Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Ciężko pali rano

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam kolegow i mam maly problem musze troszke pokrecic zeby zapalic i to sporo dodam ze prz -20 s jak wczesniej byly troszke cieplej to palil od strzala i teraz pytanie byl wymieniany rozrzad ale nie ustwili mi konta wtrysku wiec moze dlatego tak pali??? mam kompa i probowalem zwiekszy kat wtrysku u mnie bylo 32768 a zwiekszylem do32780ale teraz jak sprawdzic czy jest dobrze ???? jutro zobaczwe jak rano zapali i dam znac

Opublikowano

zrób logi 00 BS to sie dowiesz.FAQ diagnostyka Vag tam jest wszystko wyjasnione :cool1:

Opublikowano

Dokladnie Najpierw Vag potem pokombinuj jak sie znasz... Raczej stawiam na zły kąt wtrysku... :mysli:

Opublikowano

mi też dzisiaj na rano trochę ciężej palił musiałem dwa razy podgrzać świece, a normalnie tak przy -10 palił na dotyk ale ja uważam ze to spowodowane temperaturą -20 to już jest troszkę :cool1:

Opublikowano

witam kolegow i mam maly problem musze troszke pokrecic zeby zapalic i to sporo dodam ze prz -20 s jak wczesniej byly troszke cieplej to palil od strzala i teraz pytanie byl wymieniany rozrzad ale nie ustwili mi konta wtrysku wiec moze dlatego tak pali??? mam kompa i probowalem zwiekszy kat wtrysku u mnie bylo 32768 a zwiekszylem do32780ale teraz jak sprawdzic czy jest dobrze ???? jutro zobaczwe jak rano zapali i dam znac

vag'iem duzo nie zdzialasz .. trzeba pompe ruszyc mechanicznie ...

Opublikowano

dokładnie jak pisze kolega Spanky, Vagiem możesz tylko sprawdzić kat wtrysku ale ustawia się go ręcznie przekręcając pompę.

Opublikowano

wie ktoś jak połączyć i czy da sie rade się interfejsem Polskiego VAG z VAGCOMem

Opublikowano

witam kolegow i mam maly problem musze troszke pokrecic zeby zapalic i to sporo dodam ze prz -20 s jak wczesniej byly troszke cieplej to palil od strzala i teraz pytanie byl wymieniany rozrzad ale nie ustwili mi konta wtrysku wiec moze dlatego tak pali??? mam kompa i probowalem zwiekszy kat wtrysku u mnie bylo 32768 a zwiekszylem do32780ale teraz jak sprawdzic czy jest dobrze ???? jutro zobaczwe jak rano zapali i dam znac

Vagiem sie nie ustawia statycznego kąta,musisz to zrobic ręcznie,jakim programem operujesz?Jak masz którąś z 3-cich wersji to tam masz w grupie 0 w bs opcję- tdi timing,ona bardzo ładnie pomoże Ci ustawić kąt padania wtrysku,ruszając pompą musisz zgrać linie na wykresie po miedzy granicznymi liniami.

Opublikowano

chodzi mi o połączenie interfejsu polskiego vaga z vagiem . W polskim vagu odczytało mi kąt 134 a w ustawieniach pierwotnych 164. Byłem u mechanika odczytał 2.5 ,niemiał vaga, coś innego. Chciałbym się dowiedzieć czy morzna się połączyć interejsem pl.vag z vagcomem.

pozdrozdrawiam

Opublikowano

A sprawdziłeś świece??? Ja tez kombinowałem i filozofowałem, a okazało się, że działała mi tylko JEDNA świeca żarowa. Kupiłem nowe marki "Iskra" po 23 zł za sztukę i pali miodzio. Pzdr

Opublikowano

Taż stawiałbym na świece w poprzedniej miałem podobny problem i były to świece u mnie dwie nie grzały ciężko palił a jak zapalił to chwille pracował nierówno.Po wymianie świeczek jak ręką odjął.Jak byś wymieniał świeczki to kpl.

Opublikowano

swiece latwo sprawdzic omomierzem.

opornosc sprawnej swiecy to 1om. w czasie pomiaru zaplon wylaczony. mierzymy pomiedzy konektorem swiecy a masa.

Opublikowano

Tak jest, sprawdź świece, ja miałem 4 spalone.

Rano mielił i palił na 3 gary. :kox:

Opublikowano

ja mam 2 spalone chyba i tez przy -12 ciezko pali:D

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

pierwsze co pomyślałem , że to świece ale świece wszystkie ok prąd dochodzi[br]Dopisany: 23 Styczeń 2009, 18:43_________________________________________________przepraszam albo nikt niewie , albo otwieram nowe posty . :)[br]Dopisany: 25 Styczeń 2009, 00:56_________________________________________________świece nowe i dalej ciężko pali, zasilanie też jest

Opublikowano

a co z kątem wtrysku?

Opublikowano

to moze byc wszystko. ja mialem spalone wszystkie swiece, przestawiony zaplon i walniety czujnik temp. paliwa. teraz, czy jest 0, czy - 20 pali jednakowo, slychac "cyk" przekaznika i pali od kopa

Opublikowano

Pozostaje Ci tylko chyba ustawienie kąta wtrysku :wink4:

Opublikowano
  • Autor

byla spalona jedna swieca juz wymienione i jest ok

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.