Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wiecznie zakurzony RS4 B8 Ibis White Rock Black

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To między 4.0 TFSI a 4.2 FSI jest jakaś kolosalna różnica?

Opublikowano

oczywiście, totalnie nowa jednostka, 4.0 tfsi przedewszystkim to biturbo..

4.2 2002r miałeś już w rs6 c5 :)

4.0 od kiedy? 2012 s6 rs6 s7 rs7 s8

 

 

Edytowane przez Mosek

Opublikowano
40 minut temu, Mosek napisał:

sportmile albo corling

Corling nie polecam. Nie tylko ze względu na właściciela który pozjadał wszystkie rozumy świata i jest najmądrzejszy a reszta to głupki.

Wolałbym już jechać do Pachury.

Edytowane przez Bristol

Opublikowano

u pachury bedzie drozej niz w sportmile, mozesz jeszcze uderzyc do ecu-performance do Dominika,

Opublikowano

Tylko Sportmile z taką furą

 

Opublikowano

A gregor10? ; )

Opublikowano

nie widzialem aby gregor cos wstawial z 4.2 motorem, nie oszukując autora, to co masz do wybrania w Polsce to sportmile ma najwieksze doswiadczenie, grzej do Adama, jak zakrecisz dobrze to wkreci Cie na szybko w kolejke, zreszta zobacz dzis wrzucil zdjecie co u niego na placu sie dzieje :P

ps. jeszcze masz frog racing, chyba w wawie mają warsztat, na fb masz wszystko o nich i co robią.

Edytowane przez Mosek

Opublikowano
6 godzin temu, Bristol napisał:

Corling nie polecam. Nie tylko ze względu na właściciela który pozjadał wszystkie rozumy świata i jest najmądrzejszy a reszta to głupki.

Wolałbym już jechać do Pachury.

Jakieś argumenty, doświadczenia? czy obrażamy notabene kolegę klubowego ot tak dla zasady bo "coś usłyszałem:?

Edytowane przez Kosmita

Opublikowano

:kox: 

Opublikowano

Frog jest ze Śląska.

Opublikowano
14 godzin temu, Kosmita napisał:

Jakieś argumenty, doświadczenia? czy obrażamy notabene kolegę klubowego ot tak dla zasady bo "coś usłyszałem:?

To nie obrażanie a wyrażanie opinii. Do wyrażania swoich opinii służy forum. 

Nie zawsze musi tu być cukier.

Doświadczenia kolego. Nie będę z Tobą wchodził w dyskusję. 

Jedni polecają innych a odradzają drugich. Ja polecam Pachure lub Sportmile do których jeżdżę a Corling odradzam. Tyle :) Wyluzuj :)

 

Opublikowano
Godzinę temu, Bristol napisał:

To nie obrażanie a wyrażanie opinii. Do wyrażania swoich opinii służy forum. 

Nie zawsze musi tu być cukier.

Doświadczenia kolego. Nie będę z Tobą wchodził w dyskusję. 

Jedni polecają innych a odradzają drugich. Ja polecam Pachure lub Sportmile do których jeżdżę a Corling odradzam. Tyle :) Wyluzuj :)

 

Ja jestem spokojny. Po prostu wyrażenie opinii to by było: nie polecam. Choć rzetelna opinia powinna być argumentowana. Np: nie polecam bo zrobił mi źle robotę, a później nie chciał poprawić. 

Natomiast napisanie, że właścieciel jest przemądrzały jest nie związane z tematem rzetelności warsztatu i ma na celu obrażenie właściciela zapewne z różnych Twoich subiektywnych powodów. A, że Łukasz jest bardzo aktywny w realnym życiu klubu, jest na każdym prawie spocie, pomaga kolegom z Warszawy, a do tego jest wpisany na listę na Bukowinę w tym roku, to chciałem zaznaczyć, że akurat taka opinia jest nie na miejscu. Bo nie odnosi się do tematu. Mam nadzieję, że rozumiesz ocb. Poza tym luz.

Jak coś to priv, nie zaśmiecajmy Markowi tematu. Pzdr

Opublikowano
W dniu 25.01.2018 o 12:13, was002 napisał:

Uwagi diagnosty -> wkurzony był

Witam dzięki za info . Fajnie że poszło bez problemów  .!

Opublikowano
  • Autor

wsadziłem widzę kij w mrowisko :facepalm: ;-) 

Opublikowano

@was002 furka za***ista :kox:

Jedziesz na Zlot do Bukowiny ?

Z chęcią luknął bym go na żywo :)

Opublikowano
4 godziny temu, musti napisał:

@was002 furka za***ista :kox:

Jedziesz na Zlot do Bukowiny ?

Z chęcią luknął bym go na żywo :)

Rusz się na spot do Arkadii - masz bliżej :)

Opublikowano
  • Autor

trochę słabo z Bukowiną będzie, bo nie planuję zimowych opon w tym sezonie ;-) A póki co robota nie pozwala planować z takim wyprzedzeniem, niestety...

Opublikowano
@was002 furka za***ista :kox:
Jedziesz na Zlot do Bukowiny ?
Z chęcią luknął bym go na żywo [emoji4]
Kto jak kto ale Ty powinieneś wiedzieć że do BT nie jedzie się fury oglądać :decayed:

Wysłane z OP3T

Opublikowano
Godzinę temu, H4mm3R napisał:

Kto jak kto ale Ty powinieneś wiedzieć że do BT nie jedzie się fury oglądać :decayed:

Wysłane z OP3T
 

Tom tam tylko się podziwia je z okna :naughty:

Wybiorę się do Arkadii to może uda się luknąć na żywca

Opublikowano

Do autora tematu...

Proponuję zaktualizować nagłówek na ,,wiecznie zachlapany" :tongue:

Witamy w Polsce :decayed:

Edytowane przez krystian3769

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.