Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Instalacja do 1.8t BFB 163 KM


mniek991

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, artur100g napisał:

Po pierwsze nie zakładaj BRC,po drugie nie zakładaj w EGP,w W-wie jest kilku gazowników gdzie można to zrobić. U Jarka w Mławie będzie dobrze,tylko termin pewnie odległy.

Arczi, czemu tak odradzacie BRC, ze względu na drogi serwis czy faktycznie to jest nie bardzo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem już umówiony na instalację w Mławie u P. Nowotczynskiego na 26 maja [emoji5]️

Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z BRC to jest tak,że 90 % monterów robi wrzut pod maskę,bo jest opinia,że jest to za***ista instalacja(kiedyś tak było jak nie było nic innego) i bedzie jeździć bez względu na sposób montażu. Poza tym to drogi serwis pogwarancyjny,koszt wtryskiwaczy to ok 600 pln(tylko listwa),o reduktor lepiej nie pytać.

Więc z reguly jest tak,że listwa kladziona na silnik,weżyki każdy różnej długości,autokalibracja i za bramę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja stawiam na qboxa, resztę co będę miał założone będę wiedział bliżej terminu montażu, na pewno się podzielę co założyłem [emoji5]️i oczywiście pochwalę się autkiem jak tylko ogarnę trochę wolnego czasu i umyje je [emoji16]

Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do montażu leci Qbox, wtryski ac 02 (albo barracuda) reduktor ac 250 butla dopasowana na miejscu montaż już w piątek [emoji5]️

Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zakladalem w Ciechanwie na zagumiennej qbox basic wtryski pojedyncze ac 03, reduktor czerwony staga ac 250 rurka elastyczna 8mm wlew w klapce,butla 55 w kolo, 2500zl. jedyna poprawka jaka po nich zrobilem to dalem rurke od gazu pod blaszke oslaniajaca przewody paliwowe przy kole przednim bo opona o nia obcierala,zauwazylem to przy wymianie gumy na przegubie.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jest
Reduktor AC R01 250E CM(ZELEKTROZAWOREM 07 LPG)
Wtryskiwacz AC W03 + rozdzielacz
Zestaw stag 4 q-box basic
Zbiornik 630/230/59
Wielozawor OMB 230/240/250/30 ST

Przy powrocie do domu przy spokojnej jeździe w trasie ok 100km/h spalanie 9.4l/100km


Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, mniek991 napisał:

No i jest
Reduktor AC R01 250E CM(ZELEKTROZAWOREM 07 LPG)
Wtryskiwacz AC W03 + rozdzielacz
Zestaw stag 4 q-box basic
Zbiornik 630/230/59
Wielozawor OMB 230/240/250/30 ST

Przy powrocie do domu przy spokojnej jeździe w trasie ok 100km/h spalanie 9.4l/100km


Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka
 

Wtryski mogłeś wpakować inne np baracudy. Jaka średnica miedzi/faro z wielozaworu do redaktora? Spalanie z kompa czy z tankowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtryski nie są złe i spokojnie obrabiają moc pod 200 KM. Mam i nie narzekam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, adrian242424 napisał:

Wtryski mogłeś wpakować inne np baracudy. Jaka średnica miedzi/faro z wielozaworu do redaktora? Spalanie z kompa czy z tankowania?

A co nie tak z AC W03 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spalanie wyszło z tankowania, spadku mocy nie odczuwam, ładnie ciągnie, nie szarpie jest cacy. Cena może i wysoką bo 3k no ale opinie dobre więc zaryzykowalem [emoji5]️

Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam co sadzicie o instalacjiLOVATO Smart exr Cena  2350 zl polecona przez gazownika podobno lepsza od Staga Qbok Audi A 4 B7 2005r 1.8T 163 km 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...