Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B8 Avant 2013 S-line Competition Plus ;177PS Quattro ; 19/35/255

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ładny wynik, mi seria u Rogala też wyszła ponad normę 153km a końcowo prawie 190km. Robota i podejscie git, tylko teraz sprzęgło trzeba robić 

Opublikowano
  • Autor
21 godzin temu, soczi napisał:

Na tej hamowni wszystkim wychodzą takie zdrowe serie, ciekawe nie? :wink:

Słyszałem o tym , ale poprzednie auto też  robiłem u rogala i z tego co pamiętam to wyszło niewiele więcej niż w serii :)

Opublikowano
  • Autor

 

21 godzin temu, tdIdamian napisał:

Ładny wynik, mi seria u Rogala też wyszła ponad normę 153km a końcowo prawie 190km. Robota i podejscie git, tylko teraz sprzęgło trzeba robić 

B8 po lifcie są mocniejsze sprzęgła zależy jeszcze jak skonfigurowane jest auto. U siebie od listopada śmigam i na razie wszystko ok :D

Opublikowano
27 minut temu, Pomor_ napisał:

Słyszałem o tym , ale poprzednie auto też  robiłem u rogala i z tego co pamiętam to wyszło niewiele więcej niż w serii :)

Mogło mieć sporo mniej niż seria...

Opublikowano

Bardzo ładne autko (czerwone najszybsze :-) )

zbieraj powoli graty od competition będzie prze kocur :thumbup1:

Powodzenia :wink:

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

Siema wszystkim do dłuższej przerwie  ?   jak powiadają coś tam coś tam się dzieję ....

 A wiec tak na szybko 3/4 s - line Competition Plus został zrealizowany  efekt przerósł moje oczekiwania ?

Letnie koła 19 w minioną sobotę odebrane z pomalowania ( dla lepszego efektu  pomalowane proszkowo  w podwójnym czarnym połysku  )

Sorrki za jakoś zdjęć ale jak pogoda dopisze oraz oczywiście  czas to podeśle  więcej zdjęć 

 

3EDD18B0-F0E3-4978-8068-07BD3FADE95A.jpeg

1E319738-23E9-492D-92DA-9F62EAC60267.jpeg

Opublikowano

Ładnie wygląda ten przód, robi robotę. Co do felg, szukałbym czegoś lepszego. Te na zimę bym zostawil. Czerwony z c+ jest piknie ? 

Opublikowano
  • Autor
11 minut temu, MaciekPL napisał:

Ładnie wygląda ten przód, robi robotę. Co do felg, szukałbym czegoś lepszego. Te na zimę bym zostawil. Czerwony z c+ jest piknie ? 

 Na zime jest  17 cali bo przy naszych pięknych polskich równych drogach ? 19 zimą jest zbyt odczuwalna  ; ps co do felg , jakie dystanse polecacie aby "robiło robotę" ale też i nie tarło przy 19/35/255 et 43  ?

Opublikowano
2 minuty temu, Pomor_ napisał:

 Na zime jest  17 cali bo przy naszych pięknych polskich równych drogach ? 19 zimą jest zbyt odczuwalna  ; ps co do felg , jakie dystanse polecacie aby "robiło robotę" ale też i nie tarło przy 19/35/255 et 43  ?

Ja miałem takie same parametry i dystans 13mm. Zobacz w temacie na początku u mnie. 

Opublikowano
  • Autor
19 minut temu, MaciekPL napisał:

Ja miałem takie same parametry i dystans 13mm. Zobacz w temacie na początku u mnie. 

Ok właśnie śledzę temat ?

p. s poszło na priv

Opublikowano
1 godzinę temu, Pomor_ napisał:

Siema wszystkim do dłuższej przerwie  ?   jak powiadają coś tam coś tam się dzieję ....

 A wiec tak na szybko 3/4 s - line Competition Plus został zrealizowany  efekt przerósł moje oczekiwania ?

