Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wiecznie zakurzony RS4 B8 Ibis White Rock Black


was002

Rekomendowane odpowiedzi

Ależ piękne są te rs-y 

:jerk:

Ostatnio była mała szansa do zakupu takiej rs4 ale ktoś mi podkupil :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde, wiedzieliście, że jak się nie jeździ ponad miesiąc, to Audi krzyczy po odpaleniu, że to w ogóle tak nie powinno być, że się nie jeździ tyle i że akumulator sie rozładuje i w ogóle dramat?! W branży psychologicznej to się nazywa chyba attention seeking!? Własny samochód mnie okrzyczał za to, że mu za mało uwagi poświecam... Co za czasy.

A tymczasem nowy projekt poza Polską, nowe wyzwania, na samochód nie ma czasu. Nawet tego przeglądu jeszcze nie zrobiłem, bo nie ma kiedy. Tylko od czasu do czasu ojciec przeparkuje żeby opona nie miała flat spotów ;P Ale jak od stycznia nie było tankowane jeszcze to po co mi przegląd... Planuję za to przejazd od transfagarasanu po Rzym, ale to w sierpniu. Może się uda :D

a w takzwanym międzyczasie, na beżowym końcu świata, postawiłem sobie na cel doprowadzić do stanu fabrycznego auto 15-letnie... już prawie... prawie! Prawie pół roku (czy więcej?), wagon częsci z amazonu, ebaja i sid motorsport (!), i jeszcze kilku innych miejsc i przy zaangażowaniu dobrych dusz, które pomimo upierdliwości polskich procedur eksportowych podjęli się wysłać mi trochę ciężkich gratów do beżowego świata... proszzzzzzzz:

image.php?di=BSC4

tem sam warsztat, który robił ceramikę do RSa. Naklęli się, napracowali, bo było co robić, ale fura jak z fabryki wyjechała (nawet lepiej, bo z powłoką ceramiczną). Ale chłopaki walczyli z zaciekami z wody prawie tydzień... Dumnie zastępuje RSa jako daily driver, chociaż cały czas brakuje mi tego drapieżnego downshiftu to jednak frajda jazdy tą trumną jest rownie duża (może przesadzam, może już zapomniałem... może mi to wystarcza).

Wiem natomiast, że ceny RS6/RS7 z 2015 roku są już na takim poziomie, jak wcześniej mojego RS4... czyli osiągalne dla normalnych ludzi. Muszę tylko żonę przekonać, że jej Golf się starzeje i potrzebujemy większego auta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i w koncu wrócił blask ;) Ciesz się ze po tak długim czasie Ci odpalił :P czasami 2tyg wystarczą aby nowe auto nie odpaliło ;) 

Powodzenia w przekonywaniu żony :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

image.php?dm=HX2M

świeżo z pola walki...

#ajednak #hejtujcie #rs4tracimoc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, was002 napisał:

image.php?dm=HX2M

świeżo z pola walki...

#ajednak #hejtujcie #rs4tracimoc ;)

I tak masz 30 więcej niż ja...

Jaki przebieg w końcu?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

66kkm ? ponoć mało który ma z fabryki nawet 420... zostawiam na poprawki i zobaczymy co wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bym zostawił, ale mam jeszcze gwarancje. 

Daj znać ile wyjdzie. Program silnik i skrzynia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, senk napisał:

Też bym zostawił, ale mam jeszcze gwarancje. 

a ktoś w Audi w ogóle się wykresami od mastersa przejmuje czy po prostu czekasz aż się gwarancja skończy zanim zabierzesz się za mody?

Co do poprawek - ciszzzaaa... :P pochwalę się co wyjdzie jak wyjdzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam, aż się skończy gwarancja i wtedy się zabiorę za mody :)

Jak w Audi pokazałem wykres ( 385KM ? )to powiedzieli, że nie jest dla nich wiarygodny, a oni nie mają gdzie zrobić, ale komputer pokazuje ze auto jest sprawne. 

W sumie nie mogę się doczekać aż skończy się gwarancja :P może zacznę wcześniej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówią, że się nie udało...

image.php?dm=UCSV image.php?dm=O9EA

(foty zapożyczyłem z fb żeby nie zniknęły)

nie wiem jak z pozycji kierowcy, bo jeszcze nie jechałem, ale zakładam, że nie będę marudził ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, was002 napisał:

mówią, że się nie udało...

image.php?dm=UCSV image.php?dm=O9EA

(foty zapożyczyłem z fb żeby nie zniknęły)

nie wiem jak z pozycji kierowcy, bo jeszcze nie jechałem, ale zakładam, że nie będę marudził ;)

Na jakiś czas na pewno będzie odczuwalnie lepiej, szok dla mnie że one tak tracą w oczach moc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niedługo będę w PL przegonić potwora po Europie. Zaczynam pakowanie na gruby wyjazd - chcę zrobić 5kkm po Europie (czytaj: postać w korkach razem z całą Europą w ostatnich dniach sezonu letniego 2018).

znalazłem już, że nie mam świeżej apteczki, zapasowych żarówek (!?), wycieraczek, gaśnicy, kamizelki, boostera dla dzieciaka (bo w Polsce jest limit 150cm? zagranicą 135... na szczęście)...

zapas i kondomy też obowiązkowe są?  :P bo tego też nie ma w wyposażeniu seryjnym mojego Avanta. 

czytam przepisy i mi się śmiać chce... ehhhh...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli będziesz chciał przejechać przez Słowację to jeszcze zapasowe bezpieczniki, agrafki i jodyna 50ml (pojemność nie do kupienia w PL, więc 3 buteleczki trzeba kupować).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, no już nie będę głupich pytań zadawał... żadnych agrawek czy jodyny nie będzie ;)  PLki też nie będę naklejałna tylną szybę...

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w Chorwacji na kempingu obok - braciszka namierzyłem, przytargał całkiem niemałą przyczepę :)

 

20180814_205206.jpg

Edytowane przez Korton555
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ciekawe bo czytałem, a nawet rozmawiałem w serwisie i podobno nie ma za bardzo możliwości założenia haka do RS4 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, senk napisał:

A to ciekawe bo czytałem, a nawet rozmawiałem w serwisie i podobno nie ma za bardzo możliwości założenia haka do RS4 ?

Sam się zdziwiłem, dlatego mu fotkę strzeliłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tą przyczepą to on chyba nawet 2h na baku autostradą nie zrobi bez zatrzymywania się na dolewkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...