Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADR] Jak dbać o zawieszenie ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie czy mozna jakos dbac o to zawieszenie?:)

Opublikowano

Tak jak w temacie czy mozna jakos dbac o to zawieszenie?:)

tak, unikac dziur :gwizdanie:
Opublikowano

Tak jak w temacie czy mozna jakos dbac o to zawieszenie?:)

Podstawą jest nie zwlekać z wymianą wytłuczonego wahacza.

tak, unikac dziur :gwizdanie

Zwłaszcza u nas w kraju to jest strasznie trudne :rant:

Opublikowano

Nie śmigać ile fabryka dała przez przejazdy kolejowe których u nas w kraju od zajeba*** a d tego w stanie tragicznym :kwasny:

Opublikowano

Nie butować na niskich biegach, nie chamować gwałtownie bez potrzeby :tongue4:

Opublikowano

Nie hamować przy wjeżdżaniu w dziurę, czy inną nierówność (jak tory). Przed owszem, ale nie wjeżdżając.

Opublikowano

nie da się dbać. Chyba że jeździć slalomem co jest niebezpieczne.

za wolno niedobrze, za szybko jeszcze gorzej.

Dla mnie dbać oznacza raz w roku kontrola zawiechy z przodu i wymiana tego co się wysypało (i wtedy dostaje po kieszeni)

Opublikowano

codziennie głaskaj zawieszenie po brzuszku ;] :decayed:

Opublikowano

Trzymać auto w garażu jeździć tylko do kościoła :decayed::polew:

Sprzedać później będzie łatwo bo przebieg niewielki :wink4:

Opublikowano

Sprzedać później będzie łatwo bo przebieg niewielki :wink4:

to raczej nie ktoś pomyśli że był kręcony :polew:
Opublikowano

jak tylko zacznie Ci cos stukać odrazu do mechanika wtedy koszta są niewielkie, jak będziesz czekał to zaczną ci siadać następne elementy i koszt sie będzie zwiększał, ja wymieniam odrazu jak tylko coś zacznie pukać i nie odczuwam zbytnio tego bo niewymieniam naraz całej zawiechy

Opublikowano

żeby dbać to pasowało by się wyprowadzić z kraju np do sąsiadów na zachodzie i problem by znikł a u nas?.... hmm... MISION IMPOSIBLE :decayed: grunt to nie śmigać szybko po dziurach a więcej to na naszzych "autostradach" trudno.... :kwasny:

Opublikowano

Zabiegać o budowę i modernizację dróg - jeszcze tego przykazania nie wymieniliście :decayed:

Opublikowano

Zabiegać .... Chyba że sami je wybudujemy to wtedy coś będzie... bo mi się widzi że zanim te drogi wybudują to jeszcze trzeba będzie zawiasy wymieniać jakieś 1000 razy

Opublikowano

"...podkreślę jeszcze raz - Plany budowy dróg!"

Dbaj o zawieszenie, jak każdy Klubowicz,

Wykrzycz głośno "Vivat Kononowicz" :>

Opublikowano

"...podkreślę jeszcze raz - Plany budowy dróg!"

Dbaj o zawieszenie, jak każdy Klubowicz,

Wykrzycz głośno "Vivat Kononowicz" :>

Przeprasza, ale nie mogę :laghing2: :laghing2: :laghing2: :D :laghing2: :D :laghing2: :D :laghing2: :D

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Dobra, koniec :ot:

Obiecuję, już więcej nie będę :klamie: :klamie: :tongue4:

Opublikowano

Zlikwidujmy wszystko... "nie będzie niczego..." :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

(i nawet plany budowy dróg nie będą potrzebne no i nad zawieszeniem nie trzeba się będzie martwić :kox:) :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.