Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Instalacja do 1.8t BFB 163 KM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
2 godziny temu, artur100g napisał:

Po pierwsze nie zakładaj BRC,po drugie nie zakładaj w EGP,w W-wie jest kilku gazowników gdzie można to zrobić. U Jarka w Mławie będzie dobrze,tylko termin pewnie odległy.

Arczi, czemu tak odradzacie BRC, ze względu na drogi serwis czy faktycznie to jest nie bardzo?

Opublikowano
  • Autor

Jestem już umówiony na instalację w Mławie u P. Nowotczynskiego na 26 maja [emoji5]️

Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Z BRC to jest tak,że 90 % monterów robi wrzut pod maskę,bo jest opinia,że jest to za***ista instalacja(kiedyś tak było jak nie było nic innego) i bedzie jeździć bez względu na sposób montażu. Poza tym to drogi serwis pogwarancyjny,koszt wtryskiwaczy to ok 600 pln(tylko listwa),o reduktor lepiej nie pytać.

Więc z reguly jest tak,że listwa kladziona na silnik,weżyki każdy różnej długości,autokalibracja i za bramę.

Opublikowano
  • Autor

Ja stawiam na qboxa, resztę co będę miał założone będę wiedział bliżej terminu montażu, na pewno się podzielę co założyłem [emoji5]️i oczywiście pochwalę się autkiem jak tylko ogarnę trochę wolnego czasu i umyje je [emoji16]

Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Do montażu leci Qbox, wtryski ac 02 (albo barracuda) reduktor ac 250 butla dopasowana na miejscu montaż już w piątek [emoji5]️

Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ja zakladalem w Ciechanwie na zagumiennej qbox basic wtryski pojedyncze ac 03, reduktor czerwony staga ac 250 rurka elastyczna 8mm wlew w klapce,butla 55 w kolo, 2500zl. jedyna poprawka jaka po nich zrobilem to dalem rurke od gazu pod blaszke oslaniajaca przewody paliwowe przy kole przednim bo opona o nia obcierala,zauwazylem to przy wymianie gumy na przegubie.

Edytowane przez Gość

Opublikowano
  • Autor

No i jest
Reduktor AC R01 250E CM(ZELEKTROZAWOREM 07 LPG)
Wtryskiwacz AC W03 + rozdzielacz
Zestaw stag 4 q-box basic
Zbiornik 630/230/59
Wielozawor OMB 230/240/250/30 ST

Przy powrocie do domu przy spokojnej jeździe w trasie ok 100km/h spalanie 9.4l/100km


Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
8 godzin temu, mniek991 napisał:

No i jest
Reduktor AC R01 250E CM(ZELEKTROZAWOREM 07 LPG)
Wtryskiwacz AC W03 + rozdzielacz
Zestaw stag 4 q-box basic
Zbiornik 630/230/59
Wielozawor OMB 230/240/250/30 ST

Przy powrocie do domu przy spokojnej jeździe w trasie ok 100km/h spalanie 9.4l/100km


Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka
 

Wtryski mogłeś wpakować inne np baracudy. Jaka średnica miedzi/faro z wielozaworu do redaktora? Spalanie z kompa czy z tankowania?

Opublikowano

Wtryski nie są złe i spokojnie obrabiają moc pod 200 KM. Mam i nie narzekam :)

Opublikowano
12 minut temu, adrian242424 napisał:

Wtryski mogłeś wpakować inne np baracudy. Jaka średnica miedzi/faro z wielozaworu do redaktora? Spalanie z kompa czy z tankowania?

A co nie tak z AC W03 ?

Opublikowano
  • Autor

Spalanie wyszło z tankowania, spadku mocy nie odczuwam, ładnie ciągnie, nie szarpie jest cacy. Cena może i wysoką bo 3k no ale opinie dobre więc zaryzykowalem [emoji5]️

Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Witam co sadzicie o instalacjiLOVATO Smart exr Cena  2350 zl polecona przez gazownika podobno lepsza od Staga Qbok Audi A 4 B7 2005r 1.8T 163 km 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.