Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Które wybrać radio ?


Rekomendowane odpowiedzi

Mam Pioneera co prawda inny model ale to właśnie tą firme bym wybrał :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

suchy, szczerze to SONY robiło kiedyś dobry sprzęt

kenwood podobno lepszy, ale ja sam kupuje tylko i wyłącznie Alpine

napisz lepiej dlaczego te radyjka pokazałeś, na czym Ci w radiu zależy, i ile maxymalnie możesz na radio wyłożyć!

czy też planujesz jakieś audio, chodzi tutaj o wzmacniacze, czy poprostu chcesz tanie i zwykłe radio do żadnych mega głośników :tongue4:

ps. Clarion i Alpine - a te patrz! Pionek to jedynie 55RS, ale pionki grają mocnym basem, ogólnie mocno, i mniej szczegółowo niż te dwie wyżej podane przezemnie firmy

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

suchy, szczerze to SONY robiło kiedyś dobry sprzęt

kenwood podobno lepszy, ale ja sam kupuje tylko i wyłącznie Alpine

napisz lepiej dlaczego te radyjka pokazałeś, na czym Ci w radiu zależy, i ile maxymalnie możesz na radio wyłożyć!

czy też planujesz jakieś audio, chodzi tutaj o wzmacniacze, czy poprostu chcesz tanie i zwykłe radio do żadnych mega głośników :tongue4:

ps. Clarion i Alpine - a te patrz! Pionek to jedynie 55RS, ale pionki grają mocnym basem, ogólnie mocno, i mniej szczegółowo niż te dwie wyżej podane przezemnie firmy

pozdrawiam!

W aucie ma system bose.

Pionieera nie chce, bo mam obecnie i szczerze powiem ze taki kenwood bije go na glowe wlasnie pod wzgledem jakosci dzwieku i samym radiem. Na poczatku chcialem tylko kenwooda, ale tak mi ten sony przelecial przed oczami. A cenowo to max do 500zl. Alpine mi tak jakos z wygladu nie pasuje, ale to malo istotne, wiem zeby miec jakies dobre to trzeba juz sporo kaski wylozyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi Ci o wygląd bierz "Soniaka", a jeśli o jakość dźwięku bierz Kenwooda.

Zastanów się nad tym :

http://www.allegro.pl/item559592873_jvc_kd_r501_usb_aux_pl_gw_36_m_multicolor_2009.html

I jeszcze by pasowało do podświetlenia w Audi ;)

Kazede z tych co podalem ma czerwone podswietlenie, wiec bedzie pasowac. aha JVC nie chce bo sa poprostu slabe. jakos tak mnie kusi ten Sony a wiem ze i kenwood jest dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem przed zakupem jakiegoś w miarę porządnego radia, niestety gapiostwo kosztowało mnie wybitą szybę i utratę radia. W tej chwili wstawiłem starego Pioneera ale jest problem z wyszukiwaniem stacji poza miastem, lata w kółko i nic nie znajduje, jak znam konkretną częstotliwość stacji i ją ustawię to gra bardzo dobrze, które radia są na tyle czułe żeby nie było takiego efektu.

Antenę mam tylko fabryczną w tylnej szybie.

Może polecicie jeszcze do kompletu jakąś bardzo dobrą nawigację z mapą polski i EU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak: u kuzyna w aucie jeździł mój stary pionek, okradli go i zamontował sony, też z podobnej półki cenowej no i co? przyjechał i płacze mi że to teraz nie gra :polew:

wsadziłem do jego autka moje Alpine, i przeżył szok, a mam słabą wersje więc SONY poprostu niegra

jak już to bierz tego kenwooda

ps. ja mam takie http://www.allegro.pl/item556519841_alpine_cde_9881r_cde_9881_r_cd_mp3.html

i jestem zadowolony, ale będe zmieniał na 9812 bo jest poprost dobre!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stara dobra klasyka-jvc kd-sh707.podświetlanie klawiszy prawie taki sam odcień czerwieni jak reszta kontrolek :).A i ten dzwiek bez zbędnych pseudo basowych łomotań.. MOS-FET na końcówce mocy wystarczający :kox:,Ale podatny na rozbudowe :>[br]Dopisany: 27 Luty 2009, 21:53_________________________________________________A zresztą jutro wrzucę fotkę,brzmienia nie da się;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...