Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] NOWE KOLKA:) A4 2.0t apr chip, carbonio intake,forge motorsport DV


sokrit

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki chlopaki, fotki porobie moze jeszcze dzisiaj.

Chip jest z apr na 93 octanowa benzyne pierwszy etap daje mi 241 koni i 292lb torqu. to chyba jest 395nm.

Inteak wyjalem cala obudowe orginalnego filtra powietrza i wstawilem carobnio fajny odglos daje zasysnia powietrza niby ma troszke mocy dodac ale nie wiem tego musialbym na dyno jechac ale to w lato zrobie. Link do tego inteak http://www.h2sport.com/products.php?productid=637

Planuje jeszcze kilka dodatkow pierwsze przyjda kola z rs4 19 cali obnize z 2cm

pozniej chce zamontowac boost cooler fajna zecz dziala jak inter cooler ale jest tanszy i latwiej sie instaluje http://www.h2sport.com/products.php?productid=871

Nowy wydech ale to chyba w nastepnym roku jak kasa bedzie chcilabym go dociagnac do 300koni .

Zewnetrznie lusterka z s4 podobaja mi sie chromowane moze maske pomaluje na czarno narazie tyle.

Daleka droga przedemna hehe.

Pozdrawiam wszystkich i dziekuje za komentrze. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że kolejny rezacz nam się szykuję :naughty:

Na 1 rzut oka niezła się wydaję ta Twoja 2.0T, tak jak koledzy napisali zrób kilka lepszych fotek i będziemy mogli dokładnie komentować pozytywne jak i negatywne komentarze :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobilem kilka fotek

To by bylo na tyle :) sporo tego wyszlo .

Mam pytanie jak mozna zrobic by zdjecia sie ukazywaly odrazu na forum, mysle ze latwiej sie tak oglada anizeli klikac link za kazdym razem.

Dzieki narazie .

dodałem fotki do 1 postu /cuber

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po lewej stronie koło zdjęcia na imageshack masz "Codes" i kopiujesz do postu link przeznaczony na forum ;)

Te felunie masz 17"?? Bo nawet podobają mi się te ori jakby były 18" to bym brał :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadl bym ale jestem za oceanem nie bardzo sie da :)[br]Dopisany: 11 Styczeń 2009, 20:25_________________________________________________Kurde kopiuje ten link z codes tak jak mi mowiles ale za kazdym razem ukazuje sie tu tylko link a nie gotowe zdjecie.

Nie wiem moze trzeba dluzej poczekac czy cos ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadl bym ale jestem za oceanem nie bardzo sie da :)

promy od was przybijają właśnie w Gdyni :naughty:,wpadnij,poznasz ekipę trójmiejską :kox:[br]Dopisany: 11 Styczeń 2009, 20:28_________________________________________________img0167sp8.jpg[br]Dopisany: 11 Styczeń 2009, 20:29_________________________________________________wklejasz ten przy "Forum"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde kopiuje ten caly link co jest przy "forum" przy zdjeciu wklejam tutaj w odpowiedz i zamiast zdjecia dalej jest link co ja robie zle ?

podstawowy błąd -nie kupiłeś 2.5TDI :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...