Letnie koła 19 w minioną sobotę odebrane z pomalowania ( dla lepszego efektu  pomalowane proszkowo  w podwójnym czarnym połysku  )

Sorrki za jakoś zdjęć ale jak pogoda dopisze oraz oczywiście  czas to podeśle  więcej zdjęć 

 

3EDD18B0-F0E3-4978-8068-07BD3FADE95A.jpeg

1E319738-23E9-492D-92DA-9F62EAC60267.jpeg

Kolor wymiata  w połączeniu  z C+ ?dawaj więcej fot . lepsze koła też bym tu  widział 

Opublikowano

Kiedyś chyba wspominałem że C+ tu aż się prosi ?

Bajka jest?

Dawaj wiecej fot

255/35/19 książkowy rozmiar ale chyba trochę za toporny do 2.0 TDI...

W sensie szerokosci 

 

Opublikowano
  • Autor
57 minut temu, krystian3769 napisał:

Kiedyś chyba wspominałem że C+ tu aż się prosi ?

Bajka jest?

Dawaj wiecej fot

255/35/19 książkowy rozmiar ale chyba trochę za toporny do 2.0 TDI...

W sensie szerokosci 

 

Dokładnie wspomiałeś i namówiłeś na C + ? na żywo jak dla mnie "robi robote" ale jeszcze spora lista jest do zrobienia ....?

W pierwszej kolejnośći dystanse

wydech od 3.0 Tdi wraz ze zderzakiem C+ i czarnymi nakładkami

Lotka od Rs aby skompletować już cały C+ 

i wiele innych

a co do kół 255/35 po programie na 212ps i 446nm dają radę chociaż nie ukrywam że  jeszcze z 50 kucy  przydałoby sie w stajni ?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Siema Siemanko  Wszytskim

Wykorzystując  chwilę wolnego czasu i sprzyjająco pogodę  wrzucam  małą aktualizację  :

3/4 Competition plus zostało zrealizowane 

Ringi logo  czarne audi przód + tył w czarnym połysku

Dystanse + 11 mm

W najbliższych planach :

lotka tył  z RS

wydech 3.0tdi

zderzak tył Competition  plus 

 i  głowa jeszcze pełna dodatkowych pomysłów ........?

zdjecie pro.m1.jpeg

bokiem.m.jpeg

przad.s.m.jpeg

skosk.d.m.jpeg

skos.m.s.jpeg

Opublikowano

Ehh piękna jest. Na wydech dałbym końcówki fi 100 i jakiś większy hebel w kolorze nadwozia :)

Opublikowano
  • Autor
17 minut temu, Gibons napisał:

Ehh piękna jest. Na wydech dałbym końcówki fi 100 i jakiś większy hebel w kolorze nadwozia :)

Dzięki ? na pewno przy zmianie wydechu wpadną końcówki tak sie zastanawiam i wacham nad czarnymi w połysku aby w kolorze sie komponowały 

Temat zacisków bede przerabiał ale w następnym etapie modów ?

Opublikowano

Na tą chwilę zakochany w Daytona ale Misano z pakietem czerń ryje beret  :)

 

Opublikowano

Pomor_

Pięknie wyszły mody !

Końcówki zrób zdecydowanie 100mm w czarnym połysku ??

Dach też robisz w piano?

Lampy tylne można by też  delikatnie przyciemnić.

Zaciski masz czerwone ?

Pozdrawiam

 

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
W dniu ‎2019‎-‎05‎-‎06 o 20:50, black4 napisał:

Pomor_

Pięknie wyszły mody !

Końcówki zrób zdecydowanie 100mm w czarnym połysku ??

Dach też robisz w piano?

Lampy tylne można by też  delikatnie przyciemnić.

Zaciski masz czerwone ?

Pozdrawiam

 

 

Tak właśnie myślę  nad końcówkami czarnymi w połysku

Dachu nie ruszam zostaje jednak ori

Zaciski są w kolorze czerwonym ?

 

Opublikowano
W dniu 4.05.2019 o 14:51, Pomor_ napisał:

skos.m.s.jpeg

Pięknie się prezentuje, czerwony c+ petarda ? jedynie to czarne koło mi tu ginie...

obserwuje temat i czekam na kolejne newsy

 

Edytowane przez D4NTE

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.