Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B6 1.9TDI BKE - wyciąganie PINU


hunter999

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, za pomocą vag comandera 1.4 staram się wydobyć PIN ( aby dodać kluczyk bo mam tylko 1 ) ale jak klikam read to staje mi to zczytywanie i pin się nie pojawia ktoś wie co z tym zrobić ?

To jest mój licznik 8E0 920 900 M KOMBI+WEGFAH-RS RB4 D42

123.jpg

Edytowane przez hunter999
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie udało mi się rozwiązać tego problemu,  a jaki kabel bądź urządzenie polecasz do 200-300zł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, hunter999 napisał:

Nie udało mi się rozwiązać tego problemu,  a jaki kabel bądź urządzenie polecasz do 200-300zł ?

Do tej kwoty pozostaje ci podjechać jedynie, do kogoś kto się tym zajmuje np. do kogoś kto dorabia kluczyki za wyciągniecie pinu powie ci max 100-200zł.  Comanderem i chińskimi kablami lepiej nie podchodź do licznika RB4 bo go uwalisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100-200zł to dużo wolę dołożyć i kupić sobie sprzęt bo rozumiem że takie coś nie tylko będzie do wyciągania pinu ale też do diagnostyki itp. a co byś polecił nie drogiego ( bo za powiedzmy 500-600zł to odpada)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, hunter999 napisał:

100-200zł to dużo wolę dołożyć i kupić sobie sprzęt bo rozumiem że takie coś nie tylko będzie do wyciągania pinu ale też do diagnostyki itp. a co byś polecił nie drogiego ( bo za powiedzmy 500-600zł to odpada)

Niestety tylko do pinu, korekty przebiegu, wgrywaniu softa zegarów, koszt odpowiedniego kabelka z programem od 1500zł w górę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co myślisz o takim urządzeniu jak VAG V-scan 5053? Ma możliwość wyciągnięcia pinu oraz diagnostyki ( to na przyszłość ) .

LINK DO URZĄDZENIA

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.04.2017 o 17:39, hunter999 napisał:

A co myślisz o takim urządzeniu jak VAG V-scan 5053? Ma możliwość wyciągnięcia pinu oraz diagnostyki ( to na przyszłość ) .

LINK DO URZĄDZENIA

Ten testerek PIN z RB4, a tym bardziej z EDC-16 to nie wyjmie.

Bywasz w Lublinie? Mógłbym Ci odczytać PIN i dopisać klucz w niedużych pieniążkach. Czyste transpondery też mam. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zmienialem licznik niby magik powiedzial ze w B6 pin jest w VIN - popatrzyl na VIN I powiedial jaki kod - 4 cyferki z VINu

Nie wnikalem w szczegoly ale mozemy sprawdzic - podaj VIN a ja na PW napisze pin I sprawdzimy czy tk jest

Pytalem o B7 ale tam tak nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Stichy napisał:

Jak zmienialem licznik niby magik powiedzial ze w B6 pin jest w VIN - popatrzyl na VIN I powiedial jaki kod - 4 cyferki z VINu

Nie wnikalem w szczegoly ale mozemy sprawdzic - podaj VIN a ja na PW napisze pin I sprawdzimy czy tk jest

Pytalem o B7 ale tam tak nie ma

Możesz podać jaki człon vinu odpowiada za pin? Jestem ciekawy czy to faktycznie prawda, może być na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem świeżo po uzyskaniu pin-u i jakoś żadnego związku z vin-em nie widzę,nawet takich cyfr nie mam w winie,że o całym czterocyfrowym ciągu nie wspomnę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.05.2017 o 09:18, Stichy napisał:

ak zmienialem licznik niby magik powiedzial ze w B6 pin jest w VIN - popatrzyl na VIN I powiedial jaki kod - 4 cyferki z VINu

zbyt piękne, żeby było prawdziwe, a jeśli już, to i tak trzeba to kalkulatorem przepierdzielić jakimś, żeby policzył...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...