Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam na imię Michał, mieszkam w Warszawie i w najbliższym czasie zamierzam kupić Audi A4 kombi i diesel. Forum czytam od dłuższego czasu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Siemanko, nazywam się Jan, jeżdżę Audi A4B6 1.9 TDI AWX Avant. Mieszkam w Budzowie, jakieś 50km od Krakowa. Jestem młodziakiem ogarniętym pasją, mam nadzieję, że tutaj się dużo nauczę i sam będę w stanie w czymś pomóc, oraz podzielić się pasją. 

Pozdrawiam wszystkich klubowiczów! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam na imię Marcin i mieszkam w Radziejowicach niedaleko Grodziska Mazowieckiego.  Mam zaszczyt mieć w swoim posiadaniu od 4 lat Audi A4 B5 1.9 TDI ( AFN ) 110 KM z wirusem na 140 KM i 300 Nm :D  Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam na imię Rafał, pochodzę z małej miejscowości Jasło na podkarpaciu ale od ponad 2 lat przesiaduje na emigracji w Holandii. Od kilku miesiący jestem szczęśliwym posiadaczem Audi A4 B6 BEX w Avancie. Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Polonio ;-) Napisz jak tą fotę, którą masz w avatarze zrobiłeś? (jeśli to Twoja) bo wygląda jakby auto tonęło w wielkiej dziurze na parkingu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Witam wszystkich forumowiczy , po kilku latach z Renówkami , czas spełniać marzenia i tak o to od kilku dni jestem posiadaczem S4 B6 Avant =)  Pozdrówki i Wesołych świąt dla wszystkich !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! 

Pozdrowienia i podziękowania dla wszystkich za cenne i przydatne porady oraz uwagi.

Zaglądam tu od jakiegoś czasu szczególnie dla nabycia przekonania, że samemu można wiele zrobić. 

 

Zdrowych i rodzinnych ŚWIĄT WIELKIEJ NOCY

 

Leo

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Ja od dzisiaj stałem się szczęsliwym posiadaczem Audi A4B7 z 2006r z silnikiem 2.0 tdi Sline. Autko wyszukane kupione z serwisu Audi a z autentycznym przebiegiem 140000 (autko serwisowane w ASO do końca zdane w rozliczeniu za nowe A4) Mam nadzieje że trochę pojeżdzi. Przesiadłem się ze Skody Fabi 1.9 tdi. - mam nadzieje że będzie to dobra zmiana.... Pozdrawiam wszystkich z Jeleniej Góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie koleżanki i kolegów. Od tygodnia jestem szczęśliwym posiadaczem A6 C6 z 2010 roku. Mam nadzieję że na forum znajdę wiele cennych informacji odnoście Audi. Obecnie jeżdżę a6 ale wcześniej miałem już kilka Audiczek w tym dwie A4 i co nie co na temat tych samochodów wiem więc postaram się w miarę mojej wiedzy  odpowiadać na zadawane na forum pytania.

Życzę wszystkim Wesołych Świąt

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Stałem się w końcu szczęśliwym posiadaczem Audi A4, chciałem się zarejestrować na forum a tu zonk - profil już istnieje. Zapomniałem, że 8 lat temu jak kupowałem auto miało być Audi, zarejestrowałem się na forum a nawet przywitałem i... kupiłem VW ;-)

Błąd naprawiony, w garażu A4 B7 1.8T więc witam się jeszcze raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie forumowicze.

Od stycznia jestem szczęśliwym posiadaczem Audi A4 2.0 TDI 143KM więc postanowiłem się przywitać w tym zacnym gronie. Nie jest to moje pierwsze Audi.Baaardzo dawno temu posiadałem już jeden egzemplarz 80-ki 90 r.2.0 16v 136 KM i byłem z niego bardzo zadowolony więc po latach służbówek znów nadszedł czas na Audika.

 

Pozdrawiam

Krzysiek

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem wszystkim, tutaj Mateusz. Jestem z okolic Krakowa. Jeszcze nie mam audi ale mam w planach je kupić. Przybyłem do was żeby się nieco dowiedzieć o tym modelu B8 2010r. zalety i wady i na co uważać przy zakupie diesla 2.0.

pozdrawiam wszystkich 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Oto moja Aczwóreczka, 1.8 ADR 92kW Quattro

cache0.png

Edytowane przez Rafal_Klucz
Chce otrzymywać powiadomienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...