Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A7 Bronze 3.0 TFSI 2011>>>>2015 RS7 Matrix Beam :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jest madafaka :kox:

Opublikowano

Wyglada obłednie !Duzy plus za mody:) Tylko ten znaczek rs7 out:)

Edytowane przez rodosbwa

Opublikowano

kozak :decayed:

Opublikowano

Dziub petarda ! 

Opublikowano

Matrix podpięty ? Działa wszystko bez problemowo ? Co było dokładnie wymieniane ?  ( przyda się info dla potomnych ;)  ) 

Opublikowano
  • Autor

Eletryk ma spore terminy ale konca tygodnia bede wiedzial co z czym :) Napisze bo to napewno nie jednego pokusi o zmiany :P 

Opublikowano

grubo, nie tania przeróbka, ale liftowy ryjek robi robotę

Opublikowano

Będzie sztos! śmieszne troszkę jest to że póki Szymon nie skrytykował to każdemu się podobało ja rozumiem wszystko ale iść za czyjąś opinią dlatego że ma konkret furkę to śmieszne jest :) tobie życzę powodzenia i wytrwałości bo i sianka Ci pociągnie a sam czekam na koniec prac bo A7 to moje marzenie i moim zdaniem najpiękniejsze Audi pozdro ;)

Opublikowano

Jakbym miał krytykować wszystkie przypadki na tym forum bezsensownego wrzucania na auta znaczków S/RS to bym nie miał na nic innego czasu.

Opublikowano
  • Autor

Dzieki chlopaki za mile slowa :) Dodaja energii do dalszych prac :)znaczek poleci jak wroci do blacharza na koncowe skladanie :)  ehh no to bylo pewne ze nie bedzie 100% samych wypowiedzi, w koncu nie kazdy lubi takie dlubanie :) Szymek moze chcial byc jedyny na forum z poliftem RS7 :P ale to bedzie tylko RS7 line :)

Co do elektryki na ta chwile kamera na szybie do wymiany,przedni bordnetz do wymiany ,tylni do przerobki-flashowania jesli dobrze to ujalem :) No i nowe ledy z 2015 do klamek zewnetrznych bo dwie mi nie dzialaly,jedna mrugala to poleca wszytkie do wymiany bo niby roczniki 2010-2011 mialy problem z trwaloscia

Man na uwadze te dwa modele felg :) 

33.jpg

22.jpg

Edytowane przez darekef81

Opublikowano

oj będzie kosa straszna ......

Opublikowano
Dnia 30 kwietnia 2017 o 23:03, Marek24 napisał:

Będzie sztos! śmieszne troszkę jest to że póki Szymon nie skrytykował to każdemu się podobało ja rozumiem wszystko ale iść za czyjąś opinią dlatego że ma konkret furkę to śmieszne jest :) tobie życzę powodzenia i wytrwałości bo i sianka Ci pociągnie a sam czekam na koniec prac bo A7 to moje marzenie i moim zdaniem najpiękniejsze Audi pozdro ;)

Nie każdemu się do końca podoba idea przerabiania samochodu na RS7 z zewnątrz, gdy wewnątrz się nic nie zmienia lub mało. I każdy może tu o tym powiedzieć. A to nie oznacza, że jest to od razu hejt. Ja życzę powodzenia w modach i tak jak pisałem wcześniej obserwuję temat z ciekawością. I mimo, że nie moja bajka i sam bym tak nie zrobił to wypowiadałem się pozytywnie.

A na pewno nie widzę tu nikogo kto zmienił swoje zdanie przez post szymenia. Jeżeli piszesz takie pierdoły z oceną, że jest to dla Ciebie śmieszne to przynajmniej napisz konkretnie o kogo Ci chodzi. Bo takie rzucanie pustych zdań do nikogo jest jeszcze bardziej śmieszne. 

Opublikowano
Dnia ‎2017‎-‎05‎-‎01 o 22:15, komoornik napisał:

Jakbym miał krytykować wszystkie przypadki na tym forum bezsensownego wrzucania na auta znaczków S/RS to bym nie miał na nic innego czasu.

Przecież masz dużo wolnego czasu - często widać twoje komentarze. W sumie dość monotonne.

Opublikowano

Rzeźbisz " RS7 " a felgi kupujesz największy syf z allegro ??

Wiesz co... Wyrzuć ten emblemat RS7 bo wszystko zrozumiem ale to już PRZESADA

Ja nawet najebany bym tego nie zrobił...

 

 

Edytowane przez Bristol

Opublikowano

Witajcie,

Może chłopakowi chodziło o model, wzór felgi a nie o zakup tych konkretnie z Alle....

