Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dobór tarcz - TRW, Brembo lub może inne?


Rampage

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

Niestety nie znam średnicy jakie mam aktualnie. Mechanik mi dziś wskazał że tarcze są w katastrofalnym stanie i zaproponował mi zakup TRW lub Brembo. Pytanie która opcje opłaca się wybrać bardziej? Ogólnie budżet mam nie za duży a z tego co mi wiadomo TRW są droższe. Chciałbym chętnie przeczytać opinię osób które miały już styczność z przedstawionymi markami. Wiadomo, że chodzi o bezpieczeństwo nie tylko moje.

Brembo koszt - same tarcze 110zł sztuka

Edytowane przez Rampage
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja u siebie zmienialem tarcze klocki bo też były w opłakanym stanie i mechanik założył mi wszystko z textara. Hamują normalnie, nie piszczą. jest ok. Ale nie mam porównania do innych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O hamulcach jest pełno tematów.Wiadomo że każdy się zastanawia co zakładać,ale większość osób poleci Ci Ferodo lub Textar.W dziale z ogłoszeniami chłopaki handluja częściami i bez problemu dobiorą Ci części,z rabatem i szybką wysyłką ;-)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze wychodziłem z założenia, że "oryginały" są najlepsze. Sam sprawdziłem kilka razy TRW i zdarza się, że mogą szumieć. Co do Brembo, jest to marka, ale nie wiem jak sprawuje się w Audi. Polecam mimo wszystko BOSCH'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, jacek70 napisał:

A co powiecie o Ate Power Disk na przód ?

Dziadostwo nie warte swojej ceny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy ile wytrzymają . Na razie złego słowa powiedzieć o nich nie mogę. Siadły dobrze , klocki biorą na całej powierzchni , no i hamulec mam o wiele lepszy niż na.starych zardzewiałych tarczach. Czas pokaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem Textary , teraz mam ATE  to tak.

Textar lepiej hamuje ale bardziej się zdziera i syfi felgi . ATE sa trwałe ale potrafią piszczeć.

Ja wrócę do Textarow ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym piszczeniem to niema zasady.  Tarcza Ate power disk + klocek Ferrodo i jest cicho.  Nic nie piszczy i hamuje  ( jak na razie)☺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, jacek70 napisał:

Z tym piszczeniem to niema zasady.  Tarcza Ate power disk + klocek Ferrodo i jest cicho.  Nic nie piszczy i hamuje  ( jak na razie)☺

na jakim rozmiarze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeeeeeeeee..... cza było dac od razu 320mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co zrobić kasa kasa . Nie stać mnie na 320. A z ciekawości ile taki zestaw u Ciebie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...