Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B7 1.8T Silver#Black #S4 Body #RS4 #Pompei S5 #Static #MaxtonDesign

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, przedstawiam moje padło :hi:

Samochód w moim posiadaniu od marca 2017

 

audi2_zpssn8xh85b.jpg?t=1495107916

 

audi1_zpsirpq7omg.jpg?t=1495107798

 

audi4_zpsfrpyaibq.jpg?t=1495107915

Na dniach więcej fotek porobię :) 

 

 

Wyposażenie:

1.8T BFB 163KM

Skrzynia manual

Pakiet S-line zewnętrzny exterieur 

Felgi 19 wzór RS4 B7

Opony 235/35/19 Hankook Ventus V12  evo2

Elektryczne przednie szyby - tylko  :facepalm: 

Podgrzewane fotele

Kierownica multifunkcyjna

Fotochromatyczne lusterko

Halogeny

Spryskiwacze reflektorów

Klima

Tempomat

Zawias 1BE

ABS, ESP

To chyba tyle... chociaż pewnie i tak czegoś zapomniałem :facepalm:

 

Plany:

Nowa rolka 19 na następny sezon - zawsze się znudzi ?

Springi H&R -45mm / Gwint

Kierownica TTS albo coś innego

BOSE

Bixenon

Fotele alcantara/recaro

Grill RS4/S4

Dokładka cupry

LPG :banan:

Plan na 270hp

Dyfuzor S4 z końcówkami :naughty:

Przelot

Lampy Tył Audi A6 C6

Hamulce od S4

RNS-E

Pakiet Silver and black?

Planów jest sporo i coś się jeszcze znajdzie :)  Jednakże bez pośpiechu chcę realizować 

Niektórych zmian nie ma w planach a zostały zrobione, ponieważ w głowie są ciągle różne wizje ;) 

 

 

 

Edytowane przez niwet

Opublikowano

Fajny kolor [emoji6]
Plany widać ambitne i oby się doczekały :good:
PS. Coś ten tył za wysoko stoi jak na 1BE :mysli:


Wysłane z iPhone

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, shakal napisał:

Fajny kolor emoji6.png
Plany widać ambitne i oby się doczekały :good:
PS. Coś ten tył za wysoko stoi jak na 1BE :mysli:


Wysłane z iPhone

Dzięki :) 

Zamówiłem springi H&R i zobaczymy jak to siądzie. :decayed:

Ogólnie planuję na dniach malować obramówkę grilla plastidipem na czarny połysk i przy okazji będę rozklejał lampy bo jedna lubi sobie parować :kwasny: Pomyślałem czy nie pomalować chromów w czarny mat tak jak tutaj? tylko zastanawiam się czy to będzie jakoś wyglądało bez bixów.

http://www.audi-sport.net/xf/attachments/image-jpg.68671/

image-jpg.68673

Opublikowano

Na zdjęciu tez jest bez Bixa [emoji6]
Jak będziesz miał lampy na stole to maluj :oczko:


Wysłane z iPhone

Opublikowano

Ładna jest i plany naprawdę grube. Powodzenia w realizacji :wink:

Opublikowano

Fajna koza, działaj w temacie a będzie zacna furka.

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj doszły springi H&R -45mm, czekają na montaż :banan: i parę dni temu przyszły również dekielki i dystanse na przód oraz tył , chociaż już mam 15mm ale ciutka więcej wejdzie :decayed:  

hr1_zpsygx9y0lu.jpg?t=1495376697

 

hr2_zpsymdk0owe.jpg

 

kapselki_zpsb7ze8ynq.jpg

 

Opublikowano

Zakładaj bixy , przód nabierze agresywności no i w nocy widniej :-)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Wpadły springi na pokład i dystanse 0,5 na przód i 1,7 na tył :) Ogólnie myślałem że przód mocniej siądzie, ale dzięki temu jestem bardziej nastawiony na cuprę  ;) I jakoś nie mam czasu żeby zabrać się za malowanie chromów w czarny połysk i lamp, ale może na dniach coś podziałam :P znaczki audi też malować?

Fotki na szybko  

gleba2_zpsa74gsgsl.jpg

 

IMG_0644_zpscior07if.jpg

 

Opublikowano

Odrazu ładnie wyglada jak nizej jest :D Ładny kolor :P

Opublikowano

Fajne auto ;) .

Montuj bixy, masz zderzak ze spryskiwaczami, więc część kosztów odchodzi.

