Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] NOWE KOLKA:) A4 2.0t apr chip, carbonio intake,forge motorsport DV

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nowe Kolka :>

picture274.th.jpg

picture276a.th.jpg

picture277.th.jpg

picture278f.th.jpg

picture279l.th.jpg

picture284x.th.jpg

picture283mqn.th.jpg

picture282.th.jpg

picture281.th.jpg

img0118ut2.jpg

img0121wl8.jpg

img0120iv6.jpg

img0123yp4.jpg

img0125us1.jpg

img0126kw2.jpg

img0133ty9.jpg

img0115mc0.jpg

img0143wu0.jpg

img0145sg0.jpg

img0147uc1.jpg

img0156zb1.jpg

img0161bd7.jpg

img0166tq3.jpg

Pare fajnych rzeczy jakie mozesz miec z Apr do twojego B7

001pu7.jpg

003qa1.jpg

004ab4.jpg

007yw9.jpg

008uw4.jpg

005my8.jpg

Jak Kogos to interesuje podaje link do pewnego forum gdzie gosc zrobil test i wykres carbonio Intake ktory rowniez mam zainstalowany u siebie.

http://forums.audiworld.com/a4b7/msgs/35826.phtml

Opublikowano

wstaw też jakiś wykres mocy ...

Opublikowano

ładne autko, daj więcej zdjęć i opisz dokładniej rodzaj chip

Opublikowano

Ładna b7 , ale dawaj więcej zdjęć i foto środka.

Opublikowano
  • Autor

Dzieki chlopaki, fotki porobie moze jeszcze dzisiaj.

Chip jest z apr na 93 octanowa benzyne pierwszy etap daje mi 241 koni i 292lb torqu. to chyba jest 395nm.

Inteak wyjalem cala obudowe orginalnego filtra powietrza i wstawilem carobnio fajny odglos daje zasysnia powietrza niby ma troszke mocy dodac ale nie wiem tego musialbym na dyno jechac ale to w lato zrobie. Link do tego inteak http://www.h2sport.com/products.php?productid=637

Planuje jeszcze kilka dodatkow pierwsze przyjda kola z rs4 19 cali obnize z 2cm

pozniej chce zamontowac boost cooler fajna zecz dziala jak inter cooler ale jest tanszy i latwiej sie instaluje http://www.h2sport.com/products.php?productid=871

Nowy wydech ale to chyba w nastepnym roku jak kasa bedzie chcilabym go dociagnac do 300koni .

Zewnetrznie lusterka z s4 podobaja mi sie chromowane moze maske pomaluje na czarno narazie tyle.

Daleka droga przedemna hehe.

Pozdrawiam wszystkich i dziekuje za komentrze. :>

Opublikowano

Widzę że kolejny rezacz nam się szykuję :naughty:

Na 1 rzut oka niezła się wydaję ta Twoja 2.0T, tak jak koledzy napisali zrób kilka lepszych fotek i będziemy mogli dokładnie komentować pozytywne jak i negatywne komentarze :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Zrobilem kilka fotek

To by bylo na tyle :) sporo tego wyszlo .

Mam pytanie jak mozna zrobic by zdjecia sie ukazywaly odrazu na forum, mysle ze latwiej sie tak oglada anizeli klikac link za kazdym razem.

Dzieki narazie .

dodałem fotki do 1 postu /cuber

Opublikowano

Po lewej stronie koło zdjęcia na imageshack masz "Codes" i kopiujesz do postu link przeznaczony na forum ;)

Te felunie masz 17"?? Bo nawet podobają mi się te ori jakby były 18" to bym brał :decayed:

Opublikowano

wpadnij na spota :decayed: :gwizdanie:

:polew:

:wink4:

Opublikowano
  • Autor

Wpadl bym ale jestem za oceanem nie bardzo sie da :)[br]Dopisany: 11 Styczeń 2009, 20:25_________________________________________________Kurde kopiuje ten link z codes tak jak mi mowiles ale za kazdym razem ukazuje sie tu tylko link a nie gotowe zdjecie.

Nie wiem moze trzeba dluzej poczekac czy cos ???

Opublikowano

Wpadl bym ale jestem za oceanem nie bardzo sie da :)

promy od was przybijają właśnie w Gdyni :naughty:,wpadnij,poznasz ekipę trójmiejską :kox:[br]Dopisany: 11 Styczeń 2009, 20:28_________________________________________________img0167sp8.jpg[br]Dopisany: 11 Styczeń 2009, 20:29_________________________________________________wklejasz ten przy "Forum"

Opublikowano
  • Autor

Kurde kopiuje ten caly link co jest przy "forum" przy zdjeciu wklejam tutaj w odpowiedz i zamiast zdjecia dalej jest link co ja robie zle ?

Opublikowano

Te felunie masz 17"??

To są 17

Opublikowano

Kurde kopiuje ten caly link co jest przy "forum" przy zdjeciu wklejam tutaj w odpowiedz i zamiast zdjecia dalej jest link co ja robie zle ?

podstawowy błąd -nie kupiłeś 2.5TDI :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Tutaj nawet nie ma takiego silnika .

A jaka on ma moc ??

Jedyne silniki w kanadzie to 3.2 litra lub 2.0t benzyna nie ma dieseli .

Opublikowano
  • Autor

img0138jm2.jpg[br]Dopisany: 11 Styczeń 2009, 21:25_________________________________________________Dzieki normalnie nie rozumiem ale tak wlasnie robilem :wallbash:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.