Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Jakie głośniki do bagażnika (avant) ?


hadson81

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie. Potrzebował bym waszej pomocy w doborze głośników które chce zamontować w bagażnik (audi a4 Avant) w boczkach. Jak na razie na oku mam takie głośniczki.

BLAUPUNKT VELOCITY Vx 662

HELIX Dark Blue 62.1

HERTZ EV165 MIDBASY

Na zestaw chciał bym przeznaczyć tak ok 200zł. Jak macie jakieś inne propozycje chętnie posłucham.

Z góry dzięki i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy chcesz montowac głośniki 16ki w schowki w boczkach czy jak :mysli: A nie lepiej zamontowac to w przednich drzwiach nawet na forum jest temat o montazu 16ek w drzwiach przednich :kox:

W bagażniku takie głośniki nie zrobią szału bo dla kogo będą grały :mysli: dla psa czy bagażu :polew: :polew:

Montuj w przednie drzwi :good: a z czasem pomyśl o subie jakims i do bagażnika i efekt bedzie zadowalający :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie śmiejcie się z kolegi a spróbujcie zrozumieć. Może często przewozi ludzi w bagażniku i dla uprzyjemnienia im podróży chce zamontować głośniki. Z tych które wymieniłeś posłuchaj Helixów co nie oznacza że jest to "najlepszy" zestaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też proponuje w przednie drzwi. Do bagarznika skrzynia i bedzie grało jak talala. jeśli chodzi o montaz to znajdzie wszytko na forum, a jak jestes całkem zielony w tych sprawach to poszukaj na szukajce ksiązki na temat car audi sam wstawiałem ją i tam bedzie wszytko napisane od A do Z jak podłaczyc i gdzie zeby był dobry efekt :hi:

to już praiwe jak autobus te 9 osób :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hadson81 proszę oszczędz sobie tego typu pomysły a kasę zainwestuj w coś innego - np dobre wygłuszenie drzwi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...