Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Moja S4 B8 upragniona :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
1 minutę temu, was002 napisał:

w B8 3 strefy? Jak ?

 

Opublikowano
  • Autor
11 godzin temu, afroo. napisał:

Gratulacje furki. :kox:

Mam ogromną prośbę - mógłbyś zmierzyć wymiary samego znaczka S4 na kierownicy jak znajdziesz chwilę czasu? ; )

Dopiero pod koniec czerwca jestem w domu, także trochę problem z tym 

 

12 godzin temu, skrzypul napisał:

gratuluje zakupu.
Też miesiąc temu kupiłem S4 avant tyle, że białą w panoramie.

Klimatronic to nie problem.
Części i warsztatów które przełożą nagrzewnice i zamontują 3 strefowy jest dosyć 


 

Jakis konkretny warsztat który by mi to ogarnął ? 

 

 

 

Koledzy, mam jeszcze pytanie, chicalbym sprzedac swoja starsza Audi A4 B6 i nie bardzo wiem gdzie moge wstawic linka.  W dziale sprzedaz nie ma opcji "dodaj" .

Pomoze ktos? 

 

Edytowane przez _Andrzej_

Opublikowano

ładna eSa. Ze zdjęc faktycznie wychodzi, że ciut wysoko stoi. Ale nie wiem. Może to kwestia zdjęć. U mnie też dużo zależy od zdjęcia i albo wygląda na koze albo całkiem ładnie. Niech jeździ jak najdłużej. Jak będzie miał okazje zmierz ją RL i wrzuć czasy jakie kręci.

Opublikowano

Ładna eSa :kox: Z klimą Audi poleciało w uja :facepalm:  W eSie powinno to być już w standardzie. Bezawaryjności i frajdy z "przemieszczania się" :decayed: 

 

Co do wystawienia auta w dziale sprzedam to musisz utworzyć temat. Po prawej stronie na górze będziesz miał "dodaj nowy temat".  Tak w ogóle aby dodać temat musisz mieć określoną liczbę postów :/ Sprawdź sobie w regulaminie ile potrzeba ;) Co za b6 masz do sprzedania, coś w benie i Q  ? Jak tak to Podrzuć linka jak możesz 

Opublikowano
  • Autor

Poszlo PW.

Opublikowano
  • Autor

Potrzebuje numer seryjnego grilla czarnego do S4 B8 po lifcie. Chcialbym u siebie wymienic, bo ten nie za bardzo mi sie podoba. Ma ktos moze? 

Opublikowano
Dnia 20.5.2017 o 03:50, _Andrzej_ napisał:

Minus auta,

-ze ma drobne odpryski na przedniej masce od kamyczkow, nie rzuca sie to w oczy, ale ja o tym wiem i mnie to boli :D 

- usterek niestety nie ma skladanych (myslalem ze bedzie miala)

- klimatyzacja tylko z jednym pokretlem ( to chyba jednostrefowa tak ? ) - ale to jeszcze przelkne. 

Ja mam podobny problem z tymi odpryskami. Poprzedni wlasciciel lubowal sie chyba w jezdzie za ciezarowkami bo pelno tego mam na masce i zdezaku. Bedziesz cos z tym robi a moze juz zrobiles?
Zastanawiam sie czy mozna to jakos zatuszowac bez malowania calej maski.

Edytowane przez konieko

Opublikowano
3 godziny temu, konieko napisał:

Ja mam podobny problem z tymi odpryskami. Poprzedni wlasciciel lubowal sie chyba w jezdzie za ciezarowkami bo pelno tego mam na masce i zdezaku. Bedziesz cos z tym robi a moze juz zrobiles?
Zastanawiam sie czy mozna to jakos zatuszowac bez malowania calej maski.

malowanie maski 500zł, nie kombinuj bo wyjdzie badziewnie.

Opublikowano

Gratulacje zakupu.

Super furka.

