Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

AUDI A6 C7 3.0 TDI QUATTRO :) FAKE S6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

2,5 bara było, przy quattro myślałem ze będą w miarę równo się zdzierać ale nic kupię na tył to sezon wystarczy a za rok się zobaczy z inna marka :)

Opublikowano

Tez mialem "problem" z letnimi conti, tylko ze wszystkie 4 po około 20tys kilometrów na śmietnik. Na nastepny sezon wpadaja Micheliny.

Opublikowano

Dobrze, że piszecie, bo też miałem Conti ale kupiłem już na aucie używane, po 4k km tył zjechany całkiem na slicka :D przód coś tam został. Na następny sezon planowałem znów Continentale ale w takim razie zmienię decyzję.

@Ogi Pilot Super Sport czy Pilot Sport 4S ?

Opublikowano

Contintental a także Uniroyal który należy do grupy Continential to opony o twardej gumie i się szybko zjeżdżają. Sam mam Uniroyale RainExperty i po 10kkm  mam już połowę bieżnika...  Na mokrym i wodzie trzymają jak diabli. Jazda typowo miejska. Co prawda to 14" w moim MK3 ale z kim rozmawiam to mówią to samo...

Opublikowano
2 godziny temu, qujot napisał:

Dobrze, że piszecie, bo też miałem Conti ale kupiłem już na aucie używane, po 4k km tył zjechany całkiem na slicka :D przód coś tam został. Na następny sezon planowałem znów Continentale ale w takim razie zmienię decyzję.

@Ogi Pilot Super Sport czy Pilot Sport 4S ?

Chyba Pilot Sport 4S, wydaje mi sie ze to lepsza opona do uzytku codziennego. Jakbym myslalem o oponach do jakiejs zabawki to Super sport.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

mam takie pytanko, grill i kratki od S6 pasują p&p do zwykłego zderzaka?

Opublikowano

grill na pewno :) kratki to raczej minimum do zderzaka S-line

Opublikowano
  • Autor

Dokładnie tak jak pisze Jedrekx. 

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Mam pytanie wejdą mi takie felgi? Wiem ze 8,5j x 20” et26 wchodzą, tylko ciekawe czy 9J wejdzie ?

https://www.olx.pl/oferta/kola-lato-rotor-audi-245-35-20-a5-b9-b8-s5-rs5-a7-s7-rs7-idealne-CID5-IDuvlvw.html

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Z racji tego ze nie bardzo wiem co w aucie zmienić to zmieniłem felgi na te z nowej a7, czekam tylko na oponki ?

 

 

3E5E38DB-B491-442D-BFBD-A0DE710B0346.jpeg

Edytowane przez marcintuchola

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Felgi już na aucie et30 8,5j 20”

opony Michelin Pilot Sport 4S.

 

 

8984F7F2-3A2C-4537-A510-EB7F6DCBA7C2.jpeg

B2C46EE7-53ED-4F2E-902A-D46F3210FCB3.jpeg

F67C041F-1D52-48F6-8F34-0B5609E1DED2.jpeg

73A92DE7-B5B0-4959-B94F-3DB5F018B49B.jpeg

Opublikowano

A jak wrażenia po przesiadce z Continentalów na Micheliny?

Opublikowano
  • Autor
W dniu 20.10.2018 o 16:03, qujot napisał:

A jak wrażenia po przesiadce z Continentalów na Micheliny?

Dla mnie przesiadka na plus! Jest mega miękka opona w przeciwieństwie do Continentala, bardziej cicha i po rozgrzaniu lepiej trzyma na  nawierzchni mokrej... zobaczymy jak będzie wyglądała pod koniec letniego sezonu...

Opublikowano

Świetna felga ?

Opublikowano
  • Autor
17 godzin temu, mystic.pl napisał:

Świetna felga ?

Dzięki ? felga jest od nowej A7 

Opublikowano
W dniu 22.10.2018 o 18:16, marcintuchola napisał:

Dla mnie przesiadka na plus! Jest mega miękka opona w przeciwieństwie do Continentala, bardziej cicha i po rozgrzaniu lepiej trzyma na  nawierzchni mokrej... zobaczymy jak będzie wyglądała pod koniec letniego sezonu...

A widzisz, co do trzymania to rzeczywiście klei jak zła, ale u mnie chyba głośniej się zrobiło w przedziale 80-140 albo dopiero teraz zacząłem na to zwracać uwagę ??

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Audi dostało nowe sprezyny od s-line i poszło do góry względem H&R około 1,5cm i nowe koła na zimę ?

 

 

A94C140C-0892-4E69-A1CC-BBF1C5BC981A.jpeg

0139D87D-9174-4AE8-B2C4-47DC7B364478.jpeg

Opublikowano

Czemu zrezygnowałeś z H&R? Ja niedawno przesiadłem się z S-line na H&R i jeśli chodzi o prowadzenie i wygląd to jestem bardzo zadowolony :wink:

Opublikowano
  • Autor

Wygląd był OK prowadzenie też, ale na działkę nie wyjechałbym póki co... na tych zdecydowanie bardziej komfortowo ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.