Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Moja S4 B8 upragniona :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
3 godziny temu, Seikokilla napisał:


do tej furki to sporo za mało, mam takie w 2.0tfsi plus tył z s4b8 i mi nie wystarczają emoji6.png

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
 

no to zostaje min. Heble z  SQ5 albo z jakieś RS6:naughty:

Opublikowano
  • Autor

A od RS4 lub RS5 nie podejdą? 

Opublikowano
2 godziny temu, _Andrzej_ napisał:

A od RS4 lub RS5 nie podejdą? 

nie no pewnie podejdą,ale zaraz ktoś powie że będą za małe :P

Jak się bawić to się bawić:naughty:

Opublikowano
  • Autor

Czy ktos z Was korzystal kiedys z uslug  BEST - PERFORMANCE z Czestochowy . Dokladniej chodzi mi o uklad wydechowy? Jakies opinie ? 

Edytowane przez _Andrzej_

Opublikowano

Best Performance z tego co kojarze montuja tylko gotowce od znanych producentow, swoich ukladow wydechowych nie robia. A co do samej firmy to maja bardzo dobra opinie. 

Opublikowano

Mieszkam w Częstochowie i znam chłopaków,to są mistrze w tym fachu same dobre opinie przyjeżdzają do nich z całej Polski i nie tylko Polecam..

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
Dnia 9.06.2017 o 11:32, st4yKool napisał:

fajna furja, troche golas, ale wazne ze S :D heble min 380.. nie rozdrabniaj sie na 345/356 to strata kasy.. z taka moca i z masa auta to jest samobojstwo jezdzic na serii, powodzenia :)

380mm sprawy nie załatwiają, 400mm niestety też... żeby hasać bezstresowo niestety tylko ceramika

a 356 to przepaść względem 345, tu grubość się liczy i jest 30mm vs 34mm (pojemność cieplna), ale i tam patrz pierwsze zdanie 

Opublikowano

356 vs 380 zakladam ze grubsze starczaja na dluzsza zabawe a wieksze hamuja z wieksza sila ogolnie..?
Miales u siebie oba dla porownania? 30 vs 34 tez zalezy jaka grubosc scianki bo przeciez to nie monolit :)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Takie tam....  pogrzebane było  .... 

 

19748546_10210025076250164_4902306678976176054_n.jpg

Opublikowano

Super gregor10 najlepszy do 3.0 v6 tfsi pięknie moment rozłożony ciągnie aż do odcinki prawie równo z mocą. Gratulacje auta i wyniku po modzie 

Opublikowano

No pięknie co było zrobione ?

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, grand116 napisał:

No pięknie co było zrobione ?

Soft skrzyni, motoru, kółko, katy off, wydajniejsze chłodzenie :)

Opublikowano
  • Autor

I parę fotek. Wpadły także emblematy na boki. 

 

IMG_20170709_203611.jpg

IMG_20170709_203617.jpg

IMG_20170709_203715.jpg

IMG_20170709_203735.jpg

IMG_20170709_204303.jpg

IMG_20170709_204326.jpg

Opublikowano

Wszystko fajnie, ale ramki rejestracji oceniam 2/10.

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, komoornik napisał:

Wszystko fajnie, ale ramki rejestracji oceniam 2/10.

To niestety nie moja wina. Z tyłu mam A4 3D. Z przodu też były , ale....  wracałem z Jasła i na autostradzie jakiś element (nie wiem co ) przywaliło mi w przód. Myślałem że rozwaliło mi pół grilla i już miałem stresa. Zjechałem na stację żeby sprawdzić co się stało. Na szczęście "coś" przywaliło mi w rejestrację i połamało ramkę. Dlatego musiałem zmienić. Nie mam zapasu ramki :( 

Opublikowano

Uzupełnij płyn chłodniczy bo jest dużo poniżej minimum.

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, Gibons napisał:

Uzupełnij płyn chłodniczy bo jest dużo poniżej minimum.

Tak zauważyłem. Mimo wszystko, dzięki za info;)

Opublikowano

Po wywaleniu katow nie wali ci z wydechu ?? Pytam bo sam wlasnie sie zastanawaim co z tym fantem u siebie zrobic.

Opublikowano

Zakaz wyprzedzania na A/S może powodować czasem dziwne sytuacje - ale chyba powinni go wprowadzić.

Opublikowano

standard autostradowy, dlatego trzeba robić heble [emoji6]

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.