 

Opublikowano
  • Autor

Orientuje sie ktos jaki jest numer oryginalnego grilla do S4 B8 ?  Chcialem kupic i wymienic na czarny ....   ;)

Opublikowano

Piękna eSka :kox: , gratulacje zakupu no i bezawaryjności :wink:

Szkoda tylko, że nie ma nakładek pedałów i podstopnicy aluminiowych ładnie się z nimi prezentuje wnętrze.

Dopatrzyłem się jeszcze, że nie masz emblematów na błotnikach V6T.

Opublikowano
3 godziny temu, _Andrzej_ napisał:

Orientuje sie ktos jaki jest numer oryginalnego grilla do S4 B8 ?  Chcialem kupic i wymienic na czarny ....   ;)

8K0853651D VMZ

http://www.ebay.at/itm/Original-Audi-A4-FL-8K-ab-2012-Kuhlergrill-S4-schwarz-mit-Einparkhilfe-8K0853651-/251292855342?hash=item3a8238ac2e:g:KgMAAOSwY45USDgc

Tu masz etkę gdzie wszystko znajdziesz co potrzebujesz:

http://pl.realoem.me/Audi/RDW

Edytowane przez D4NTE

Opublikowano

fajna furka :)

i chyba gdzieś kolega mi już śmignął na mieście...

Opublikowano
  • Autor
4 minuty temu, MaTeo85 napisał:

fajna furka :)

i chyba gdzieś kolega mi już śmignął na mieście...

Myślisz ..... ;)

Opublikowano
  • Autor
8 godzin temu, D4NTE napisał:

Dopatrzyłem się jeszcze, że nie masz emblematów na błotnikach V6T.

Było bez pakietu oznaczeń.  Zresztą i tak mi się te V6T nie bardzo podobało. Jak ze stage 2 wróci to w to miejsce wskoczy supercharged i to będzie ładne, z nutką czerwonego i na czarnym tle ... bajka :wink:

Opublikowano
Było bez pakietu oznaczeń.  Zresztą i tak mi się te V6T nie bardzo podobało. Jak ze stage 2 wróci to w to miejsce wskoczy supercharged i to będzie ładne, z nutką czerwonego i na czarnym tle ... bajka :wink:

Miałem Ci właśnie pisać, że supercharged by pasowało idealnie :wink:

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Chcę to kupić, bo i tak będę chciał malować i sie tak zastanawiam czy nie lipa jakaś, bo na maila nikt mi nie odpisuje, a zasięgu tel nie mam.  A nie ma żadnego numeru podanego 

 

http://allegro.pl/grill-atrapa-audi-a4-b8-s4-s-line-lift-2011-i6828837649.html

 

 

 

Opublikowano

Nie kupuj tego to podróba zle to będzie leżało,najlepiej pomaluj albo obklej swój ..

Opublikowano
  • Autor
31 minut temu, Pat 44 napisał:

Nie kupuj tego to podróba zle to będzie leżało,najlepiej pomaluj albo obklej swój ..

Dzieki za pomoc, wlasnie nie chce zadnego badziewia.. 

A jak myslicie z ta ? Tez podroba czy raczej uzywany oryginal? 

http://allegro.pl/audi-s4-a4-b8-8k-lift-grill-atrapa-i6809130405.html

 

Kupilbym najchetniej ta co Sebastian na ebayu pokazal , ale konta tam nie mam i nie mam.

Opublikowano
10 minut temu, _Andrzej_ napisał:

Dzieki za pomoc, wlasnie nie chce zadnego badziewia.. 

A jak myslicie z ta ? Tez podroba czy raczej uzywany oryginal? 

http://allegro.pl/audi-s4-a4-b8-8k-lift-grill-atrapa-i6809130405.html

 

Kupilbym najchetniej ta co Sebastian na ebayu pokazal , ale konta tam nie mam i nie mam.


Zadzwoń, zapytaj.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.