Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wiecznie zakurzony RS4 B8 Ibis White Rock Black


was002

Rekomendowane odpowiedzi

Hehehe dobry tekst z korzeniami :) ja miałem dwa :) 

a W8 to klasyka. Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, muunv napisał:

Kupiles Paska?!

sentyment pozostał...

 

27 minut temu, Kosmita napisał:

a W8 to klasyka. Powodzenia

będę robił updejty w miarę jak coś nowego się będzie działo ale dni RS4 są raczej już policzone...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to W8 zamiast RS4? odważnie.. Myślałem, że to tak jako drugi samochód dla funu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to szkoda :/ Myslalem, ze doczekam sie kiedys wykresu z hamowni ile RS by wypluł. Wiadomo, że te V8 nie trzymają KM i maja wieczny problem z nagarem. Podobno na 30tys. moc spada gdzies o 30KM.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powaznie chcesz zmienic, a raczej juz prawie zmienilem eresa na paska? O.o


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, senk napisał:

A to szkoda :/ Myslalem, ze doczekam sie kiedys wykresu z hamowni ile RS by wypluł. Wiadomo, że te V8 nie trzymają KM i maja wieczny problem z nagarem. Podobno na 30tys. moc spada gdzies o 30KM.

widziałem, za to nie udało mi się nigdzie znaleźć wykresów albo udokumentowanych problemów z CFSA... tylko "podobnie" albo "tak samo", ale bez konkretów. Zawsze pokazują foty conajmniej 5-6 letnich samochodów a jakoś RSB8 nigdy do Piaseczna nie trafia ;) Poza tym tutaj temperatury 40+ non stop, więc nie ma co oczekiwać żeby taki silnik trzymał serię... nie mniej podjadę na hamownię żeby rozwiać wątpliwości ;)

13 godzin temu, muunv napisał:

Powaznie chcesz zmienic, a raczej juz prawie zmienilem eresa na paska? O.o

Przez najbliższy rok stracę na RSie więcej niż wartość tego passata powiększona o 30k PLN na modyfikacje...  (taki sobie budżet zakładam) A frajda z dłubania, zakupów i instalacji nowych gadżetów będzie nieziemska. Do jazdy na codzień jest GTI MK7 ;) 

BTW, jak kogoś interesuje kupno RS4 w dobrych pieniądzach, to na PW poproszę - nie ma problemu żeby to do Europy ściągnąć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, was002 napisał:

widziałem, za to nie udało mi się nigdzie znaleźć wykresów albo udokumentowanych problemów z CFSA... tylko "podobnie" albo "tak samo", ale bez konkretów. Zawsze pokazują foty conajmniej 5-6 letnich samochodów a jakoś RSB8 nigdy do Piaseczna nie trafia 

Wykres z BestPerformance, przebieg lekko po 30tyś. Moc 384 zamiast 450 trochę słabo. A auto jeszcze na gwarancji. W Audi powiedzieli, że wykres nie jest wiarygodny, a jak im zaproponowałem żeby zrobili wiarygodny, to powiedzieli, że nie robią takich rzeczy o_O

 

rs4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie.. to, że auto ładnie wygląda to jest pikuś. Auto ma jeździć a wygląd to dla każdego inaczej.

Dobre audi skończyły się w 2001 roku, reszta to tylko zachęta klienta, teraz wszystko wychodzi na jaw jakie to jest gównianie. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy kupują auta dla wyglądu :) co z tego ze na suchym rs'a objedzie m4 czy c63 jak za żadne skarby bym nie chciał jeździć na codzien m4. A rsem z utrata mocy tez mozna poszalec. Jakby nie bylo 380KM też daje przyjemność z jazdy. Myślę że każdy właściciel rs4 godzi sie na takie minusy i jest to trochę niepoprawne i malo praktyczne rozwizanie. Dlatego jest ich tak mało. [emoji1308]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, senk napisał:

Wykres z BestPerformance, przebieg lekko po 30tyś. Moc 384 zamiast 450 trochę słabo. A auto jeszcze na gwarancji. W Audi powiedzieli, że wykres nie jest wiarygodny, a jak im zaproponowałem żeby zrobili wiarygodny, to powiedzieli, że nie robią takich rzeczy o_O

przeczyściłeś i pomogło? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeczyściłeś i pomogło? [emoji6]


Jeszcze nie. Chcialem pierwsze sprawdzić co powiedzą w Audi na taką utrate mocy, ale się wypieli. Auto na gwarancji nie chcialem tez zeby w nim grzebac poza serwisem, ale chyba bede zmuszony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, senk napisał:

Jeszcze nie. Chcialem pierwsze sprawdzić co powiedzą w Audi na taką utrate mocy, ale się wypieli. Auto na gwarancji nie chcialem tez zeby w nim grzebac poza serwisem, ale chyba bede zmuszony.

a nie możesz im zgłosić że auto nie jedzie? i że odczuwasz znaczny spadek mocy w stosunku do tego jak było wcześniej? I poczekać na oficjalną odpowiedź? Ja bym w ten sposób rozegrał taki temat... pojechałeś na hamownię to wystawiłeś się na ostrzał. Dopiero oficjalna odpowiedź w stylu "nie zauważamy żadnego odstępstwa od serii ale jednocześnie nie sprawdzimy więc pokazujemy na czuja" - to by była podkładka ze strony Audi i pretekst do zapytań prasowych... Audi rozpoczęło właśnie kampanię nowego RS5 - nie na rękę im pytania od prasy w stylu "a co z utratą mocy..." ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to jakas mysl [emoji848] Moze cos uda sie ugrac. Wlasnie nie mam tez porownania z innymi posiadaczami, bo tych samochodow jak na lekarstwo [emoji16]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, senk napisał:

Jest to jakas mysl emoji848.png Moze cos uda sie ugrac. Wlasnie nie mam tez porownania z innymi posiadaczami, bo tych samochodow jak na lekarstwo emoji16.png

Zadzwon do Sportmile i sie zapytaj czy walka z Audi ma sens.. bo mozeszna to wydac wiecej niz czyszczenie ktore kosztuje pewnie okolo 2k pln i spokoj na 30kkm... Wszyscy wiedza ze te auta sie syfia, a klientow w Europie Audi traktuje jak szmaciarzy.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...przewaga dzięki technice kontra "there is no substitute". Dwa światy:

s7.jpg

s6.jpg

I największa na świecie antena kiedykolwiek zainstalowana na dachu Audi:

s8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podeślij coś jeszcze do kalendarza póki ciągle masz auto.. bo zdjęcia są prze.. :jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, jedrekx napisał:

podeślij coś jeszcze do kalendarza póki ciągle masz auto.. bo zdjęcia są prze.. :jerk:

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...