Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A7 Bronze 3.0 TFSI 2011>>>>2015 RS7 Matrix Beam :)


darekef81

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, komoornik napisał:

To który to wydech? Jakiś filmik?

Słyszałem ten fabryczny w poliftowym egzemplarzu A6 C7 3.0 TDI i to jest jakiś dramat.

https://www.youtube.com/watch?v=9Wpyp3FGcNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmik może nie oddaje tego w pełni realnie, albo ja za to mam świetny słuch :)

Coś takiego mnie odrzuca.

A wydech można mieć z klapami sterowanymi z pilota/przycisku, nie tylko obrotami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, kazdy ma inny uszy dal mnie brzmi super, dobry kompletny wydech do tego motoru to okolo 20tys zlotych z klapkami sterowanymi pilotem +3tys jak nie wiecej, za taki system z filmiku zaplacisz ok 8tys. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słyszalem duzo dobrego o olejach Millers :) mam nadzieje ze sie ogarne do 23 kwietnia bo mamy tu takiego powiatowego spota na otwarcie sezonu :P w A5 robilem co 10-12 tys bo mniej wiecej tyle rocznie robie kilometrow . No ten znaczej RS w zderzaku pieknie wyglada :P moze tylko dodam napis "line" :P 

No tania zabawa nie jest z tym wydechem, kolejna opcja do realizacji na 2017 :) szkoda ze nie moza z S5 przeszczepic bo mi sie podabal w trybie Dynamic i fajny odglos przy zwalnianiu miedzy biegami ehh bajka :) w pierwszej kolejnosci alu 20 bo te 19 ET 33 jakos tyłka nie urywaja....ma naprawde obszerne nadkola, ET 26 musowo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia ‎2017‎-‎03‎-‎28 o 16:24, darekef81 napisał:

Trafil sie egzemplarz ze Szwjacarii

Kupiłeś w CH czy w D ? Są niemieckie numery rej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto ze szwjacarii, przetarte w de i tam robione w serwisie i kupione w przez 2 wlasciciela w Hamburgu :)

Zawartość dodana 5 minutes later

56ac8ac3ba5136f4.jpg

f1906b3685b24e81.jpg

43929de1cfd3b987.jpg

Pierwsze przymiarki :) naprawde na zywo robi wrazenie :) roznica jest przeogromna :) tylko jeszcze jeszcze czesc nadkoli do wymiany.....lakiernik na srode czwartek :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta robota najprzyjemniejsza bo widać efekty od razu, gorzej z instalacją jak wyjdą babole a nie będzie kto mial tego ogarnąć i staniesz w miejscu. Powodzenia elektrykowi życzę ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, 

Inne auto z frontem RS :D

Zostawiasz grill i dyfuzor w obecnym kolorze?

Na tył planujesz dokładkę a'la RS + 2 owalne końcówki?

Czy RS7 ma poszerzone błotniki w stosunku do "serii" ?

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elekrtyk sprawdzony :) Nie bralbym sie za to jak by nie bylo pewnosci czy bedzie dzialac :) no nie powiem kolor zderzaka nie jest zły :P 

Oj tak tamten przedlift bez sline naprawde byl słaby....teraz miazga :) tak zostanie czarny polysk mysle ze z tym brazem bedzie ciekawie wygladac :) a na tyl tylko sama dokladka bedzie z a'la RS i te dwie duuuze koncowki:) 

Przednie błotniki na rantach sa rozklepane a tyl caly nieco szerszy przez to bedzie tylko dokladka bo musial bym blotniki klepac, beda jeszcze progi RS7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale zakładanie frontu z RSa do auta które nim nie jest, to jak oklejanie M na 318i czy AMG na 250D jednym słowem siara. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mało tu na forum egzemplarzy aut ze znaczkami S4/RS4 gdzie się da? Prawie wszystko 2.0 TDI FWD :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymek, kwestia poczucia estetyki. Moim zdaniem znacznie lepsza opcja od pakietów stylistycznych od jakichś pseudofirm tuningowych.

abt-audi-a7-sp-1.jpg 

abt-audi-a7-sp-5.jpg

 

Jak mam coś takiego jak powyżej wybierać to wole zdecydowanie fake RS7 podejrzewam za mniejsze albo porównywalne pieniądze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ani jedno, ani drugie. Dobrze zrobiony S-line z ładnym kołem, do tego wydech i soft i jest cacy. A tak to i śmieszno i straszno 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja na pewno wszystkie oznaczenia RS bym powywalał oraz obligatoryjnie zrobił stage 2 żeby jak szymeniu pisze nie było siary za dużej. Jak kolega napisał o grubym projekcie RS7 to byłem pewny, że i bebechy będą dłubnięte.

Też jestem zdania, że skromny samochód z fajną mocą to klasa, a przerost formy nad treścią zazwyczaj jest lipą straszną, która od razu wyjdzie na sprincie spod pierwszych lepszych świateł (kolega nie będzie mógł się z nikim brać bo od razu będzie zdemaskowany..). 

Chyba najlepszym rozwiązaniem jak dla mnie byłby stage 2 na ok. 450 km i bodykit z Esy. Wtedy byłoby to z głową robione.. A teraz jest jednak przerost formy nad treścią. W każdym razie mimo to i tak życzę powodzenia w projekcie po cichu licząc, że coś tam dłubane będzie żeby 400+ z tego zrobić chociaż..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dajcie mu poskładać ten samochód, zarejestrować, obłożyć się z obecną mocą, a później zrobi sobie stage 2, najlepiej jakby od razu robił swap na 4.0tfsi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pierdziele , czego się czepiacie chce wsadzić zderzaki od rs-a niech wsadza . Nie każdego stać na rs-a a zderzaki już więcej osób może sobie kupic i wsadzić . pozdejmuje oznaczenia i tylko nieliczni będą wiedzieli że to może być rs po zderzakach . Ja kibicuje projektowi . jak dla mnie również powinien być dostępny pakiet rs  tak jak i s-line .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wiadomo że każdy może robić ze swoim autem co chce ale forum to wyrażanie swoich opinii także ktoś jest "za" a ktoś "przeciw"

Ja też jestem tego zdania że lepienie A7 na RS7 jest beznadzieją.

Ceny Audi A7 spadają a więc z czasem można się spodziewać więcej takich wynalazków na ulicach...

Pasja to piękna rzecz ale po co robić z czegoś coś czym nie jest.

Ładne koło, program , dobry wydech , spa i byłby lux

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A odkładnie na koniec Stage 2 jak się kupiło 3.0 TFSI to też dziwny pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, peter22 napisał:

ja pierdziele , czego się czepiacie chce wsadzić zderzaki od rs-a niech wsadza . Nie każdego stać na rs-a a zderzaki już więcej osób może sobie kupic i wsadzić . pozdejmuje oznaczenia i tylko nieliczni będą wiedzieli że to może być rs po zderzakach . Ja kibicuje projektowi . jak dla mnie również powinien być dostępny pakiet rs  tak jak i s-line .

Tak najlepiej RS pakiet, a motor 2.0 ultra i to Skoda Superb dyma na światłach bo waży 300kg mniej 

W S6 miałem 718 PS i mi do głowy nie przyszło włożenie zderzaka na przód z RSa jeśli już to cały pakiet adekwatnie do mocy. Jak chce niech zrobi 450Ps i wtedy zarzuci pakiet S7 który wygląda pięknie po lifcie. A tak ryj z RSa to felga żeby się spinało minimum 21cali ale hamulce z kolei będą wyglądać śmiesznie. O zawieszeniu nie wspomnę. Reasumując albo całość z sensem albo wcale bo to będzie nieporozumienie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...