Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
15 minut temu, dkdk95 napisał:

bardzo dobrze to wygląda ze srebrnym :) dobry mod bo wizualnie obniża, a w rzeczywistości nic ;p

 

1 minutę temu, lewiatan1989 napisał:

Adaś weź tak z czystej ciekawości podrzuć jakiś link do tego - chociaż u mnie w czerni one znikną :P
Swoją drogą jak to montowałeś? 

Na czarnym napewno bardziej się zleje z całością. Ale i tak będzie widoczne:cool1:

Montowałem na wkręty, ale w oryginalne otwory od progów, bo ta dokładka miała gotowe dziury pod B6/7. Ori wkręty troche za krótkie są. 

Opublikowano
  • Autor

@lewiatan1989

Dareczku to jest to...

Audi-A4-B6-B7-DOKLADKI-PROGOWE-LISTWY-PO
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 250 zł - Audi A4 B6 B7 DOKŁADKI PROGOWE LISTWY...

 

Opublikowano

 

36 minut temu, Adam87 napisał:

@lewiatan1989

Dareczku to jest to...

Audi-A4-B6-B7-DOKLADKI-PROGOWE-LISTWY-PO
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 250 zł - Audi A4 B6 B7 DOKŁADKI PROGOWE LISTWY...

 

I dodane do obserwowanych :D

 

Opublikowano

Dobrze siadło , podnośnik tez da się podłożyć także nie ma strachu . :thumbup1::thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki Karolku:hi:

Opublikowano
6 godzin temu, karol1981 napisał:

Dobrze siadło , podnośnik tez da się podłożyć także nie ma strachu . :thumbup1::thumbup1:

Właśnie miałem się pytać czy lewarek bez problemu się podłoży pod auto ? ?

Edytowane przez Gremlin0209

Opublikowano
4 godziny temu, Gremlin0209 napisał:

Właśnie miałem się pytać czy lewarek bez problemu się podłoży pod auto ? ?

U mnie podchodzi to i u Adasia też podejdzie ??

Opublikowano
  • Autor

W sumie nie testowałem, ale jak mówisz, że podejdzie to super:good:

Opublikowano

Całkiem fajnie to leży ?

Opublikowano

Adam na co przykręciłeś te dokładki, na fabryczne śruby? Bo u mnie to tak średnio te fabryczne pasowały.

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, mass143 napisał:

Adam na co przykręciłeś te dokładki, na fabryczne śruby? Bo u mnie to tak średnio te fabryczne pasowały.

Fabryczne wogule nie pasowały:facepalm:

Dopasowałem wkręty o podobnym skoku gwintu i malutkie podkładki. Ori śrubki schowane. Jedynie z przodu pierwsza śrubka pasowała.

Opublikowano

Te progi malowałeś czy bezp w podkładzie wjechały na autko? Poka no lepsze fotki jak to spasowane bo spoko wyglądają do srebrnej budy :D 

Opublikowano
  • Autor

Progi malowałem sprayem czarny mat. 4 warstwy. Miałem malować plastdipem ale, że to jest nisko i wogule bardziej narażone na uszkodzenia, więc padło na normalny lakier.

20200612_195718_copy_1152x648.jpg

20200612_200014_copy_1152x648.jpg

20200612_200020_copy_1152x648.jpg

20200612_195631_copy_1152x648.jpg

Może spasowanie nie jest idealne, ale mogę powiedzieć, że bardzo dobre.

Jeszcze dodatkowo dałem taśmę dwustronną na całej długości. Tak dla pewności. 

Edytowane przez Adam87

Opublikowano

Adam smsa napisałem odpisał byś ????

Opublikowano
  • Autor

Odpisałem 5 min później...

Nie doszło????:co:

Opublikowano

Całkiem klawo wyszło. Obniża wizualnie auto i dobrze koresponduje z przednią dokładką.  :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
W dniu 12.06.2020 o 21:50, dekiel 13 napisał:

Całkiem klawo wyszło. Obniża wizualnie auto i dobrze koresponduje z przednią dokładką.  :thumbup1:

Dzięki:hi:

Dokładnie taki był zamiar. Tylko optycznie:wink4:

Opublikowano

Fajnie siadło:naughty:

Na dniach też je bd zakładał :whistling:

Opublikowano
  • Autor
28 minut temu, Tkoczu_ napisał:

Fajnie siadło:naughty:

Na dniach też je bd zakładał :whistling:

Dzięki:hi:

Zakładaj i wrzucaj foty do tematu:wink4:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Z nowości, to niestety zmiana kół na mniejsze.. wpadły 18" rotor czarny...

received_707905823103488.jpeg

received_771258176744884.jpeg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.