Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowy nabytek. Truskaweczka a4 b5 2.4 v6 quattro


Konrad Zawadzki

Rekomendowane odpowiedzi

Osobiście zostałbym przy srebrnej feldze, czarny zawsze optyczne pomniejsza. Poza tym na czerwonym w moim odczuciu lepiej siądzie jasne koło. No ale każdy ma swoj gust. Duże lustro na +, ale chrom sobie odpuść, wyjdzie na pewno słabo. Możesz in pro sobie strzelić, ale mnie osobiście to nie robi, auto jest Twoje i Tobie ma się podobać. Nie każdemu podoba się moja gleba i kąty z tyłu i mam to gdzieś w sumie, więc rób co Tobie się podoba, byle bez neonów, replik i cudów i będzie spoko [emoji6]

Lustro prawe duże musi wpaść bo nienawidzę niesymetrycznych rzeczy :D
A chrom chciałem bo w rsie czerwonym nawet fajnie wygląda...

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W rsie to prędzej satyna niż chrom [emoji4]

Tak czy siak, efekt bardzo fajny :)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi z kolei niesymetryczne lusterka bardzo pasują :D Wolałbym lusterka w kolorze aluminium niż w chromie.  Co do czarnej felgi, uważam podobnie jak enczu. Ale wiadomo, że decyzja należy do właściciela :) Sam mam czerwoną Audiczkę i brakuje mi pomysłu jak ją ulepszyć wizualnie. Będę obserwował ten temat i czerpał inspirację, jeśli autor tematu pozwoli :) życzę bezawaryjności bo autko na prawdę prezentuje się genialnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście zostałbym przy srebrnej feldze, czarny zawsze optyczne pomniejsza. Poza tym na czerwonym w moim odczuciu lepiej siądzie jasne koło. No ale każdy ma swoj gust. Duże lustro na +, ale chrom sobie odpuść, wyjdzie na pewno słabo. Możesz in pro sobie strzelić, ale mnie osobiście to nie robi, auto jest Twoje i Tobie ma się podobać. Nie każdemu podoba się moja gleba i kąty z tyłu i mam to gdzieś w sumie, więc rób co Tobie się podoba, byle bez neonów, replik i cudów i będzie spoko [emoji6]

Dobrze powiedziane, krótko powiedziane [emoji14]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dobrze powiedziane, krótko powiedziane [emoji14]

Wszystko biorę pod uwagę ;)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...