Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wiecznie zakurzony RS4 B8 Ibis White Rock Black


was002

Rekomendowane odpowiedzi

48 minut temu, KoJ@K napisał:

jakim obiektywem robiona ?

:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym tu się jarać jak porsche też wkłada tak samo zjebane silniki audi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tych fotach to trochę lightrooma też jest (noise reduction) bo jednak jak zauważyliście obiektyw... hmm... (zostawiam cały exiff ku potomności) ;-) jaram się, bo fajnie to 4s wygląda i bardzo wdzięczne do robienia fot. W kwestii brzmienia, to subiektywnie stwierdzam, że TDI brzmią lepiej niż te boxery ;) Do RS4 w ogóle się nie umywa...

s9.jpg

s10.jpg

W dniu 9/4/2017 o 11:18, jedrekx napisał:

podeślij coś jeszcze do kalendarza póki ciągle masz auto.. bo zdjęcia są prze.. :jerk:

dzięki, wrzucę Ci tą ostatnią na skrzynke!

Edytowane przez was002
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w16.jpg

w17.jpg

niech się ktoś czepi quality produktu VW China ;D (lampka do paserati za $30)

Edytowane przez was002
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na zdjęcia jak będziesz miał zamontowane te dodatkowe zegary..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Buba napisał:

To jest nowe a chińskiego ASO?

z aliexpresu ;) do Audi A4 B5 też pewnie kupę nowych części można znaleźć... ja się czaję teraz na calutkie wnętrze (konsola, wszystkie plastiki, rączki, włączniki etc...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naczytałem się w tematach o detailingu na forum o tym jak fajnie jest używać "dużej czerwonej gąbki" w połączeniu z szamponem "no rinse". No więc spróbowałem - pogoda u mnie już taka, że o 6 rano jest poniżej 30 stopni, więc na spokojnie można umyć auto przed śniadaniem ;)

brs2.jpg

I nie mogę się nadziwić. Czarne jest czarne, białe jest białe, zero smug, zacieków czy czegokolwiek... na dwa samochody zużyłem pół wiadra wody i dwie nakrętki szamponu + delikatnie spłukałem auto przed myciem wodą - po myciu kostka pod samochodem ledwo mokra była. I jak sobie pomyślę jak kiedyś wylewałem hektolitry wody na auto w ogródku za domem ;) WG MNIE REWELACJA! warte swojej ceny. Mycie tym to sama frajda!

brs3.jpg

brs4.jpg

brs5.jpg

brs6.jpg

Z rozpędu i żonie auto umyłem ;)

brs1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efekt zadowalający ale ręcznie się tyle orobić, żeby dwa dni auto było czyste? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, k232 napisał:

Efekt zadowalający ale ręcznie się tyle orobić, żeby dwa dni auto było czyste? ?

Hehe czasem nawet dzień nie jest :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno, żeby przy tej temp kostka była mokra :wink:

A co ta gąbka już taka brudna? :mellow:

To jest ten szampon bez spłukiwania? To jak to się myje - opłukujesz auto z brudu, lecisz normalnie tą gąbką i wodą z szamponem z wiadra i tyle? Nie trzeba opłukiwać "piany" ani wycierać tego? :eusathink: gąbka z ali ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tja... dwa dni czyste. Już obydwa zakurzone.

gąbka z amazona, już umyta po myciu - zrobiłem błąd, że tą samą gąbką myłem felgi na koniec a jednak powinna być osobna gąbka tylko do tego. Na ali pewnie też jest ;) Generalnie mogę nagrać wideo - przecierasz mokrą gąbką i na szybie nie zostaje kompletnie nic - sucha... Nie ma żadnej piany czy "bąbelków", woda z tym szamponem strasznie się "ciągnie" i nie zostawia żadnych zacieków, a na aucie zostaje warstwa takiej jakby gumy - przecieranie tego suchą mikro fibrą jest problematyczne (trzeba użyć siły), ale zostawia idealnie czystą powłokę!

ten film gdzieś na forum był: gościu mnie przekonał (chociaż ta gadka o polimerach wiążących brud jest przesiąknięta grubym marketingiem), ale jednak robi robotę niesamowitą:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...