Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

AUDI A6 C7 3.0 TDI QUATTRO :) FAKE S6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam po wielu poszukiwaniach A6 w końcu udało się znaleść co prawda, aż w Monachium ale myśle ze było warto:)

Audi 3.0 TDI 245KM 2013r. QUATTRO 

- Full Led 

- MMI3G+

- fotel z pamięcią kierowcy/podgrzewane

active lane assist

- side assist

- sign assist

- panorama

- ACC 

- webasto

- audi pre sense

- 4 strefowa klimatyzacja

- el. Klapa otwieranie/zamykanie

- lusterka fotochromatyczne wewnętrzne i zewnętrzne 

- isofix

Co do planów:

- zamówione sprężyny h&r -40mm

- kupione koła od s7 20" et37 9"

- kupione opny continental 20 35/255

- kupiona kierownica spłaszczona u dołu s-line + łopatki bo obecna jest chyba od kamaza:facepalm:

 

no i w późniejszym czasie jakiś s-line zewnętrzny wpadnie :kox:

 

narazie świeże fotki resztę dodam po zamianach ;)

 

IMG_0110.JPG

IMG_0111.JPG

IMG_0112.JPG

IMG_0113.JPG

Edytowane przez marcintuchola

Opublikowano

Jaki przebieg ?

Kupiłeś od osoby prywatnej czy w komisie ?

Opublikowano
  • Autor

Kupiłem od handlarza na FV jeden właściciel. Przebieg 200tys.

Opublikowano

kurczę te nowsze 3.0 tdi szybciej się sypią niż wcześniejsze wypusty . widziałem już kilka na fb rozrząd pada masakra . Ale to wszystko przez long life service .

Czekam na więcej fotek . C 7 bardzo ładne auto ale s-line obowiązkowo na zewnątrz

Opublikowano
  • Autor

Dokładnie s-line będzie ale masakra jak szukałem w s-line to albo brak ledow albo fotele na korbkę :decayed: postawiłem na wyposażanie a wygląd się zmieni samemu

Opublikowano
2 godziny temu, peter22 napisał:

kurczę te nowsze 3.0 tdi szybciej się sypią niż wcześniejsze wypusty . widziałem już kilka na fb rozrząd pada masakra .

a skąd takie newsy masz ? a co pada w rozrządzie ?  :facepalm:

Opublikowano

To co we wcześniejszych tylko szybciej. Czytałem na fb którejś z czołowych firm zajmujących się modyfikacjami i serwisem aut.

podobno główna przyczyna padania rozrządowe jest jazda na oleju po 30 tys km . Ja zmieniam co 10 tys zobaczymy czy to coś da . 

Edytowane przez peter22

Opublikowano

Graty auta:)

 

peter22 prędzej S-Tronici padają niż rozrządy :wink:

Opublikowano

No s-tronic tez szybko padają a raczej mechatronika 

Opublikowano

Mechatronika w C7 rzadziej, częściej czujnik temp. oleju i czujnik położenia lewarka.

Opublikowano

Ja miałem napinacze robione w grudniu, na gwarancji przy 91 tys km :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Nie no audi chodzi naprawdę dobrze także nie ma co się martwić na zapas ?

Opublikowano

Ladne autko najwazniejsze zeby zmieniac olej co 10-12 tys km i prawda jest prawdajestze sypia sie lancuchy w rozrzadzie ale tak jak poprzednicy pisali to wina long life ..... Ale nie ma sie co martwic tylko smigac gratki zakupu....

Opublikowano
  • Autor

Nowa kierownica z 02.2017 :kox: tylko zakodować łopatki 

 

IMG_0171.JPG

Opublikowano

Ladny samochodzik. Taka kierownica duzo daje do wygladu. Dobra decyzja.

Natomiast z tego co widze po zdjeciach to swiatla jakie masz to full led, owszem, ale nie matrix. Matrixy maja zupelnie inny design ledów i dynamiczne kierunkowskazy z przodu i z tyłu.. wystepuja w nowszych modelach. Chyba ze lampy Full Led nazywaly sie Full Led Matrix, wtedy przepraszam ;) pzdr

Opublikowano

Piękne autko na tych 20tkach będzie wygląda kozacko - gratulacje i bezawaryjnej jazdy !!!

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, Kosmita napisał:

Ladny samochodzik. Taka kierownica duzo daje do wygladu. Dobra decyzja.

Natomiast z tego co widze po zdjeciach to swiatla jakie masz to full led, owszem, ale nie matrix. Matrixy maja zupelnie inny design ledów i dynamiczne kierunkowskazy z przodu i z tyłu.. wystepuja w nowszych modelach. Chyba ze lampy Full Led nazywaly sie Full Led Matrix, wtedy przepraszam ;) pzdr

Masz racje rozpędziłem się z nazwa ;)

Opublikowano

za ile wyrwałeś kierownicę z poduszką , pomału też się rozglądam za taką do mojej q5

Opublikowano
  • Autor

2400 jak coś to mam nr do gościa ma chyba wszystkie możliwe kierownice. Stara kiere tez ma mi wycenić i odkupić ;)

Opublikowano

Podpytasz gościa czy nie chciałby odkupić mojej 4-ro ramiennej?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.