Nie ma co się emocjonować,

Pozdrawiam!

Opublikowano
  • Autor

Miałem repliki rotory w A3 na których koleś jezdzi do dziś jak widzę te auto,miałem tez w A5 Pompeiki repliki, na żadne nie mogę nic powiedzieć,jak sie kupi dobre sztuki nie ma problemu. Może ktoś miał przykra przygodę,nie mowie nie.Na tym forum tez widzę koledzy kupują repliki i nikt problemu nie robi

Felga będzie 9 cali i opona myślę 255/35

Opublikowano
Dnia 4.05.2017 o 09:46, darekef81 napisał:

Dzieki chlopaki za mile slowa :) Dodaja energii do dalszych prac :)znaczek poleci jak wroci do blacharza na koncowe skladanie :)  ehh no to bylo pewne ze nie bedzie 100% samych wypowiedzi, w koncu nie kazdy lubi takie dlubanie :) Szymek moze chcial byc jedyny na forum z poliftem RS7 :P ale to bedzie tylko RS7 line :)

Co do elektryki na ta chwile kamera na szybie do wymiany,przedni bordnetz do wymiany ,tylni do przerobki-flashowania jesli dobrze to ujalem :) No i nowe ledy z 2015 do klamek zewnetrznych bo dwie mi nie dzialaly,jedna mrugala to poleca wszytkie do wymiany bo niby roczniki 2010-2011 mialy problem z trwaloscia

Man na uwadze te dwa modele felg :) 

33.jpg

22.jpg

RS7 to ja miałem jak dobrze pamiętam w marcu 2015 i grubo ponad rok temu czyli w styczniu 2016 ją sprzedałem. Co do modów to sprawa jest prosta, zakładanie do zwykłego auta zderzaków na wyrost jest przerostem formy nad treścią. 

Jest tu na forum temat z moim starym S6 C7 jakoś z przed 5 lat. Zrobiłem z tego auta RS6 w sedanie, które miało 718PS i jeździło 0-200 poniżej 10 sek. ale nie przyszło mi do głowy zakładanie tego typu gadżetów. Auto ma być szybkie a dopiero potem wyglądać na szybkie, a nie odwrotnie. 

Opublikowano
  • Autor

Nie jestem napewno jedyny ,który ma wygląd poniżej mocy,projektów które sa grubo rezane na zewnątrz które wyglądają na 300-400KM a pod maska 1.8 tfsi,2.0 tfsi czy 2.0 tdi. Zdecydowana Większość chcę żeby wizualnie wyglądało na mocniejsze,szybsze. Jeśli wrzucę stage 2 na ok 450 KM bedzie poniżej 110KM RS z tym ze ja nie bede miał znaczków RS. Szczerze Ci powiem Szymonie ze po Twoim RS7 dostałem strzala na taki exterior ? 

Opublikowano
4 godziny temu, darekef81 napisał:

Nie jestem napewno jedyny ,który ma wygląd poniżej mocy,projektów które sa grubo rezane na zewnątrz które wyglądają na 300-400KM a pod maska 1.8 tfsi,2.0 tfsi czy 2.0 tdi. Zdecydowana Większość chcę żeby wizualnie wyglądało na mocniejsze,szybsze. Jeśli wrzucę stage 2 na ok 450 KM bedzie poniżej 110KM RS z tym ze ja nie bede miał znaczków RS. Szczerze Ci powiem Szymonie ze po Twoim RS7 dostałem strzala na taki exterior ? 

Dlatego rób tak jak chcesz, twoje auto. Jedna bardzo ważna rzecz. Felgi polecam mocne jakieś firmowe albo oryginały. Inne się nie nadają na tą masę auta i nasze drogi. I zrób pakiet mocy żeby to miało przynajmniej 4 z przodu i wydech żeby coś grało. A i obowiązkowo zdejmij RS7 

Opublikowano
Dnia ‎2017‎-‎05‎-‎08 o 22:37, szymeniu napisał:

Co do modów to sprawa jest prosta, zakładanie do zwykłego auta zderzaków na wyrost jest przerostem formy nad treścią. 

Jest tu na forum temat z moim starym S6 C7 jakoś z przed 5 lat. Zrobiłem z tego auta RS6 w sedanie, które miało 718PS i jeździło 0-200 poniżej 10 sek. ale nie przyszło mi do głowy zakładanie tego typu gadżetów. Auto ma być szybkie a dopiero potem wyglądać na szybkie, a nie odwrotnie. 

Równie dobrze można napisać, żebyś zdjął skrzydło ze swojego R8 - przecież to nie batmobil czy bolid F1 :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.