Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Moje pierwsze AUDI A4(nowe fotki)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oto moje autko :)

- Silnik 1.9 TDI (116 KM AJM) w stanie idealnym(przebieg 180000)

- rocznik 2000 (pierwsza rejestracja 2001)

Na początek mały opis (wyposażenie):

- centralny zamek na pilota(scyzoryk)

- 4xpoducha

- klimatronik

- el.szyby,lusterka

- ABS,ASR

- skórzana kierownica

- alufelgi 16"ori

- czujniki parkowania :wallbash:

- podlokietnik x2

- fis(polowa)

DOKONANE MODYFIKACJE

-xenon H.I.D (bylo 8000k jest 6000k) :evil:

-cb-radio (president johnyII)

-radio (pioneer)

-wzmacniacz+skrzynia basowa JBL :kox:

-nawigacja Mio C720

-srebne listwy wokół szyb

-hak

PLANOWANE ZMIANY

-dokładki pod kolor

-montaz pelnego fisa+alu ramki

-przyciemnienie szyb

-moze fele 17 plus lekka gleba

Czekam na opinie i Pozdrawiam!

OTO FOTKI :good:

dsc00220vh7.jpg

dsc00327yx2.jpg

dsc00331ya2.jpg

p3161117pe8.jpg

dsc00452dq4.jpg

dsc00329le5.jpg

dsc00337vm2.jpg

dsc01042dr4.jpg

dsc00754no5.jpg

dsc00984yv2.jpg

dsc00931jx4.jpg

dsc00932ys9.jpg

dsc00981fo4.jpg

dsc00988nv7.jpg

Opublikowano
  • Autor

Hak jest wypinany. Zakladam go tylko gdy trzeba :)

Opublikowano

A czy a4 z tego rocznika nie miały tylnych oznaczeń pomiędzy światłami? :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Zgadza sie mialy ale byl lekko uderzony w tyl i ktos tak to przykleil

Opublikowano
- czujniki parkowania :wallbash:
bardzo przydatna rzecz :cool1:
Opublikowano

Ale w sumie autko ładne :)

Opublikowano

a w przednie nadkole to od kierowcy nie byl sypniety? :gwizdanie:

Opublikowano

Ladnie sie prezentuje :good: Ja osobiscie to znaczki a4 i 1.9 TDI bym sciagnal.

Opublikowano

MAsz racje Smieszny, ladnie sie prezentuje, bez znaczkow byloby lepiej ale to rzecz gustu, zadbana sztuka...

Opublikowano

bardzo ładna sztuka mody na + moim zdaniem :) ale ten hak to good że zdejmowany bo porażka :tongue4: zawias 1BE i te felgi i będzie ładnie :good: no i foty środka :tongue4:

Opublikowano

W wielu miejscach pisze, że za HIDy płaci się mandat, są zabronione i je trudno ustawić ? Jak jest w rzeczywistości ? Mógłby mi ktoś powiedzieć jak jest naprawde ? :)

Pozdrawiam :>

Opublikowano

Lampy ustawia się tak samo, niezależnie od źródła światła :) HIDy nie są zabronione, jest tylko taki warunek, że lampy xenonowe muszą mieć czyste, więc jak nie masz sprysków, to trzeba uważać...

Opublikowano

W wielu miejscach pisze, że za HIDy płaci się mandat, są zabronione i je trudno ustawić ? Jak jest w rzeczywistości ? Mógłby mi ktoś powiedzieć jak jest naprawde ? :)

Pozdrawiam :>

w rzeczywistosci jest inaczej :tongue4:

Fajna furka :good: ja to bym ją widział tak ściema all szybek i jakiś alu bucik czarny na chromowanym rancie :kox:

Opublikowano

Dziękuje :) A przykładowo mam założone HIDy 6000k bez spryskiwaczy i dbam o czystość lamp to się nie powinni przyczepić ? Np. za brak spryskiwaczy ?

P.S. Bardzo ładna Audiczka :kox::naughty: :>. Tylko te tylne lampy nie zabardzo... :thumbdown:.

Pozdrawiam :>

Opublikowano

Dziękuje :) A przykładowo mam założone HIDy 6000k bez spryskiwaczy i dbam o czystość lamp to się nie powinni przyczepić ? Np. za brak spryskiwaczy ?

ogólnie to sie mogą do wszystkiego przyczepic niestety a bez sprysków trzeba uważać i znizać lampki jak sie widzi pana władze :tongue4:

A jakis wirusik Ci po głowie nie chodzi?? :kox:

Opublikowano
  • Autor

Jak bede mial jakies fundusze to napewno pomysle o tym :>

Opublikowano

Niby jaki wirusik miałby mi chodzić po głowie ? :cool1::naughty:

Opublikowano

Niby jaki wirusik miałby mi chodzić po głowie ? :cool1::naughty:

Miałem na myśłi furke autora wątku :tongue4:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Oczywiscie cos u ROGALA :kox:[br]Dopisany: 09 Styczeń 2009, 13:15_________________________________________________Dzisiaj umylem fur i zalozyłem plaskie wycieraczki :kox: wiec postanowilem dodac jakies zdjecia

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.