Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A7 Bronze 3.0 TFSI 2011>>>>2015 RS7 Matrix Beam :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Noooooo kwestia sporna :) A7 jest inne i ta inność nie kazdemu podchodzi :) ale na ulicy zwraca uwage :) ja jestem ślepo zakochany w tym aucie i kazdy mod daje mnostwo radosci :)  troche wydatkow mi sie porobilo ale dokladke dostanie w czerwcu bo seria to heh wciagnieta pod zderzak :P 

Tak narazie seria, musze podjechac do Poznania do jakiegos warsztatu zeby mi sprawdzil silnik pod kazdym wzgledem, jakies nagary usunac,logi.Zeby miec swiadomosc ze silnik +skrzynia maja 105% sprawnosci,wtedy moc do gory :) Bo po plukance dosc ciemny ten olej lecial,skutek long life przez poprzednika :/ 

Spalanie ON 6,9L no dobry wynik:) ale przygazowki na lopatkach do 5-6 tys to juz sama radosc z benzyny :) 

Opublikowano
7 godzin temu, st4yKool napisał:

W sumie niezle... myslalem o tym silniku ale z przebiegami 60kkm rocznie to bezsens..  u mnie na ACC jak lece okolo 6.9 wychodzi..  rozumiem ze nadal seria u ciebie?

Często jeździsz do PL czy w NL robisz takie przebiegi ?

Opublikowano

Po NL glownie i niemcy, belgia, szwajcaria na weekendy...

Sent from my SM-T815 using Tapatalk

Opublikowano
Dnia 6.06.2017 o 19:33, stifii napisał:

Jednak 3.0tdi i bitdi znaaaacznie oszczędniejsze :decayed:

Muszę sprawdzić jak w Q7 4M, ale w każdym oooo czy to C6,C7,B8,D4 itp po włączeniu pozycji przód przygasał .

Q7 MY2017, przy matrixach w trybie AUTO, w dzień, świecą ledy przód i tył.

Edytowane przez mystic.pl

Opublikowano
Dnia 15.06.2017 o 11:46, mystic.pl napisał:

Q7 MY2017, przy matrixach w trybie AUTO, w dzień, świecą ledy przód i tył.

A przy włączonym zapłonie możesz włączyć pozycje? Czy świecą cały czas dzienne?

Opublikowano

wszystko do włączenia/wyłączenia kablem ;-)

Opublikowano
3 godziny temu, Kosmita napisał:

A przy włączonym zapłonie możesz włączyć pozycje? Czy świecą cały czas dzienne?

Mogę włączyć pozycję, jak również wyłączyć wszystkie światła, włącznie z dziennymi.

Opublikowano
5 minut temu, mystic.pl napisał:

Mogę włączyć pozycję, jak również wyłączyć wszystkie światła, włącznie z dziennymi.

A to teraz mnie zaciekawiłeś.. Jak niby wyłączasz wszystko?

Do tej pory zawsze było tak:

Przełącznik 0 - światła dzienne

Auto - W dzień dziennie, w nocy mijania

Pozycje - Pozycje lub jak teraz u mnie dzienne z pozycjami z tyłu

Mijania - Mijania.

 

Odkąd pamiętam, jak weszły światła do jazdy dziennej, przy włączonym zapłonie nie można wyłączyć świateł całkowicie (chyba, że przez ustawienia w MMI - wyłączenie świateł dziennych, ale wtedy dzienne nawet w trybie Auto nie działają).

Edytowane przez Kosmita

Opublikowano
Dnia 15.06.2017 o 11:46, mystic.pl napisał:

Q7 MY2017, przy matrixach w trybie AUTO, w dzień, świecą ledy przód i tył.

To chyba musiało dojść do jakiegoś błędu, taka kombinacja świateł jest niezgodna z przepisami jakie obowiązują w UE (jak i Polsce).

Opublikowano

Fakt, trochę się zapędziłem, bo na 0 jednak nie wyłączają się ledy. W obu Q7 MY2017 mamy tak:

Przełącznik 0 - ledy dzienne + ledy tył,

Auto - W dzień dziennie, w nocy mijania + zawsze ledy tył, oraz w nocy dodatkowo matrixy,

Pozycje - tak jak na 0 ale dodatkowo również przy wyłączonym zapłonie,

Mijania - Mijania / matrixy + ledy tył,

100% sprawdziłem w obu autach.

Edytowane przez mystic.pl

Opublikowano
5 godzin temu, Kosmita napisał:

Odkąd pamiętam, jak weszły światła do jazdy dziennej, przy włączonym zapłonie nie można wyłączyć świateł całkowicie (chyba, że przez ustawienia w MMI - wyłączenie świateł dziennych, ale wtedy dzienne nawet w trybie Auto nie działają).

To raczej masz złe informacje. W poprzednim A4 B7 miałem dzienne DRLy i mogłem je wyłączyć dodatkowym pokrętłem na panelu od świateł.  Mogłem jeździć z całkowicie wyłączonymi światłami co mi się od czasu do czasu zdarzało. Jedynie wtedy faktycznie tył przy włączonych DRL był fabrycznie wyłączony a aktywowałem je sam odpowiednim kodowaniem.

Opublikowano
2 godziny temu, mystic.pl napisał:

To raczej masz złe informacje. W poprzednim A4 B7 miałem dzienne DRLy i mogłem je wyłączyć dodatkowym pokrętłem na panelu od świateł.  Mogłem jeździć z całkowicie wyłączonymi światłami co mi się od czasu do czasu zdarzało. Jedynie wtedy faktycznie tył przy włączonych DRL był fabrycznie wyłączony a aktywowałem je sam odpowiednim kodowaniem.

No ok. W b7 było dodatkowe pokrętło - racja. Chodzi mi o to, że domyślnie odkąd weszły dzienne światła to we wszystkich markach pozycja 0 włącza dzienne.

Opublikowano

Jak wyłączysz dzienne w MMI to już nie...

Opublikowano
Dnia 20.06.2017 o 21:21, alvaro napisał:

Jak wyłączysz dzienne w MMI to już nie...

Dokładnie tak, ale o tym pisałem już wcześniej, że istnieje taka możliwość ;)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

A mam pytanie zmieniłeś te felgi, będziesz 19" sprzedawał?:)

Opublikowano
  • Autor

Będę ?

Opublikowano

Super światła :) miłej jazdy

Opublikowano
  • Autor

Dzięki ? W nocy dopiero fajnie świecą ?

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Coś się dzieje w temacie ?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Działam ze skrzynia bo nie chodzi tak jak powinna ? podniesienie mocy stanęło w miejscu? Aha i gdyby ktoś miał możliwość załatwienia dekielka od haka z przodu to proszę o info bo mi skradziono pod biedra?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.