Opublikowano

No ladna B7ka kolego, ja bymteraz przy tych springach H&R te felgi widzial lepiej w kolorze a'la s-line (grafit)...

 

Wybierasz sie na VAG Weekend?

Opublikowano
  • Autor
42 minuty temu, blade13 napisał:

No ladna B7ka kolego, ja bymteraz przy tych springach H&R te felgi widzial lepiej w kolorze a'la s-line (grafit)...

 

Wybierasz sie na VAG Weekend?

Szczerze to też przez chwilę o tym pomyślałem :D Dzisiaj miałem refleksję, aby pomalować dipem na Burnt Cooper lub coś w ten deseń, ale chyba przesadzam :disgust: Na VAG może się wybiorę, ale zobaczę jak to wyjdzie z czasem bo jutro odstawiam samochód na parę dni na montaż lpg, a potem chciałem robić te chromy w czerń bo ciągle nie ma czasu :confused4:

Opublikowano
2 minuty temu, niwet napisał:

Szczerze to też przez chwilę o tym pomyślałem :D Dzisiaj miałem refleksję, aby pomalować dipem na Burnt Cooper lub coś w ten deseń, ale chyba przesadzam :disgust: Na VAG może się wybiorę, ale zobaczę jak to wyjdzie z czasem bo jutro odstawiam samochód na parę dni na montaż lpg, a potem chciałem robić te chromy w czerń bo ciągle nie ma czasu :confused4:

To taki a la zloto ognisty jak ma Hammer? Ja bym sprobowal bo te czarne gina na aucie strasznie...

16-18.06 jest to soe wyrobisz.

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, blade13 napisał:

To taki a la zloto ognisty jak ma Hammer? Ja bym sprobowal bo te czarne gina na aucie strasznie...

16-18.06 jest to soe wyrobisz.

Dokładnie coś w ten deseń :) tylko z portfelem u mnie teraz słabo, więc albo dokładka cupry, ew. malowanie felg dipem :P  

Jeszcze zabawa z lampami mnie czeka, a tego boję się najbardziej

16-18? to chyba dam radę 

Opublikowano
4 godziny temu, niwet napisał:

Dokładnie coś w ten deseń :) tylko z portfelem u mnie teraz słabo, więc albo dokładka cupry, ew. malowanie felg dipem :P  

Jeszcze zabawa z lampami mnie czeka, a tego boję się najbardziej

16-18? to chyba dam radę 

Dokladka 150zł kosztuje w aso. Lampy nic wielkiego, tez robilem... 

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, blade13 napisał:

Dokladka 150zł kosztuje w aso. Lampy nic wielkiego, tez robilem... 

To nie są jakieś wygórowane wtedy koszta ;)  Lampy to ja się zastanawiam czy poskładam je w jedną całość potem... 

A co do tego Vag weekendu to zostajesz tam na cały weekend? czy tylko przyjeżdżasz na chwilę? bo z tego co wiem to zgłoszenie trzeba wysyłać?

Taka na szybko próbka, chociaż mam wrażenie że już za dużo kombinuję z tymi felgami i żeby zostawić tak jak jest :D

 

gleba11_zps7atns5py.png

Edytowane przez niwet

Opublikowano

Wyciągnięcie lamp to z 30min. Rozklejenie ich jest równie szybkie ;) złożenie ich to pikuś. Do rozklejenia wystarczy Ci suszarka do włosów :decayed:  

Co do felg to, poszedłbym w grafit, gunmetal lub black chrome ;) 

Mam taki sam kolor auta wiec jak chcesz to zobacz u mnie w temacie jak to wszystko wygląda ;) 

Edytowane przez Norbas

Opublikowano

Zgloszenie trzeba wyslac ale spokojnie przejdziesz... Ja jade na caly weekend, tak blisko mamy to szkoda nie skorzystać. Co do felg to ja bym tak zrobił i by było pięknie, ew, srebrny/biały też by fajnie wyglądał. Plus szybki z przodu lekko sciemnił:

T7ojOCrl.jpg

A lampy to bardzo prosta robota jak mowi Norbas, sklejenie i rozklejenie to chwilka roboty, gorzej zderzak sie zdejmuje ale przy okazji Cupre przykręcisz...

Opublikowano

Widzę że kolega z okolicy :) Fajna sztuka, jak byś chciał sprzedać to daj znac :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.