Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A7 Bronze 3.0 TFSI 2011>>>>2015 RS7 Matrix Beam :)


darekef81

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Kamyk napisał:

no że z tyłu sprawdziłeś to wierzę, ale z przodu?

jak ?

:decayed:

A no tak że gościa wyprzedziłem i było widać że mu się światełka z przodu święcą :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, darekef81 napisał:

Z ciekawości szybko wyprzedził :decayed:

Dokładnie :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.06.2017 o 16:40, jedrekx napisał:

To jak ma swiecic mozna ustawic vcds ;)

 

Dnia 2.06.2017 o 16:41, sHmGie napisał:

dokladnie;)

Wlasnie sie tak zastanawiam czy nie zakodowac sobie tej opcji :) a wy jak macie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w a6 mam jak fabryka dała - czyli tylko przód.

ale jak w a5 dokładałem ledy to sobie zakodowałem przednie ledy + tylne.. bo mi się tak podobało ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajsze spalanie do poznania na lotnisko i spowortem ok 210 km ? W jedna stronę A2 druga przez miejscowości ? Na ACC cały czas, mało spałem w nocy to nie miałem ciśnienia na dynamiczna jazde? Ale takiej średniej się nie spodziewałem ?

IMG_0166.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak 3.0tdi i bitdi znaaaacznie oszczędniejsze :decayed:

Dnia 2.06.2017 o 17:11, Kosmita napisał:

Jeżeli chodzi o lampy to wszystko zależy od ustawień komputera. Np w ustawieniu na "0" świecą ledy przód tył nic. Ale jak ustawisz na światła pozycyjne to świeci led przód (wcale nie przygaszony, normalne dzienne światła - przygasza na pozycje po wył zaplonu) i tył. Na "auto" u mnie w dzień działa tylko przód, a tył właczany jest ze swiatlami mijania. Ale znajomy w nowej q7 ma ustawiony, że tył zawsze się swieci. Podejrzewam, że komputerem to ustawiasz. Więcej może zapewne powiedzieć @wrclaguna :)

Muszę sprawdzić jak w Q7 4M, ale w każdym oooo czy to C6,C7,B8,D4 itp po włączeniu pozycji przód przygasał .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, stifii napisał:

Jednak 3.0tdi i bitdi znaaaacznie oszczędniejsze :decayed:

Muszę sprawdzić jak w Q7 4M, ale w każdym oooo czy to C6,C7,B8,D4 itp po włączeniu pozycji przód przygasał .

wiem, stąd to podkreśliłem, że przy włączonym zapłonie nie można ustawic na pozycje, a to strasznie wkurza, bo chcesz sobie postać przy włączonym silniku nie oślepiając innych i nie możesz..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozmieniali to chyba w całej grupie VW od MY2017, w Sportsvanie też tak jest (nawet instrukcję obsługi zaktualizowali pod tym kątem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mijalem swieze A7 i  mial przod dzienne  , tyl mijania. Znajomy w Q7 2016 tez tak ma, bo tez zwrocilem na to uwage,  chyba faktycznie w młodych rocznikach tak jest. Takze elektryk ustawil jak najbardziej ok :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

fajny projekt, A7 "zwykłe" mi się nie podoba, ale już w wersji RS robi robotę ( w sumie jak każde audi). Mam nadzieję, że samochód ogarniesz do końca (przynajmniej zewnętrznie) i nie zostawisz go z samym ryjkiem tylko ;).

Mocno kibicuję i powodzenia w dalszych modach. 

Będzie fura konkret. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki bardzo ? Broń Boże ? Mam swoją wizje jak to ma wyglądać i cel osiągnę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, mlody020 napisał:

Cześć,

fajny projekt, A7 "zwykłe" mi się nie podoba, ale już w wersji RS robi robotę ( w sumie jak każde audi). Mam nadzieję, że samochód ogarniesz do końca (przynajmniej zewnętrznie) i nie zostawisz go z samym ryjkiem tylko ;).

Mocno kibicuję i powodzenia w dalszych modach. 

Będzie fura konkret. 

 

Chyba jestes jedyny ktoremu A7 sie nie podoba :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki jedyny ? A ja ? :wink:  A7 to obok A2 najbrzydsze Audi :decayed:

Poza Skodą Rapid (starą) nie podobają mi się samochody z takim tyłem jak A7: Panamera, X6, X4, 5 GT i GLE Coupe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, granatowy napisał:

Jaki jedyny ? A ja ? :wink:  A7 to obok A2 najbrzydsze Audi :decayed:

Poza Skodą Rapid (starą) nie podobają mi się samochody z takim tyłem jak A7: Panamera, X6, X4, 5 GT i GLE Coupe.

Ok, czyli jest was wiecej. Dla mnie to najladniejsze Audi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kooga napisał:

 

Chyba jestes jedyny ktoremu A7 sie nie podoba :grin:

Hehe,

wiesz, wg. mnie nieporozumieniem jest tył tego samochodu - jeszcze wrsja RS jakoś wygląda.

Ale nie narodził się jeszcze taki, który wszystkim dogodził. Więc nie zaśmiecajmy takimi rozkminami wątku ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Kooga napisał:

Ok, czyli jest was wiecej. Dla mnie to najladniejsze Audi :decayed:

Zgadzam sie:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6/5/2017 o 12:40, darekef81 napisał:

Wczorajsze spalanie do poznania na lotnisko i spowortem ok 210 km ? W jedna stronę A2 druga przez miejscowości ? Na ACC cały czas, mało spałem w nocy to nie miałem ciśnienia na dynamiczna jazde? Ale takiej średniej się nie spodziewałem ?

IMG_0166.JPG

W sumie niezle... myslalem o tym silniku ale z przebiegami 60kkm rocznie to bezsens..  u mnie na ACC jak lece okolo 6.9 wychodzi..  rozumiem ze nadal seria u ciebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...