 napisał:

tt1.jpg

tt2.jpg

Tak wygląda 365mm żelaza...

Dosyć ładna :)

Opublikowano

@was002mam takie male pytanko. Moglbys mi napisac, jakie masz u siebie w aucie kola? Chodzi mi o rozmiar felg z ET i rozmiar opon. Bardzo ladnie to u Ciebie wyglada. Czy dystanse masz tez czy ET tak dobrane ze ladnie sie rowna z nadkolem ? 

Opublikowano

W rs4 rotor ma chyba et26 więc posiadacze zwykłych a4/s4 mogą tylko popatrzeć na fotki ;), btw piękny ten rs-ik

Edytowane przez marcin_o23

Opublikowano
20 minut temu, marcin_o23 napisał:

W rs4 rotor ma chyba et26 więc posiadacze zwykłych a4/s4 mogą tylko popatrzeć na fotki :grin:, btw piękny ten rs-ik

Ale ja sie Marcin nie pytam ile ma "chyba", takze nie widze zwiazku z Twoja odpowiedzia. Jak bym potrzebowal "chyba" to bym pytania nie zadawal.  Pytanie bylo zadane do wlasciciela auta :facepalm:

Edytowane przez _Andrzej_

Opublikowano
Dnia 11.08.2017 o 12:00, was002 napisał:

tt1.jpg

tt2.jpg

Tak wygląda 365mm żelaza...

Takie to do 2.0TDI się montuje :grin:

Opublikowano
  • Autor
8 godzin temu, H4mm3R napisał:

Takie to do 2.0TDI się montuje 

wiem, siara...

tak wyglądają na aucie:

hh1.jpg

10 godzin temu, _Andrzej_ napisał:

Moglbys mi napisac, jakie masz u siebie w aucie kola? Chodzi mi o rozmiar felg z ET i rozmiar opon. Bardzo ladnie to u Ciebie wyglada. Czy dystanse masz tez czy ET tak dobrane ze ladnie sie rowna z nadkolem ? 

Tak jak wcześniej wspomniano, ET "chyba" 26, ale zmierzyć to się tego nie da bez rozbebeszenia felgi. Katalog podaje 20x9J, a jak pomierzysz rozmiar pomiędzy krawędziami zewnętrznymi to wychodzi 10" (mam coś z inżyniera więc chciałem "sam") ... samej opony jest 265, czyli jeszcze więcej niż 10"... Do tego pomiar ET w powietrzu miarką - miałem dobre intencje, ale jak bym nie liczył to przy powyższych założeniach mi wychodziło ET33.. :P

Ale wróciłem do garażu, żeby jeszcze raz rzucić okiem na zapas i proszę bardzo:

hh4.jpg

Czyli prawdę "mówio", że 9 cali i 26mm ofsetu ;-)

A i rozmiar samych kół jest ciut większy niż w A4, bo jednak opona 265x30 R20 w serii (265x35 R19)

hh2.jpg

Mówisz, że ładnie - pewnie dałoby radę jeszcze z 10mm dystans zrobić (ale już by chlapało po nadkolach).

hh3.jpg

 

Opublikowano

Wygląda dobrze jak na mój gust. Muszę szukać co u siebie założyć, aby podobnie było. Felgi 20" 9J tylko te ET muszę gdzieś dopytać ;). Dzięki za info ;)

Opublikowano
  • Autor

mam jedną felgę luzem, jak chcesz przymierzyć, tylko daleko trochę :P

BTW. zobacz ten wątek... tutaj jest przykład ET37.

Edytowane przez was002

Opublikowano
25 minut temu, was002 napisał:

mam jedną felgę luzem, jak chcesz przymierzyć, tylko daleko trochę :P

Czasami przez Dubaj latam, ale bez samochodu :grin:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.