Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6/B7] Podwójne szyby


Rosemeyer

Rekomendowane odpowiedzi

rezał ktoś z Was? :naughty:

pytanie do tych co je maja - czy w A4 się sprawdzają i faktycznie jest ciszej?

proszę używac prefix-ów przy zakładaniu nowych tematów / cuber

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teściu ma w swojej E39 podwójne szyby i Wam powiem,ze jest duuużo ciszej niż w mojej B6, ale żeby ktoś miał w :audi: nie słyszałem. Może sie ktoś znajdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teściu ma w swojej E39 podwójne szyby i Wam powiem,ze jest duuużo ciszej niż w mojej B6, ale żeby ktoś miał w :audi: nie słyszałem. Może sie ktoś znajdzie :)

bmw jest ogolnie lepiej wyciszone niz audi :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teściu ma w swojej E39 podwójne szyby i Wam powiem,ze jest duuużo ciszej niż w mojej B6, ale żeby ktoś miał w :audi: nie słyszałem. Może sie ktoś znajdzie :)

bmw jest ogolnie lepiej wyciszone niz audi :gwizdanie:

pierwszy raz spotykam sie z taka opinia

np a6 c5 bylo podobno jednym z lepiej wyciszonych aut w swojej klasie i ogolnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znajomy w A6 ma takie szyby i jest lux :good:

pierwszy raz spotykam sie z taka opinia

np a6 c5 bylo podobno jednym z lepiej wyciszonych aut w swojej klasie i ogolnie

ja mam a6 2003r i wydaje mi sie ze A4 jest lepiej wygłuszone, np w jeżdzie po mieście. ale z drugiej strony jadąc A4 180km/h juz jest głośno a w A6 robi sie tak dopiero przy 220km/h a przy 240 to tylko szum, silnika juz nie słychać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam w swoim a4 takie szyby i widać jak się otworzy że są podwójne, są antywłamaniowe ponieważ pękają ale ich się łatwo nie wywali, mają inny kolor, są szersze niż normalne szyby, nie wiem czy cięższe ale raczej tak, nie jestem przekonany czy jest ciszej ale wydaje mi się że mniej słychać co jest na zewnątrz niż w innych samochodach z normalnymi szybami, ale szumy przy szybkiej jeździe słychać. I jeszcze jedno kupiłem niestety głośne opony zimowe i je dobrze słyszę:) za to silnika jak kupiłem to audi przez kilka tygodni nie mogłem w ogóle usłyszeć, miałem wrażenie że jest taki cicho nawet jak przyspieszałem ale już się przyzwyczaiłem. Jak przyjadę na jakiś spot to chętnie z kimś z takim samym modelem porównam głośność i coś napiszę dokładniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy chcac miec takie szyby wystarczy tylko je wymienic czy tez sa potrzebne do tego inne czesci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam w swoim a4 takie szyby i widać jak się otworzy że są podwójne, są antywłamaniowe ponieważ pękają ale ich się łatwo nie wywali, mają inny kolor, są szersze niż normalne szyby, nie wiem czy cięższe ale raczej tak, nie jestem przekonany czy jest ciszej ale wydaje mi się że mniej słychać co jest na zewnątrz niż w innych samochodach z normalnymi szybami, ale szumy przy szybkiej jeździe słychać. I jeszcze jedno kupiłem niestety głośne opony zimowe i je dobrze słyszę:) za to silnika jak kupiłem to audi przez kilka tygodni nie mogłem w ogóle usłyszeć, miałem wrażenie że jest taki cicho nawet jak przyspieszałem ale już się przyzwyczaiłem. Jak przyjadę na jakiś spot to chętnie z kimś z takim samym modelem porównam głośność i coś napiszę dokładniej.

chetnie sie z Toba spotkam i oblukam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojciec ma w audi a8 i nawet przy 200 jest cichutko heheheh zaje... sprawa

ale a8 tak juz ma nawet i bez tych szyb :gwizdanie:... kiedys mnie znajomy 7ka przewiozl z 93-95 jakis taki rocznik. Pamietam ze padalo, jak zamknolem dzwi ... to wydawalo mi sie ze przestalo padac calkowicie. Wyciszenie miazga - a auto z lat 90tych...

p.s. moze szybki tez byly podwojne a nawet nie wiedzialem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę stary temat ale może komuś się przyda jak będzie szukał informacji w tej sprawie.Przy pojedynczych szybach jest inna ramka niż przy podwójnych więc jakby ktoś chciał wymieniać to razem z ramkami trzeba :shocked:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odkopie trochę temat . pewnie już jest więcej ludzi którzy zetknęli się z podwójnymi szybami i mogą coś więcej powiedzieć .

czy ktoś zmieniał pojedyncze szyby na podwójne ??? jaki efekt ??? ew co i jak zmieniamy. Mysle ze podwójna szyba jest grubsza więc pewnie uszczelki są inne , może silniczki do podnoszenia też . coś jeszcze ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...